Provalili u sjedište policije u Heinzelovoj ulici pa ukrali 280.000 eura i zlatninu

Naslovnica Forum Komentari članaka Provalili u sjedište policije u Heinzelovoj ulici pa ukrali 280.000 eura i zlatninu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To je neki inside job 🙂

Nije donesena nekakva direktiva da se 1. travnja pomakne na 4. travnja?

hebeš pljačku banke kad je murija puna ko brod. za to se svi i otimaju tamo za posao.

who dares, wins

Tako nečeg se nisu sjetili ni u Alan Fordu

E kažu pljačka ……. ja mislim da ( su ) se osjeća (li) baš ka doma….. možda je bila posudba pa se neko izletija ….

dobro je da oni nisu došli za dana, mogli su nam i načelnika ukrasti, banana je već prezrela, uskoro će biti potpuno trula

***kaj radi 280 000€ i 2 kile zlata kod nekakvog načelnika?… koliko je onda love i zlata u cijelom MUP-u?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Malo je zakamataril, pa ga je neko pito di je….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

TO je sitnica – šta se sve ukralo u POLICIJI , posljednjih 20 godina !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


TO je sitnica – šta se sve ukralo u POLICIJI , posljednjih 20 godina !

može li ovo pomoći;

Kaznena djela koja se gone po službenoj dužnosti prijavljuju se, kako zakon nalaže, Državnom odvjetniku, a sam postupak objašnjen je u Zakonu o kaznenom postupku.

ili se vi držite ovoga;

Prijavu nije dužna podnositi osoba koja je s počiniteljem u braku ili živi u izvanbračnoj zajednici s osobom koja je počinila nepri­javljeno kazneno djelo ili je toj osobi rođak po krvi u ravnoj lozi, brat ili sestra, posvojitelj ili posvojenik, odvjetnik, branitelj, javni bilježnik, doktor medicine, doktor stomatologije, pri­malja ili drugi zdravstveni djelatnik, psiholog, djelatnik skrbništva, vjerski ispovjednik ili druge osobe u obavljanju svoga zvanja

New Report

Close