Prinos ostvaren u 2012.god.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Prinos ostvaren u 2012.god.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitke svima koji su ovdje dali istinite podatke, vrijeme je teško a vi priznajete i gubitke, neka vide pojedinci da nisu jedini u minusu.

Takva su vremena, samo manji dio uspije izvući neku dobit.

Pozdrav svima na forumu, već vas odavno čitam.

Prinos u 2012, malo više od 25%. Da je bilo hrabrosti kao na Naj portfeljima mogao je biti i duplo veći. A trebalo je malo i skupiti iskustva kada ulaziti, kada izlaziti… Sve u svemu, s obzirom da sam počeo s ulaganjima na ZSE prije godinu i nekoliko mjeseci i da mi ovo nije struka već informatika, ja sam super zadovoljan.

Trenutni portfelj: IPKK, ATLN, VERN, ERNT, VIRO, JDGT, TUHO.
Tokom godine kroz njega su prošli ADPL (minus), KORF(plus), PTKM (plus), ZVZD(minus), ADRS (nula), AUHR (nula), TISK(plus), VDKT(plus).

Zaboravio JDOS – dobio dividendu i izašao malo(<1%) ispod ulaza.

ukupni minus 170000 kn
u postotcima 26%
hebiga dlkv je zakaza njega imam 3500 kom, ali nisan dnevni trejder pa me ne zabrinjava , inace ulaz ATPL 244, DLKV 90 kn, ingra 4,8 , jdba 1800 kn

nisam ra;unao,a iskreno i neda mi se,mislim da je oko nule
svima želim svako dobro,i naravno prije svega zdravlje,za ostalo je lako
[emo_smijesak]

Uh,postotke ne znam ali godina nije bila loša,podbacili mi ADPL i KODT,iako ako gledam i dobivene dividende minus na tim dionicama nije velik.
Najviše mi je sreće donio ADRS,većina portfelja mi je bila u njemu,kupovao na 203-210 skoro sve,to su prilike koje se ne propuštaju,prodao na oko 250 kn+dividenda.Tu je i ZVZD,TISK,IPKK kao najprofitabilnije investicije iako je bilo i manjih uspješnih trejdova,kao PTKM npr.
Sve u svemu godina je bila vrlo dobra,jednim dijelom i zato jer sam potpuno zanemario građevinare i brodare,a vidim da su mnogi tu polomili zube.

"Only dead fish swim with the stream"

Prinos +7.2%

Portfelj: ERNT, KODT, KOEI, ADPL, KOSN, KOTR, JDGT

Na zse od sijecnja, sitna riba. Uz malo vise strpljenja i iskustva, vjerujem da se moglo i bolje…

New Report

Close