PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dali ko može pročitati presudu vrhovnog suda? premda mi se čini da sve tu neće tako lako završiti

Presuda je ukinuta, dakle, PRFC i ostali su je prije dobili, sad su je uzgubili…

Prije je država trebala platiti troškove suđenja, sad moraju PRFC i ostali…

Znači, kao da prijašnje presude nisu ni postojale… kao da je PRFC odmah na prvoj izgubio…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Tekst presude…

https://sudskapraksa.csp.vsrh.hr/decisionText?id=090216ba806e4028&amp%3Bq=rev-x

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@KressoM

je bravo sve nam je uređeno i burza i sudstvo, blago tebi kad trguješ na uređenom tržištu.. sudski spor traje od 1999, koliko je bilo ročišta? prošlo je sve sudove i nakon 17g. vrhovni dosudi kontra bez prava žalbe.. treba svim tim koji su donosili prijašnje odluke dati otkaze jer očito nisu znali što rade… Ne kužim se u te pravne stvari.. dali je to sad gotovo ili postoji još neka mogućnost žalbe?

22 je početni položaj, ima li ovo snage oduprijeti se tome?

Proficio bez presude samo s imovinom vrijedi više od trenutnih cck 15mil eura. Presudu neću komentirati jer je u najmanju ruku sve jako sumnjivo, pomalo..

Sapunica se nastavlja, sljedeca sezona Ustavni sud.


Sapunica se nastavlja, sljedeca sezona Ustavni sud.

opet će netko morati podmetnuti svoja leđa, piše li što na blogu ?

Na kraju povratak na stare razine kao da ništa nije ni bilo 37-40kn.Tresla se brda rodio se miš

Stare razine 17 do 20 u idućim epizodama.
Ne vidim razloga za 50% veću cijenu. Sve upućuje
na to da mali ovdje mogu zbilja plakati. SZIF je dao
ogromne dividende i davati će u budućnosti dok ovdje toga
nije bilo niti će biti.

A zašto nema razloga za veću cijenu ako im imovina vrijedi 150 kn po dionici? Kao da Proficio prestaje postojati zbog ove presude? Npr samo Pakoštane imaju 190 000 m2 i donose dobit svake godine. Ja niti nisam kupovao prfc zbog presude, kupovao sam jer vidim da vrijedi puno više, presuda bi bila samo šlag.
A i pisanja tipa ”Jesam vam lijepo rekao da ništa od toga”, ”Vidite da sam bio u pravu” su samo za napucavanje vlastitog ega. Koja korist od toga?!

Puno je tu komada protrgovano…mene zanima samo ko je kupovao sad na tim razinama kad je sve tako crno..

New Report

Close