PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nova oznaka PRFĆ (profućkao)


nova oznaka PRFĆ (profućkao)
izgleda da nekome treba lova skijanje 🙂


nova oznaka PRFĆ (profućkao)
izgleda da nekome treba lova za skijanje 🙂

@Littlebug
vidim ja, ima ovdje i sanjkaša prilično



@Littlebug

vidim ja, ima ovdje i sanjkaša prilično
i sanjkasa i onih sta spust voze..

Svejedno mislim da je ovih dva dana neko lijepo pazario..vidit ćemo promjene u petak u top deset. Svakako su splasnula sad očekivanja oko te dionice jer bi ih presuda gurnula visoko…ovako će najprije svojim poslovanjem morati opravdati očekivanja, pa ako još uspiju nešto izvući kad tad od te presude bit će super.

Kako god bilo do daljnjeg treba ostaviti snove po strani i uhvatiti se posla. Vjerujem da cijela ta situacija oko godina čekanja konačne presude nije pridonjela efikasnosti Uprave. Na posljednjoj skupštini su bili ljubazni i razgovorljivi ali vidjela se frustacija odgađanjem izvršenja “pravomoćne” presude. Sada neka pokušaju pravnim putem ( kako to sada gadljivo zvuči ) napraviti što mogu ali fokus neka im bude ono što imaju u ruci. Prodati imovinu koja se ne koristi i ulagati u turizam, iz korijena promjeniti odnos s malim dioničarima i postati transparentna tvrtka. Kada ako ne sada. Meni su djelovali kao simpatični ljudi što naravno ne mora ništa značiti ali vjerujem da mogu od Proficija i bez dobivene presude stvoriti mnogo efikasniju i bolju tvrtku za sebe i za male dioničare.

Turristčki biznes će tek na ljeto.Dividenda će biti ista kao i zadnjih godina.
A sada je vrijeme sanjkanja.Ja čekam spustaša koji će ako se spusti nisko u dolinu biti nagrađen jer će
biti porezno relaksiran.Recimio da je uša na 40 m nadmorske visine i spusti se na 26 m na tih 14 m ima
benefit od 13,2%/split prirez 10 %/ ili 1,85 po dionici,za zagreb gotovo 2 kn.I to vrijedi samo još
danas i sutra da bi se uštedilo tj.smanjio porez koji trebamo platiti do 1.3.2017.
Naravno da postoji opasnost da dionicu ne vratimo po istoj cijeni ,ali tko zna ako se spusti keiser Franc
možda uđemo i na nižoj nadmorskoj visini od 26.m.

Odluka Vrhovnog donešena u roku od 8 mjeseci i potvrdila da ni prvostupanjski ni drugostupanjski ništa ne razumiju i ne znaju. Super…
Obrazlooženje nikakvo iz kojeg se vidi da je presuda donešena samo i isključivo iz političkih razloga!
Ovo samo produžava agoniju i povećava iznos zateznih kamata! Treba im naplatiti zatezne do zadnje lipe kad za to dođe vrijeme!
Strpljen spašen….

izgleda da je rasprodaja zavrsena.napad panike prosao.nekome smrknulo,nekome svanulo.

Slaba utjeha, portfelj mi se unakazio. Nego zašto smo mi izgubili trećinu vrijednosti a slpf gotovo ništa?

Da li to znači da mi je svanulo dok se jučer spustio spustaš/kupio/.
Još ćemo vidjeti da li će svanuti ili će mrak potrajati.

New Report

Close