PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da piše na kraju. I ništa nećemo poduzeti?

Jeli izvršena isplata ostalima?

Da li je netko na zvao u Proficio? Idemo zvat svi redom.


Da li je netko na zvao u Proficio? Idemo zvat svi redom.

A ništa od zvanja,
Kolega nex je lijepo napisao u ovoj rečenici
“Ionako mali ljudi u većini nemaju pojma što su imali i što su izgubili. Financijsko dioničarska nepismenost uopće. Bez uvrede nikom. Močvara: voda stajačica puna mulja i smrada.”

Znamo da su imali na računu samo od Eiga 420 mil kn i da im je država dužna 300 mil kn. Što ćeš više.

Javiti cu kad isplate (sic!) ostatak ostataka promasene investicije. Biti ce bar za nove gume pizzu i pivo.

Ništa još od PRC-a. Ne znam kad misle to isplatiti. Mislim vratiti. Isplaćuje se zapravo dobit, ovo je gorka tableta bez čaše vode…


Ništa još od PRC-a. Ne znam kad misle to isplatiti. Mislim vratiti. Isplaćuje se zapravo dobit, ovo je gorka tableta bez čaše vode…

Jeste ih pitali? Ja sam postavio neka pitanja ali nitko ne odgovara.. ništa novo komunikacija i odnos sa dioničarima nula..
Sad više nisu na burzi sad mogu biti još ne transparentniji jer više ih nitko ne nadzire..

Poslao sam mail, ali odnos je vjerojatno” boli me za tvoje udjele”, sročio sam ga kulturno, briselski,;sa stilom. A sve u cilju imformacija koje bi podijelio sa svima. Ni A ni B. Samo PRC. Koliki je poslovni odnos i kultura komunikacije ovdje i vani; kinez iz Hong Konga mi se izvinjavao za kasnjenje baterije od 11$. Dva puta kroz mail. Poslao povrat iznosa i na kraju i bateriju. Što vise reci. Ovo kod nas je bahatluk koji omogućava drzava i njeni zakoni tj. neprovedba istog. Sve je ist samo smo promjenili himnu i zastavu.

Pa idemo na prosvjed pred njihov ured.

Ja sam već dugo u ovoj dionici i meni su uglavnom uvijek pristojno odgovarali na mail..pa čak i prihvatili neke sugestije. Što se tiče isplata..pomalo..sve lijepo piše na internetskim stranicama firme. Tek jučer su unijeli promjene po pitanju odluka skupštine iz 11 mjeseca prošle godine u sudskom registru i to je stvar suca Trgovačkog suda. Sada slijedi obaveza SKDD-a da na temelju tih promjena pretvori dionice 1000:1 i isplati dioničare. Sve lijepo piše…

“Prije isplate kupoprodajne cijene dioničarima koji su odlučili prodati svoje dionice u korporativnoj akciji spajanja dionica trgovačkog društva Proficio d.d., Trgovački sud u Zagrebu treba donijeti rješenje o upisu spajanja dionica.

Dokumentacija za upis spajanja dionica predana je na Trgovački sud još tijekom proteklog mjeseca i sada čekamo da Trgovački sud spajanje dionica upiše u Registar i izda rješenje. Nakon izdavanja rješenja, SKDD d.d. će krenuti s isplatom.

Još uvijek čekamo na izdavanje gore spomenutog rješenja.”

(Sinoć dobio odgovor na mail, najbitnije priložio)

Eto vidiš…nisu baš toliko grozni:-)

New Report

Close