PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://dailynewshungary.com/key-player-hungarian-newspaper-distribution-taken-croatian-american-hands/

Izgleda da je Susman tom kupovinom zavladao digitalnim i tiskanim medijem u centralnoj i istočnoj europi…zanimljivo. Vraća svoju prisutnost pogotovo u Mađarskoj. Dali ttreba svrgnuti Orbana:-)

je, istina!
Susman je upravo to u Hrvatskoj i radio, svrgavao…
ali bivše radnike u Proficiju, ništa dugo!

Dobri stari Suseman, izašlo FI ali ni slovca o tome po kojoj je cijeni prodana vila. Što koga briga što se dobilo a pogotovo kuda će se dalje uložiti, vjerojatno u nešto neprofitno, ekološki održivo i na dobrobit domaćeg stanovništva. Mali dioničari i njihov interes? Što je to?

Da mi je neko prije par mjeseci rekao da ću izlgati ponovno naloge na 21 kn s namjerom kupnje PRFC rekao bi da me zeza 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Samo za mazohiste:-)…nije mi jasno samo kako su uspjeli smanjiti poslovne prihode, jer kroz nekonsolidirani mislim da se prikazuje poslovanje hotela i apartmana u Rovinju, šta samo kod Proficia turizam ne ide:-)


Samo za mazohiste:-)…nije mi jasno samo kako su uspjeli smanjiti poslovne prihode, jer kroz nekonsolidirani mislim da se prikazuje poslovanje hotela i apartmana u Rovinju, šta samo kod Proficia turizam ne ide:-)

A cemu ni sva ta izvjesca ako ih nitko ne kontrolira.. nego kao i u agrokoru se naknadno utvrdi da su izvjesca lazna.. uz sva ulaganja u turizam prijasnjih godina kako kazete ocekuje se dobit a imovina sve manja i manja..

Evo ispravka…rastu prihodi od prodaje, dakle usluge smještaja i prehrane, što je i logički jer imamo sada i hotel Angelo doro, te sada iznose preko 6 miliona, lani su bili preko 3 miliona. No naravnoo raznim vrijednosnim usklađivanjima financijske i nefinacijske imovine opet prikazuju gubitak. Može li mi netko reći na što se odnose ovi ostali poslovni prihodi?…prodaja imovine?

Dramatičan Cvitanov apel: Stranci prijete s 10 arbitraža, u pitanju su milijarde kuna


🙂 !

pišem samo na dionicama koje držim..

I to je ok, samo je pitanje vremena… mislim da će to potrajati još barem godinu-dvije… Što bi kamate moglo dignuti na lijepu razinu…

jesmo al mislim na pojedinosti.. Uglavnom to je sad to cijena se stabilizirala.. možda bude koju kunu gore dole.. ne slažem se kao sto neki pišu da ce na 17-22 jer ipak orjentirani su ponajviše na turizam a pošto su sve turističke dionice rasle to je onda to..
[/quote]

eto moram cestitati kolegama na prognozama moje prognoze ipak nisu bile ovako crne..

http://www.ceenter.hr/izdavatelji/obavijesti-trgovanja/1035?zid=77858

Godišnja skupština, pripremite pitanja:-)

Kako su nabili taj dug?

sorry, minus

New Report

Close