PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stavite si malo matematiku na papir, za 95% bi morali milijune dionica naštampati. Drastično razvodnjavanje je sasvim dovoljno uz činjenicu da nije nigdje uvršteno.

Ako će baš htjeti mogu to pretvoriti u d.o.o. uz par prethodnih makinacija ali ne vidim potrebu za tim.

Jel to ikad bio problem milijun dionica nastampati.. ali mislim da nece bit potrebe za tim.. vidjet ćemo koliko će uopće ljudi kupiti dionice do tisuću da skupe za jednu.. mislim jako malo.. znamo da su RBA racuni svi njihovi a za ostalo cemo pričekati koji mjesec da vidimo tko će i koliko imati..

Dečki,ja sam još davno kupio dionice EIG-a i silom prilika sam postao dionicar PRFC-a.
Imam ih trenutno oko 770 komada.
Nisam ništa prodavao samo zbog ovog turističkog dijela,te zbog tužbe koje su podigli.
Sada ni sam nisam siguran da li da dokupljujem do 1000 ili prodam.
Znam da ne mogu traziti ničiji savijet ali me zanima šta će te vi napraviti.
Ima li netko u sličnoj situaciji?

Gdje ste procitali 1000:1? Ja sam pročitao 100:1!😱


Gdje ste procitali 1000:1? Ja sam pročitao 100:1!😱

Većinski dioničar je dao protuprijedlog da se umjesto 100 u 1, pretvara 1000 u 1, i taj protuprijedlog je bio izglasan na skupštini.


Gdje ste procitali 1000:1? Ja sam pročitao 100:1!😱

meni su danas došli ugovori za potpisati i vratiti i stoji kako darac kaže da se svakih 1000 dionica mijenja u jednu.. Meni do cijelog broja fali preko 700 dionica i dokupiti ću.. A od koga se te dionice dokupljuju, s kojeg računa?.. proficio ima samo 1,41% dionica..ako se recimo dogodi da 50% ljudi odluči dokupiti da li će proficio imati dosta dionica na računu ili će se morati opet nešto mutiti po skrbničkima…

Mogu dati i drugi, vidite kos Ostojinih, ali samo ako se to prike definira. Ovdje nije bio slucaj, zato su stavili da mogu odustat ako zele. Dobro je burza zastitila male s ukidanjem ceentera, sad jos mogu protiv nas koristiti i undo button.

Nemam ovo al nemojte biti ludi i davat im po ovoj cijeni

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

dobro jutro,
evo sam se registrirao da Vas pitam
ja sam ivan, otac troje djece i imam 82 kom iz kuponske privatizacije
dobio sam ugovore za prodaju / kupnju
naravno da za kupnju od deset tisuća kuna nisam zainteresiran
što ako nisam ni za prodaju?
da li onda moja 82 kom propadaju
ukoliko je tako, molim nekoga da mi se javi da mu ih poklonim pa nek taj skupi 1000 kom
nadam se da sam sve krivo razumio, smiješno je nekome nakon toliko godina dat nešto po nominalnoj vrijednosti
koliko uopće ima ljudi koji imaju 82 kom, a ni ne znaju da ih imaju ni što se događa
u nadi za odgovorom, lp

Oprostite, dali mi ispunjavanjem obrasca C možemo odustati od navedene akcije, odnosno šta se dešava sa viškom odnosno manjkom dionica u odnosu na višekratnik 1000 ukoliko ne potpisemo ni kupnju ni prodaju?

@superfly
pa vrate ti pare, po toj cijeni, za broj dionica koji imaš ispod 1000 kom odn. ispod svakog višekratnika 1000 kom
što bi se drugo trebalo dogoditi? to su tvoje dionice i tvoje pare
e sad po koliko si ih kupovao to je druga stvar, više spada u ovo o čem Value govori, o zaštiti malih, ukidanju CEEntera i dr.

no postoji i mogućnost da odustanu, možda samo pipaju bilo dioničara da vide da li smo u komi?


dobro jutro,
evo sam se registrirao da Vas pitam
ja sam ivan, otac troje djece i imam 82 kom iz kuponske privatizacije
dobio sam ugovore za prodaju / kupnju
naravno da za kupnju od deset tisuća kuna nisam zainteresiran
što ako nisam ni za prodaju?
da li onda moja 82 kom propadaju
ukoliko je tako, molim nekoga da mi se javi da mu ih poklonim pa nek taj skupi 1000 kom
nadam se da sam sve krivo razumio, smiješno je nekome nakon toliko godina dat nešto po nominalnoj vrijednosti
koliko uopće ima ljudi koji imaju 82 kom, a ni ne znaju da ih imaju ni što se događa
u nadi za odgovorom, lp

Ne propadaju ali vam ih sve jedno uzimaju i isplaćuju vam novce na račun.. Zašto se kod ovakvih slučajeva branitelji ne pobune i ne naprave pritisak na državu.. jer ako ste pročitali forum vezan za ovu dionicu država vam je uzela jako puno novca koji ste mogli dobiti na ovoj dionici a sada ćete ostati bez svega htjeli to ili ne.. Jako puno paketa od 82 je vec prodano a tko zna koliko ih još ima..

Dogovorimo prosvjed! Tko je za?

Poštovani Tone brod,
Kako mi mogu uzet i isplatit novce?
Od kuda im moj iban za isplatu?
Zašto šalju ugovor onda ako automatizmom uzimaju?
Kakvi su to ugovori u jednom primjerku?
Ovaj Ugovor sastavljen je u jednom primjerku od kojeg svaka strana uzima pola.
Šalim se naravno
Ima li netko da mu fali 82 kom do tisuću.
Radije dat Njemu nego Njima.
Da, čitao sam o tužbi i svačemu nečemu vezano za ovaj papir.
Ovo sad mi ništa nije jasno osim da je riječ o legalnim (zakonom dopuštenim ) malverzacijama i
da netko jako dobro zna što čini. Baš me zanima kolika vrijednost će bit za dvije godine kad poriješavaju mene

New Report

Close