PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slaba utjeha, portfelj mi se unakazio. Nego zašto smo mi izgubili trećinu vrijednosti a slpf gotovo ništa?
izvukli smo krive karte ocito.. 😉

Nemojte previše razbijati glavu, pa Država je potpisala deal sa fondovima o načinu i dinamici isplate.
Ako to nije priznanje duga i obveze onda ne znam šta je.

Ovo je samo (jadno) kupovanje vremena koje su uzrokovali paraziti u vidu nikada zadovoljnih sindikata

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Pa iskreno, to i nije priznanje duga nego prosude… Jer morali su se voditi prema presudi, a s druge strane išli su na reviziju. Revizija kako znamo nije odgađala izvršenje potvrde.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Sta je moguće da se tolko protrgovalo, a da nema promjena u top 10…


Slaba utjeha, portfelj mi se unakazio. Nego zašto smo mi izgubili trećinu vrijednosti a slpf gotovo ništa?

Zato što Slavonac ne ovisi o ovoj presudi. Pogledajte rezultate SLPF-a zadnjih par godina pa usporedite s PRFĆ-om. Tko isplaćuje dividende, tko pozitivno posluje, tko komunicira s dioničarima? Na kraju krajeva, da sad padnem s neba i poželim saznati nešto o PRFĆ-u, što mogu saznati??

Zato se danas SLPF i vratio gdje je bio neki dan prije vijesti o smiješnih presudi VS-a kojom se državi kupuje vrijeme

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nevjerojatan-obrat-presuda-od-415-milijuna-kuna-kako-je-vrhovni-sud-u-samo-15-dana-u-korist-drzave-rijesio-predmet-koji-je-trajao-punih-15-godina/5452451/

kako država niti šest mjeseci nakon presude Županijskog suda fondovima nije počela vraćati novac, država, Proficio, Velebit i InterFin u rujnu 2016. sklapaju sporazum prema kojem će RH fondovima ukupno vratiti 415 milijuna kuna, s tim da će prvih 100 milijuna kuna isplatiti do 31. prosinca 2016., a ostatak novca do kraja ožujka 2017. godine.

Zar ovo nije bitna informacija??? Gdje su sad HANFA i ZSE?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Nemojte previše razbijati glavu, pa Država je potpisala deal sa fondovima o načinu i dinamici isplate.
Ako to nije priznanje duga i obveze onda ne znam šta je.

Ovo je samo (jadno) kupovanje vremena koje su uzrokovali paraziti u vidu nikada zadovoljnih sindikata

Dovodite ljude u zabludu, a nepoznavanje pravosuđa nije izgovor.

pa zašto se svi ne žalimo na ne efikasnost sudstva, a sad kad je sud brz, efikasan i nepristran, diže se halabuka i galama. da nam sudovi ovako rade bar od sada pa naprijed, to bi bio najveći nadak ove zemlje i ulog za budućnost. tada bi se uz ovako efikasno sudstvo vjerovalo u budućnost u ovoj zemlji. ovakvo sudstvo treba podržati. a presuda ko presuda, uvije ljut onaj tko gubi. treba bitti strpljiv ustavni sud će to presuditi, nadam se za pola godine, pa na međunarodni, pa će konačno presuditi za deset godina, a po sporazumu se kamate ne plaćaju, kako sam razumio

dan je pametniji od noći!

Ma kakav ustavni kakva drzava sve je to isto.. nadam se da ce sad sudovi promjenit praksu i da ce sve slucajeve rjesavati za 15 dana.. treba stavit pred njih tih par tisuca stranica ne bi ih uspjeli ni procitat u tom vremenu..


Dovodite ljude u zabludu, a nepoznavanje pravosuđa nije izgovor.
[/quote]

Vi sigurno radite u pravosudu pa su vam ovakve stvari postale normalne..

@Lebowski: slobodno dajte koji argument ako me već optužujete. Iako, ako je vama ovo normalno a meni nije jedan je od nas lud.. A rasprava takve dvojice teško ima smisla.

Pozdrav svima i sve najbolje u Novoj!!!

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close