PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po meni trebaju izaci u javnost i reci da branitelji imaju dionice, a drzava ne zeli platiti cijeli iznos odstete i time branitelje zele ostetiti 🙂
Pa neka vlada demantira 🙂


Po meni trebaju izaci u javnost i reci da branitelji imaju dionice, a drzava ne zeli platiti cijeli iznos odstete i time branitelje zele ostetiti 🙂
Pa neka vlada demantira 🙂

ma trebali bi oni puno toga reći i objasniti… neke se stvari prepisuju vec 10 godina.. uređenje hotela.. pa uređenje i nadogradnja te vile pa pocetak izgradnje vjetroelektrane ali ništa ne mrda.. radi čega.. gdje je zapelo, da li možda ne mogu doći do dozvola baš radi spora sa državom.. možemo samo nagađati.. da izađu u javnost sigurno bi bilo lakše i njima samima poslovati nego ovako da nitko ništa ne zna.. Polovica branitelja niti ne zna koje dionice imaju.. niti znaju što je to proficio..


Ja gledam sto bi ja napravio.Ali to nije ni bitno. Sad s obzirom da je ovo sto Vi pisete kao sveto pismo,a cijelo vrijeme se prica o netransparentnosti PRFC onda stvarno za ne slozit se s mojim modelom ako si dionicar trebas biti mazohist veceg kalibra.

mazohist ili ne upisite vrijednosti iza svake stavke samo zemljista ako želite, svo zemljiste se nalazi uz obalu, osim stavke 5 za koju se ne navodi točna lokacija…. pod 6 pridodajte ako sam ja nešto zaboravio..
1.Pine Beach Pakoštane 190tis. m2 zemljišta sa 560 bungalova
2.hotel Rovinj smješten je uz more, ispod crkve sv. Eufemije u srcu starog grada Rovinja prijasnji kapacitet 80 soba , čeka obnovu..
3.Hotel Angelo d’Oro i apartmani 23 standardne sobe, 3 obiteljske sobe i 1 apartman + 19 atraktivnih apartmana i kuća za iznajmljivanje u staroj gradskoj jezgri Rovinja
4.Villa San Lorenzočeka prenamjenu, smještena je na samoj obali s fantastičnim pogledom na znamenite Brijune, U vlasništvu Proficija je i zemljište iza Ville San Lorenzo, 20tis.m2
5. Proficio je vlasnik i drugih zemljišta i nekretnina na području Istre (izvan Rovinja) i Zagreba.
6…….

6….hotel Laguna u Zagrebu, Kranjčevićeva….dioničari..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Jesu li se ikad na skupstini spominjala ulaganja u usa? Koji su iznosi u pitanju? I u koje jos firme je ulozeno uz ove dvije navedene?

Vapor IO http://www.vapor.io

Predictive Science http://www.predsci.com

Predpostavljam da su to te firme..

KAD ĆE PROFICIO IZDAT PRIOPCENJE!

“SZAIF d.d., Dežmanova 5, Zagreb (dalje: SZAIF d.d.) je stranka u predmetu protiv tuženice Republike Hrvatske radi naknade štete. U navedenom predmetu dana 22.02.2016. godine zaprimili smo presudu Županijskog suda u Zagrebu, kojom se odbija žalba Republike Hrvatske i potvrđuje presuda Općinskog građanskog suda u Zagrebu od 17.05.2013. godine, kojom se nalaže Republici Hrvatskoj da SZAIF d.d. isplati iznos od 61.750.973,35 kuna sa zakonskom zateznom kamatom koja počinje teći od 17.05.2013. godine. Navedenom presudom Županijskog suda u Zagrebu ukinuta je presuda Općinskog građanskog suda u Zagrebu u dijelu kojim je Općinski građanski sud u Zagrebu odbio zahtjev SZAIF d.d. za isplatu zatezne kamate na dosuđeni iznos glavnice od 15.03.1999. godine do 16.05.2013. godine, te se u tom dijelu predmet vratio sudu prvog stupnja na ponovno odlučivanje. Županijski sud u Zagrebu odbio je žalbu SZAIF d.d. na presudu Općinskog građanskog suda u Zagrebu u dijelu koji se odnosi na obvezu SZAIF d.d. da tuženiku Republici Hrvatskoj nadoknadi trošak parničnog postupka u iznosu od 192.610,00 kuna. Dana 16.03.2016. godine zaprimili smo reviziju tuženice Republike Hrvatske protiv presude Županijskog suda u Zagrebu. Obavještavamo Vas da SZAIF d.d. i pravni zastupnik SZAIF d.d. nisu zaprimili odluku Vrhovnog suda Republike Hrvatske temeljem podnesene revizije od strane tuženice Republike Hrvatske. Temeljem Vašeg upita utvrdili smo da je Vrhovni sud Republike Hrvatske, na internetskim stranicama Vrhovnog suda Republike Hrvatske, dana 15.12.2016. godine, broj odluke: Rev-x 968/16-2, objavio presudu temeljem koje je usvojio reviziju tuženice Republike Hrvatske i preinačio presudu Županijskog suda u Zagrebu.”

Jesmo li mi to popušili na vrhovnom sudu??????

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ne.

Moj RIVP odlično stoji i stajati će još bolje.
Smatram da je Proficio iznimno rizična dionica i to sam pisao prije.
Slavonac je prilično manje rizičan bez obzira na ovu presudu.

ovo je pisurija od burze i od države.. iz slpf kazu da oni nisu dobili nikakvo priopcenje a vrhovni sud je objavio sve na svojim stranicama.. slavoncem blokirano trgovanje a proficiom se i dalje trguje.. nemam riječi..


ovo je pisurija od burze i od države.. iz slpf kazu da oni nisu dobili nikakvo priopcenje a vrhovni sud je objavio sve na svojim stranicama.. slavoncem blokirano trgovanje a proficiom se i dalje trguje.. nemam riječi..

Eto, onda ti je prilika da naučiš razliku između UREĐENOG tržišta na kojem je SLPF i NEUREĐENOG tržišta na kojem je PRFC. Kao da sada se čudiš što Njuškalo nije blokirao trgovanje dionicama PRFC zbog novih činjenica. Njuškalo i CE Enter nisu uređena tržišta. To što možeš trgovati dionicama PRFC na CE Enter samo je jedna dodatna usluga.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Istinu govoriš krešo ali i slpf i prfc isto se piše…agonija u odnosu na do današnjih cijena

…dali ko može reći u kom smislu je preinačio…za manji iznos ili nesto drugo?

New Report

Close