Prodao sam euro po 7,44 i kupio dolar po 5,67 kn

Naslovnica Forum Komentari članaka Prodao sam euro po 7,44 i kupio dolar po 5,67 kn

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Šta reći??? Financijski mag koji kupuje jedanput u godini ili dvije, strikes again…. Prodao je 100 eura i kupio 120 dolara. nada se da bu ispalo dobro.
Savjet ne traži, al bi mu dobro došao jedan stručni, od ovlaštene osobe, za takve…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Mag kupio po 5,67, a dloar bio 4,9 ?Bravo.Jel se tu ikad moze nesto procitat osim Strumice ili slicnih bisera?
Najvjerovatnije ne jer je to domet naseg maga!Bolje da je web admi sakrio ovaj naslov…najiskrenije.
Sam nek jos napise kupite talijanske obveznice!

Tecaj kune u odnosu na dolar ce biti 7kn/$ u 2012.godini

Kolega barmen,

da ste onda kad ste kupovali euro za kune kupili dolare sada bi ih imali 10 % više .
Teško je reći šta će se događati sa kunom , dolarom ili eurom već sutra .
Da je slušati neke naše ugledne ekonomiste i menađere kuna bi bila upola slabija .
Kad bi se nastavio rast dolara američka roba bi bila preskupa .
Isto to je i s eurom .
Siguran sam da se to rješava dogovorom između USA i EU .
Najbolje bi bilo umjesto tiskanih papirića kupovati zlato ili nekretnine .
Tu vas nemogu lako oženiti .

.

Štediti u kunama , eurima ili dolarima bez babe Vračare jednako je kao kladiti se u kladionici

Znam da u Hr ima jako veliki broj ljudi koji posjećuju klasične kladionice, osim onih koji se klade na sportske rezultate postoje i oni koji se klade na dionice, tečajeve i raznorazne burzovne tendencije. Oni koji razmišljaju o buzi neka se obrate klasičnim kladioničarima i provjere ukupno stanje računa 😉

New Report

Close