PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Očemo sutra opet navalit ko danas da ju blokiraju odma u 10h ?[cool]

Tako ce biti kad onih 25% preuzme Todoric u kombinaciji sa rusima.[thumbsup]

pozdrav svima[thumbsup], i taj dan smo dočekali. mika tebi poseban pozdrav. isplatilo se čekat.

di nam je bakulaz???[undecid]
da ne reže kobase i šunkice za ekipicu
ne tako davno pričalo se o nekom stolnom okršaju[shocked][tongue]

može k/p

hvala


pozdrav svima[thumbsup], i taj dan smo dočekali. mika tebi poseban pozdrav. isplatilo se čekat.

Kolega cekaju se 4 znamenke a ne ovo. Dalek je jos put

[thumbsup][smiley]


ekoeko: ” pozdrav svima[thumbsup], i taj dan smo dočekali. mika tebi poseban pozdrav. isplatilo se čekat. ” Kolega cekaju se 4 znamenke a ne ovo. Dalek je jos put

jao što volim putovat[bye][bye]
ne brini imam ju tek 6 mjeseci
neki majstori preporučuju investirat na 3-5[wink][wink]
ovo je tek grebanje površine, bar tako mislim, a di je kraj godine, pa nova, pa opet nova a ljudi glaaaadni[tongue][tongue][tongue]
flayer [smiley][smiley][smiley] sr tebi momče makedonče

k/p please….opet je poceo rasti interes izgleda 🙂

prema izjavi Mesarića poslovanje ptkm je i bolje nego što smo mogli očekivati. Izgleda da će se morati revidirati i planovi budućeg poslovanja jer je planirani prihod ove godine značajno veći nego što se moglo očekivati. Ako se ove godine približimo cifri od 2,8 mlrd. kuna to će biti fantastičan rezultat. Ja sam očekivao oko 2,4-2,5 mlrd. Rasti će i troškovi ali troškovi se u ptkm lako mogu kontrolirati. To sam već pisao da će novog gazdu dočekati ogroman prihod , a trošak će lako sniziti racionalizacijom poslovanja prvenstveno cijene plina. Još ako se ubrzo krene u povećanje kapaciteta gdje nam je kraj….

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Na sjeveru Albanije otkriveni nafta i plin
U sjevernom dijelu Albanije otkrivene su ogromne količine nafte i plina, priopćila je “Gustafson asociates” LLC, jedna od vodećih istočno-europskih i centralno-azijskih korporacija, a prenose crnogorski elektronski mediji. Prema ovim izvorima, procijenjeno je da nalazište sadrži 2,987 milijardi barela nafte i 3,014 bilijuna kubika prirodnog plina.
(Agencije)

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


k/p please….opet je poceo rasti interes izgleda 🙂

Ma nije kolega interes ni pao 🙂 evo da vidite kako izgleda kp, prvih 5 je najbolje što vidim:

Kupnja Cijena
57 330,00
30 327,11
100 327,06
49 327,02
400 327,00
Cijena Prodaja
331,59 91
332,89 34
332,90 100
332,99 150
333,00 133

Malo sam se kasno probudio danas pa sam propustio jutrošnju paradu.
Samo hrabro [thumbsup]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


Na sjeveru Albanije otkriveni nafta i plin
U sjevernom dijelu Albanije otkrivene su ogromne količine nafte i plina, priopćila je “Gustafson asociates” LLC, jedna od vodećih istočno-europskih i centralno-azijskih korporacija, a prenose crnogorski elektronski mediji. Prema ovim izvorima, procijenjeno je da nalazište sadrži 2,987 milijardi barela nafte i 3,014 bilijuna kubika prirodnog plina.
(Agencije)


Jao već vidim Amere u malo jačoj “mirovnoj misiji” na Kosovu, kampove za obuku Al Qaide baš oko bušotina i snimku bin ladena kako poručuje da je baš udario temelje na vikendici kod Prištine i apelira na sav narod da mu dođe pomoći salit prvu deku [smiley]

Sva sreća dobri smo si s Albancima, možda INA dobije kakav ugovor.
Za Petricu to ne može biti loše nikako.

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

oko 478 milijardi litara nafte to je oko 4 bilijuna Kn prihoda

i plina da PTKM posluje 428 godina bez prekida……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close