PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako kupimo pronaći će način da nas naknadno nuliraju a ako im prodano dionica će ići u nebo. A napravili su si tako da mogu i odustati.
U boj u boj za narod svoj!


Poštovani Tone brod,
Kako mi mogu uzet i isplatit novce?
Od kuda im moj iban za isplatu?
Zašto šalju ugovor onda ako automatizmom uzimaju?
Kakvi su to ugovori u jednom primjerku?
Ovaj Ugovor sastavljen je u jednom primjerku od kojeg svaka strana uzima pola.
Šalim se naravno
Ima li netko da mu fali 82 kom do tisuću.
Radije dat Njemu nego Njima.
Da, čitao sam o tužbi i svačemu nečemu vezano za ovaj papir.
Ovo sad mi ništa nije jasno osim da je riječ o legalnim (zakonom dopuštenim ) malverzacijama i
da netko jako dobro zna što čini. Baš me zanima kolika vrijednost će bit za dvije godine kad poriješavaju mene

Jeste dobili papire poštom? Pročitajte zadnje što piše što je i dodatno podvučeno.. neko od kolega je rekao da je sve po zakonu.. kod nas je sve po zakonu jer su zakoni pisani da bi se uzelo onima koji nemaju.. sad bi svaki branitelj trebao iskeširati 10000 ..

HA,HA,HA čitam ugovor i ne mogu vjerovat krivo su mi zbrojili dionice i one kupljene 29,09,2018 mi nisu uračunali i sad bi im ja trebao kupit više dionica nego mi treba do okruglog broja.

Da li ih je tko nazvao i poslao u mp3? Krivio BiH za sve HDZ no kad je tko iz oporbe rekao što u korist malih dioničara? Sve je to ista bagra.

@Tonebrod & co.

ja (između ostalih) sam na vrijeme i uredno obavještavao sve ovdje prisutne na forumu što bi moglo biti i kud ovo društvo ide, odn. kud ga ‘one-man show’ vodi
govorio sam kako uprave, sve redom koje su bile i jesu, su nekompetentne i da predsjednici Uprave dolaze iz Iskona?! kakve veze Iskon ima s energetikom, turizmom, medijima a to su sve bile i jesu djelatnosti kojima se Proficio bavi(o)?!
nikad niti jedna riječ o smislenim ciljevima, rokovima provedbe i očekivanim povratima; samo obavijesti tipa prebacili smo lovu ovdje, otvaramo business tamo a nedaj Bože da se spomenu povrati na ulaganje?!
Mađarska, USA, Nizozemska… nastavi niz, tamo su otvarana društva a da li je ikad itko dobio info čemu služe?
i onda se to sve pretakalo, iz godine u godinu, u netransparentna izvješća s gubicima, na sjednicama skupština se nitko nije pojavljivao, kad bi netko nešto i pitao bilo je uzalud jer jedino što ste dobili su izlike i isprike
sjetite se recimo koliku je naknadu za upravljanje uzimao Tendo usluge za vođenje ovog cirkusa
ili upišite recimo u tražilicu EIG najtajnovitija tvrtka koja kotira na Zagrebačkoj burzi, bit će vam jasniji modus operandi koji se ne razlikuje mnogo od svih ostalih kuponskih privatizacija
tada 2007. godine, piše u navedenom članku, samo EIG koji je bio dio grupe, imao je vrijednu imovinu (aktivu) u iznosu 270 mil kn; dana 1.10.2008. pripajaju se sva društva u Proficio i konsolidirana aktiva na 31.12.2008. iznosi 373,8 mil kn
zadnje izvješće Proficija za 2017. godinu gdje su sva društva objedinjena pod jednu kapu pokazuje imovinu (aktivu) i iznosu 163,5 mil kn, SVA društva zajedno s Proficijom
žalosno!

no opet, sve je prema propisima i zakonima! eno vam filma Gazda2, zadnji kadar vam najbolje sve govori: Kutle u prekrasnoj kakiranoj košuljici, s osmjehom od uha do uha, negdje u BiH
to vam je, dragi moji, Hrvatska realnost i zbilja

i sad opet imate izbor: ostati (uz doplatu) u svim tim Proficio nekretninama koje nisu profitabilne, ne donose povrat na kapital (imovinu) jer to nikad niti nije zaokruženo kao smislen business već se vodi kao holding više-manje praznih čahura i praznih priča tipa Hotela Rovinj
no najviše mi je žao branitelja i braniteljskih obitelji kojima su po nekim velikim iznosima i valuacijama udjelili dionice, tobož vrijedne kao suho zlato

e moj narode!

Ma kakav ostanak u ovoj dionici, nije uopce opcija. Trenutna cijena je smijesna i nema sumnje da Proficio vrijedi vise ali ovaj potez je samo kulminacija odnosa vecinskog vlasnika prema malim dionicarima. Vecinski ovdje nema apsolutno nikakvu namjeru dijeliti zaradu sa malim dionicarima i mi tu dalje nemamo sto traziti. Tko ovdje doplati lovu i ostane u ovoj dionici sam si je kriv kad ga nekom daljnjom odlukom vecinski jos vise zajebe.
Prikaz Zagrebacke burze u malom, kod nas uopce nije pitanje ima li vrijednosti na burzi i ima li dobrih cijena dionica, ali veliko je pitanje ko te stiti jednom kad udjes u dionicu jer Hanfa i hrvatsko pravosudje sigurno ne.

Karma i njih čeka…vidjeti ćete. Nije mi žao nikog. Neznanje ne opravdava. Glasali ste, imate. Tražili smo , dobili smo. Imamo državu, a zapravo nemamo ništ.


…Vecinski ovdje nema apsolutno nikakvu namjeru dijeliti zaradu sa malim dionicarima i mi tu dalje nemamo sto traziti…

oprostite ali koju zaradu? mislite na eventualni spor s državom?
spor su kako znate dobili ali vidjeli ste što je bilo kad je trebala uslijediti isplata
vrlo, vrlo, vrlo je dug štap na kojem su državni novci!


oprostite ali koju zaradu? mislite na eventualni spor s državom?
spor su kako znate dobili ali vidjeli ste što je bilo kad je trebala uslijediti isplata
vrlo, vrlo, vrlo je dug štap na kojem su državni novci!

Ne pricam o toj tuzbi nego vise o ukupnoj imovini, nebitno je jel zarada ili postojeca imovina, vecinski ce sve preliti sebi u dzep kroz razne netransparentne poslove, kao sto je uostalom i do sada godinama bila rijec. Ovdje je jedina nada bila da ce u sudskom sporu dobiti previse love da bi mogli polako zamracit pa da ce se nesto isplatiti, ali bez toga i u ovakvom stanju van burze se ovdje stvarno nema sto traziti bez obzira na cijenu.



@Tonebrod
& co.

ja (između ostalih) sam na vrijeme i uredno obavještavao sve ovdje prisutne na forumu što bi moglo biti i kud ovo društvo ide, odn. kud ga 'one-man show' vodi
govorio sam kako uprave, sve redom koje su bile i jesu, su nekompetentne i da predsjednici Uprave dolaze iz Iskona?! kakve veze Iskon ima s energetikom, turizmom, medijima a to su sve bile i jesu djelatnosti kojima se Proficio bavi(o)?!
nikad niti jedna riječ o smislenim ciljevima, rokovima provedbe i očekivanim povratima; samo obavijesti tipa prebacili smo lovu ovdje, otvaramo business tamo a nedaj Bože da se spomenu povrati na ulaganje?!
Mađarska, USA, Nizozemska… nastavi niz, tamo su otvarana društva a da li je ikad itko dobio info čemu služe?
i onda se to sve pretakalo, iz godine u godinu, u netransparentna izvješća s gubicima, na sjednicama skupština se nitko nije pojavljivao, kad bi netko nešto i pitao bilo je uzalud jer jedino što ste dobili su izlike i isprike
sjetite se recimo koliku je naknadu za upravljanje uzimao Tendo usluge za vođenje ovog cirkusa
ili upišite recimo u tražilicu EIG najtajnovitija tvrtka koja kotira na Zagrebačkoj burzi, bit će vam jasniji modus operandi koji se ne razlikuje mnogo od svih ostalih kuponskih privatizacija
tada 2007. godine, piše u navedenom članku, samo EIG koji je bio dio grupe, imao je vrijednu imovinu (aktivu) u iznosu 270 mil kn; dana 1.10.2008. pripajaju se sva društva u Proficio i konsolidirana aktiva na 31.12.2008. iznosi 373,8 mil kn
zadnje izvješće Proficija za 2017. godinu gdje su sva društva objedinjena pod jednu kapu pokazuje imovinu (aktivu) i iznosu 163,5 mil kn, SVA društva zajedno s Proficijom
žalosno!

no opet, sve je prema propisima i zakonima! eno vam filma Gazda2, zadnji kadar vam najbolje sve govori: Kutle u prekrasnoj kakiranoj košuljici, s osmjehom od uha do uha, negdje u BiH
to vam je, dragi moji, Hrvatska realnost i zbilja

i sad opet imate izbor: ostati (uz doplatu) u svim tim Proficio nekretninama koje nisu profitabilne, ne donose povrat na kapital (imovinu) jer to nikad niti nije zaokruženo kao smislen business već se vodi kao holding više-manje praznih čahura i praznih priča tipa Hotela Rovinj
no najviše mi je žao branitelja i braniteljskih obitelji kojima su po nekim velikim iznosima i valuacijama udjelili dionice, tobož vrijedne kao suho zlato

e moj narode!

slažem se sa svime što ste napisali ali opet govorim, kažete sve je po zakonu ali kakvi su ti zakoni i tko ih je pisao.. ako netko ima firmu i država mu daje mogućnost da bude ne transparentan, znači da ulaže tko zna kud i prebacuje lovu da to nitko ne kontrolira.. ulaže se u ameriku u mađarsku u firme koje nisu donesle ni kune dobiti a odnesle milijune i milijune.. netko pokrene neki start up u americi i vi utečete milone.. jeli netko pogledao tko je vlasnik toga i kome su ti novci uplaćeni.. vjerovatno nije… sa racuna je otišlo 200mil kuna gdje je otišlo, eto lani se prodala vila sve polako odlazi a love na računu sve manje.. ma ne vrijedi uopće pisati, piše se godinama jedno te isto koda neke koristi od toga..

Kakva su razmišljanja, možda savjeti, preporuke ili sl. u vezi prodaje/kupnje dionica do x000?
Što ćete Vi napraviti, dokupiti ili prodati?
Ima li netko možda kakve korisne informacije da ih podijeli ovdje na forumu za nas manje iskusne?
Zahvaljujem


Kakva su razmišljanja, možda savjeti, preporuke ili sl. u vezi prodaje/kupnje dionica do x000?
Što ćete Vi napraviti, dokupiti ili prodati?
Ima li netko možda kakve korisne informacije da ih podijeli ovdje na forumu za nas manje iskusne?
Zahvaljujem

Kupite i strpite se, cijena koju nude je ispod granice dobrog ukusa

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close