Prijavite se za posao od 3.500 eura uz benefite: Službeni auto, stambeni prostor, besplatan ručak…

Naslovnica Forum Komentari članaka Prijavite se za posao od 3.500 eura uz benefite: Službeni auto, stambeni prostor, besplatan ručak…

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

hahahahha pa jeste li vi ozbiljni?
Neznan ko je bolesniji , vi sta ovo objavljujete ili neko ko bi stvarno proda svoju dušu za 3500e i radia u africi na planini..

Posao u pripizdini, velika je šansa da Vas pojede lav

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Ja toliko zaradim trejdajući mjesecno u usa….a ovdje ne trejdam više…bar sam prestaoo

A BALVANA!!! :) :) :)


hahahahha pa jeste li vi ozbiljni?
Neznan ko je bolesniji , vi sta ovo objavljujete ili neko ko bi stvarno proda svoju dušu za 3500e i radia u africi na planini..

rugaš se jednoj od najperspektivnijih država svijeta danas. putuj malo, širi vidike, ima života i izvan našeg sela. BDP im raste po stopi od 5-7% godišnje, ima ogromnih mogućnosti za biznis sa neslućenim povratima, a rizik je malen. nikad nisam shvaćao ljude koji smatraju da su vrijedniji od drugih, a mahom uvijek bez pokrića. mi smo zadnji koji se smiju nekome rugati jer nas je nedavno i rumunjska prešišala. a 90te smo bili 10 puta bogatiji od rumunja. danas smo isti. za 10 godina bit će oni 10 puta bogatiji od nas. svi rade, trude se, mi stojimo na mjestu i rugamo se svima. sebe ne vidimo. žao mi je što tako razmišljaš, ali nisi jedini, takvih je 90%.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close