PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ma ovo je gotova priča.. ovdje je sad samo pitanje po kojoj će nas cijeni istisnuti.. pred mjesec dva su mi se neki smijali na spomen squeeze out, što sad o tome misle..

moje mišljenje sigurno nije promijenjeno!
g. Susman je pametan poduzetnik, barem u vidu zaštite osobnih interesa, u NO Proficija sjede g. Štern i g. Markoč i mislim da i za njih dvojicu nije potrebno ništa dodati, pače držim pa je ova posljednja ‘akcija’ izvedena upravo u dogovoru s potonjim kojemu je trg. pravo u malom prstu, često vodi skupštine i ostalih društava, ne samo Proficija
bilo bi mi drago da mogu i za male dioničare reći da će omastiti brkove kao što ova ekipa gore sigurno već jest a bude još i više… ali nisma siguran u to

zse je postala je pravo stratište firmi i dionica

E sad je pitanje da li je to prebacivanje iz jednog skrbničkog u drugi ili kupnja većinskog od treće osobe? Vjerojatno ovo prvo…

15.03.2019 T: 13.03.19
RB Dioničar Broj %
1. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 1.568 40,08%
2. PROFICIO D.D. (1/1) 1.022 26,12%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 229 5,85%
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 214 5,47%
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 200 5,11%
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 165 4,22%
7. BAKIĆ NENAD 43 1,10%
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 43 1,10%
9. NAVA BANKA D.D. U STEČAJU 16 0,41%
10. KURILJ IVAN 15 0,38%
UKUPNO 3.515 89,85%

19.03.2019 > T: 15.03.19
RB Dioničar Broj %
1. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 1.593 40,72%
2. PROFICIO D.D. (1/1) 1.022 26,12%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 229 5,85%
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 214 5,47%
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 200 5,11%
6. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 165 4,22%
7. BAKIĆ NENAD 43 1,10%
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 18 0,46%
9. NAVA BANKA D.D. U STEČAJU 16 0,41%
10. KURILJ IVAN 15 0,38%
UKUPNO 3.515



Ma ovo je gotova priča.. ovdje je sad samo pitanje po kojoj će nas cijeni istisnuti.. pred mjesec dva su mi se neki smijali na spomen squeeze out, što sad o tome misle..

moje mišljenje sigurno nije promijenjeno!
g. Susman je pametan poduzetnik, barem u vidu zaštite osobnih interesa, u NO Proficija sjede g. Štern i g. Markoč i mislim da i za njih dvojicu nije potrebno ništa dodati, pače držim pa je ova posljednja 'akcija' izvedena upravo u dogovoru s potonjim kojemu je trg. pravo u malom prstu, često vodi skupštine i ostalih društava, ne samo Proficija
bilo bi mi drago da mogu i za male dioničare reći da će omastiti brkove kao što ova ekipa gore sigurno već jest a bude još i više… ali nisma siguran u to
[/quote]

Susman je pametan , stern I markoč imaju trg. Pravo u malom prstu.. pa zato ih i plaćaju i sad će napokon imati koristiti od njih.. dovoljno je poznavati svaku rupu u zakonu koje se u hr izgleda ostavljaju sa razlogom..Netko je bio pisao prije.. ovo se može napraviti to jest izvedivo je na svakoj dionici.. ovo je svakako poziv svim ulagačima odlična reklama za ZSE.. da se prisjetimo da su nedavno javno pozivali da ljudi ne drže novce u čarapama da počmu ulagati u dionice.. e pa ovaj primjer treba svakako predočiti svim ulagačima kao školski primjer zašto ne ulagati…

Poštovani,
Dobio sam obavijest od SKDD-a da im dostavim broj računa za isplatu mojih 82 kom iz kuponske privatizacije.
Dionicama se ne bavim, ali otprilike znam što se izdogađalo i sa tužbom protiv RH i ovim spajanjem sada.
Budući da sam kao žrtva rata nakon 20 godina pomalo razočaran iznosom koji je nešto viši od nominalne vrijednosti ja bi sad zaje.avo ekipu jer su i oni to radili nama.
Moje pitanje :
Što se dogodi sa mojih 889 kuna ako SKDD-u ne dostavim IBAN?
Gdje će se taj novac kišat? Ide li kamata? Mogu li nakon deset godina tražit što me pripada i pravit se da ja nikakvu obavijest nisam dobio? (sva pošta je dolazila bez preporuke i povratnice).
Zvao sam gospodu u SKDD i na moj upit su rekli da će isplatu vršit mjesec dana, a nakon toga sredstva vratiti proficiu.
Zvao sam i Proficio i rekli su mi da sredstva mogu zatražiti kad hoću dok ne nastupi zastara. Na daljnje propitivanje o zastari i kamati me uputila na pravnu službu.
Hvala Vam puno

Susman i ekipa uspjeli u naumu. Nitko vise ni spomena o PRFC.

Skupština zakazana za 26.08.2019 u 13 sati . Ja ne znam dali ću uspjeti stići zbog godišnjeg. Dali bi imao tko kakva pitanja za postavit?

Ako sam ja dobro izračunao dobit po dionici ispadne 3485 kn. A kada bi se odbile trezorske dionice onda dobit po dionici ispadne 4913kn?


Skupština zakazana za 26.08.2019 u 13 sati . Ja ne znam dali ću uspjeti stići zbog godišnjeg. Dali bi imao tko kakva pitanja za postavit?

Moze neki link objave..
A šta pitati.. mislim da Ce nakon ove skupštine biti sve jasno i bez pitanja..

I mene zanima link?..jer ne mogu naći..

Vrlo vjerojatno u NN ili na sudskog registru….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

O čemu vi? “Pa uzeli su nam dionice. 🙄

New Report

Close