PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kava da a PBZ nisam siguran da će to biti tako brzo, mislim dok PTKM opet ne krene.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Čini mi se da bi ova dionica mogla dosta profitirati razvojem događaja oko Plive. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

vodoinst:

Sjednica Vlade Republike Hrvatske održat će se sutra, 01. rujna 2006. godine, u 10.00 sati. http://www.vlada.hr/default.asp?ru=143&gl=200608310000004&sid=&jezik=1

ne znam cemu se nadate?

otpisu dugova? nema sanse!!!!

pa dugove se nisu otpisali ni maestralu, ni dalmacijavinu, ni adriavinilu, ni imocanima, a svi oni idu u privatizaciju,
pa ne znam zasto bi petrokemiji

Kolega je u pravu, meni isto nije jasno o cemu vi pricate. Ni od oprosta ni od privatizacije nema nista u dogledno vrijeme. To mi je receno nedavo od strane Vlade ( deep throath ).Ode to nizbrdo a onda ce onaj Edo plakat ko kisna godina.
To je dionica za cir na zelucu a ne za zaradu. A na Zavizanu je vec pao snijeg, zima je pred vratima.
[smiley9]

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Po ne znam koji put: NEMA OTPISA DUGOVA ZA PTKM. Dugovi će biti pretvoreni u vlasnički udio države. Od privatizacije neće biti ništa dok ne prođu izbori, pa onda još bar 6 mjeseci za izradu nove strategije, pa natječaj,pa…. Znači, od sada bar još 2 godine. Pozdrav

Pokušat ću vas razuvjeriti kolega Fedore. Dobre vijesti oko Plive vrlo će pozitivno djelovati i na ostatak tržišta. Višak optimizma i fondovi koji grcaju u lovi očajno traže nove mete za ulaganje. U što ulogati na precijenjenom tržištu? PTKM kao vrlo likvidna dionica, još uvijek dosta podcijenjena i sa relativo dobro perspektivnom čini se kao dobra meta naročito nakon što je opet došla u fokus.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


ppeco: ”
vodoinst: ”
Sjednica Vlade Republike Hrvatske održat će se sutra, 01. rujna 2006.
godine, u 10.00 sati.
http://www.vlada.hr/default.asp?ru=143&gl=200608310000004&sid=&jezik=1

ne znam cemu se nadate?
otpisu dugova? nema sanse!!!!
pa dugove se nisu otpisali ni maestralu, ni dalmacijavinu, ni
adriavinilu, ni imocanima, a svi oni idu u privatizaciju, pa ne znam
zasto bi petrokemiji

Kolega je u pravu, meni isto nije jasno o cemu vi pricate. Ni od
oprosta ni od privatizacije nema nista u dogledno vrijeme. To mi je
receno nedavo od strane Vlade ( deep throath ).Ode to nizbrdo a onda ce
onaj Edo plakat ko kisna godina.
To je dionica za cir na zelucu a ne za zaradu. A na Zavizanu je vec pao
snijeg, zima je pred vratima.
[smiley9]

Kolega ima ljudi koji su već zaradili na ovoj dionici 15-20% neki i više. Korekcija cijene je moguća ali nevjerujem da će zaroniti duboko. Ovo što se tiče otpisa dugova je mogući scenario. Ako se to desi svaki ulazak ispod 200 po mojem mišljenju je čisti zicer jer poslije toga target je 300+…

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Kada Vlada potvrdi ono što je Agencija već rekla, tada će cijena probiti magičnu granicu od 200,00 kuna. Ovi dečki što se trude da prikažu stanje lošijim nego što je, mogu samo reći da onaj veći koji ulazi sigurno nije pio majčino mlijeko kao neki s foruma već je znao i zna zašto ulazi. Privatizacija PTKM trenutno ne igra ulogu u smislu kretanja cijene dionice. Ono što ju čini zanimljivom je OTPIS duga pretvoren u vlasnički udio države.

Rekla kazala, spetljala se i mazila. Mala Mirna ulicom pliva, ne bi li sama Petra Pana vidjela .

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Pa, uvaženi kolega FEDORE ŽIVI BILI PA VIDJELI.
Onda bi po vašemu mišljenju i fondovi trebali suzu pustit.
Zaboravljate da živimo u Zemlji u kojoj se tijekom svoga života PROSJEČAN građanin RH sretne sa svakim četvrtim državljaninom. Tu vam zdravi razum govori da ako ste malo aktivniji, a još je i novac u pitanju, kao na primjer u slučaju PTKM , malo toga može ostati nepoznato…

Homo sum et nihil humanum a me alienum puto.

Scio me nihil scire


Kada Vlada potvrdi ono što je Agencija već rekla, tada će cijena probiti magičnu granicu od 200,00 kuna. Ovi dečki što se trude da prikažu stanje lošijim nego što je, mogu samo reći da onaj veći koji ulazi sigurno nije pio majčino mlijeko kao neki s foruma već je znao i zna zašto ulazi. Privatizacija PTKM trenutno ne igra ulogu u smislu kretanja cijene dionice. Ono što ju čini zanimljivom je OTPIS duga pretvoren u vlasnički udio države.

Rekla kazala, spetljala se i mazila. Mala Mirna ulicom pliva, ne bi li sama Petra Pana vidjela .

Ja nemam nikakvog interesa prikazivati stanje losijim nego sto je. Dovoljno je lose i bez mog “prikazivanja”.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Imaš potpuno pravo, reci samo zašto nisi ulazio kada je sve bilo očito, pa sada ovi ljubomorni ispadi?

Rekla kazala, spetljala se i mazila. Mala Mirna ulicom pliva, ne bi li sama Petra Pana vidjela.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Sto si se odmah uzrujao, ja samo pisem svoje misljenje o toj dionici. Jos bih i razumio da se uzrujao kolega Hakela koji je duboko u toj dionici. Ali mi nije jasno zasto se ti uzrujavas. Mozda zato sto si prekasno usao u PTKM. ( sigurno si je kupio na 185,00 kn – a to ti ja nisam kriv ).
Evo jedan dobronamjeran savjet – nemoj slucajno docekat zimu u toj dionici jer ces tek onda spoznat svu bijedu te dionice.
A to sto spominjes moju zavist to mi je dosta cudno – zar se nisi ti meni rugao: sigurno je ograniceni Fedor kupovao na 185,00 kn??

Evo malo haiku poezije za tebe
Živ mi bio Edo
hrabro šumom gazi
samo pazi
da ne dođe medo

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Dobro jutro Fedore,hvala na upozorenju, Bog te poživio!
[smiley2]

New Report

Close