PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po cijeni kao da je i PRFC kreditirao Agrokor.


Po cijeni kao da je i PRFC kreditirao Agrokor.

takva im je i bonitetna ocijena ,
korak do bankrota, nadam se da nece.

Ima li kakvih novih saznanja i informacija glede povrata duga PRFC, spora koji se vodi s RH!*

Prije par mjeseci dionica se tržila na 35_45 kn…sve se skidalo s kupnje, a nakon toga je krenulo nizbrdo!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Polako kolega, treba poštovati rokove pa nije prošlo ni godina dana.. radite presing na sudove..

Meni ovo djeluje kao neka rizičnofondovska Ingra. Jedina razlika je što ovi stvarno jesu investitori u crnim limuzinama. Ali rezultat je sličan. Zasad. Nadam se boljem u budućnosti i za jedno i za drugo i njihove dioničare.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Nakon jučerašnjeg dana i ovih sudskih odluka Horvatincic-situm nekako mi se vraća vjera u hrvatsko sudstvo. 🙁 proficio je nažalost na toj listi besmislenih odluka hrvatskog sudstva. .


Nakon jučerašnjeg dana i ovih sudskih odluka Horvatincic-situm nekako mi se vraća vjera u hrvatsko sudstvo. 🙁 proficio je nažalost na toj listi besmislenih odluka hrvatskog sudstva. .

Definitivno se slažem da je pravosuđe u hrvatskoj iznimno korumpirano a time i sporovi koji se vode godinama.
Podsjetit ću, sve što duže bude trajao spor državu će više koštati obeštećenje i namira, ma kad to bilo.
Vjerujem da slično misli i računa dioničar br.8

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Nakon jučerašnjeg dana i ovih sudskih odluka Horvatincic-situm nekako mi se vraća vjera u hrvatsko sudstvo. 🙁 proficio je nažalost na toj listi besmislenih odluka hrvatskog sudstva. .

Jedna od mojih najjacih izjava ikad, a na koju sam posebno ponosan, je ta da hrvatsko pravosudje ne treba reformirati nego rasformirati. I sudovanje potpuno outsource-ati. Sve predmete u kutiju, na vagon i u Luksemburg. Platis, dobijes presudu na vrijeme i kad sve skupa zbrojis prodjes bolje i jeftinije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Uff…ova dionica baš kida živce…nek padne više i ide u stečaj…ili nek krene gore…kad će se konačno riješiti ta sudska trakavica? bilo je potrebno par dana za odluku vrhovnog suda…a sada gotovo godinu dana ništa se ne događa…smijeh i plač

Evo, ako nekoga još zanima u nastavku je dat komentar izvučen iz zapisnika sjednice vijeća grada Rovinja 3/17 dana 25.07.2017. oko problematike hotela Rovinj. Dakle, nije se odustalo od projekta već se čeka ishodovanje građevinske dozvole, a u međuvremenu se malo natežu sa gradom oko sanacije starog objekta.

…..A sada pitanje koje sam htio postaviti u svezi sa hotelom „Rovinj“. Zanima me
da li grad ima zakonske mogućnosti da utječe na to da se ipak pomaknemo s mrtve
točke jer to će ostati ovakvo kakvo je sada. Hvala lijepa.“
Marko Paliaga:
„Ja ću na drugo pitanje odgovoriti. Čini mi se da sam već jedanput
odgovorio, ali više niti ne znam da li je to bilo u ovom sazivu. Dakle, u ovom trenutku
hotel „Rovinj“ zatražio je građevinsku dozvolu, ali smo u stalnim pregovorima i
razgovorima sa potencijalnim ulagačem, odnosno sa vlasnicima oko djelomičnog
aktiviranja, odnosno neaktiviranja sadašnjeg objekta i sanacije ruševnih i opasnih
dijelova, dakle u toku su pregovori oko sanacije cijelog tog dijela do ostvarivanja
konačnog rješenja kako god će ono u budućnosti i biti, ali u svakom slučaju još
jedanput će se sve razmatrati putem ove institucije. Hvala lijepa.“

evo za sve koji još od početka ovog stoljeća čekaju da se riješi pitanje H Rovinj, dva linka,
prvo ovaj kako je to moglo biti:

Randic H Rovinj studija

i zatim ovaj kako se to u stvari radi:

3LHD H Park[/url]

zanimljiva sličnost, zar ne? terasasta struktura samo je kod Hotela Park crijep zamijenila zelena travica
palac gore za Adris i Maistru!

ajmo oklada: prije će država isplatiti novce iz presude nego se pokrene gradnja H Rovinj; dakle nikad!

a dobro je i potsjetiti se na ‘povijest bolesti’:

Baluota protiv gradnje hotela

Ako na vrijeme dobijemo odobrenje glavnog projekta, gradnja bi trebala početi sljedeće jeseni, tako da bi hotel bio spreman za turističku sezonu 2011. godine. Procjenjujemo da će se u izgradnju uložiti 15 do 20 milijuna eura, rekla nam je Šoljan. Rovinj bi tako, ako sve bude išlo po planu, u sezoni 2011. trebao imati tri hotela s pet zvjezdica, što bi bitno pridonijelo orijentiranosti prema visokokategoriziranom turizmu.

New Report

Close