PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Konačnu odluku suda imamo no nitko ne želi prljati ruke isplatom keša ili čega god dok je Vlada na odlasku.
I ovako inertnu javnost pola milijarde ne može a da ne bode u oči a idu izbori. Tko mari što će porezne obveznike kamata koštati kao sv. Petra kajgana. Vrući krumpir čeka novu Vladu.

odluka je konačna ali mislio sam odluku vrhovnog suda pošto je zatražena revizija! mislite da ovako ne bode u oči ova odluka.. pa dati u jamstvo hotele koji su se tek izvukli od stečaja, firmi koja će po meni ostati vječni gubitaš i prije ili poslje će se ugasiti..

Tonebrod
petrokemija i ovakve “intervencije”, to je potvrda kakve vlade se izmjenjuju i kakvi ljudi nas vode.
Da živimo u državi koja poštuje svoje građane i zakone ova priča s obeštećenjem fondova bi odavno bila riješena ali tada cijena Prfc nebi bila 36 kn. Sve ima svoje razloge i dok novac ne sjedne uvijek postoji sumlja i rizik.

A dajte mi recite vi znalci i citaci iz staklene kugle, kako znate da nije ponudjeno nesto drugo?
Nema nigdje obavijesti da se nisu dogovorili.
Ja mislim da ce to biti poslije izbora…ali nitko ne zna 100%. Moze sutra bit obavijest da je to dogovoreno. A da li ce im oprostit neku kamatu ili ne, to cemo vidjeti

Odluka Vlade o zalogu za PTKM je odgoden… Tko zna zasto?!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ivane gdje to pročita?

Na stranicama Vlade

36. sjednica Vlade Republike Hrvatske

….
4. Prijedlog odluke o izuzimanju od prodaje dionica društva Jadran d.d.
*prijedlog odluke uklonjen je s dnevnog reda sjednice

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Na stranicama Vlade

36. sjednica Vlade Republike Hrvatske

….
4. Prijedlog odluke o izuzimanju od prodaje dionica društva Jadran d.d.
*prijedlog odluke uklonjen je s dnevnog reda sjednice

Hvala.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Sok-u-Crikvenici-Tehnicka-Vlada-odlucila-zaloziti-Jadran-za-novi-kredit-Petrokemiji

http://www.poslovni.hr/hrvatska/crikvenicki-jadran-krece-u-novi-investicijski-ciklus-od-83-milijuna-kuna-317015/multimedia/p0

Vi se uhvatili Jadrana i gotovo…mozda na kraju ponude nesto drugo. Dogovora ionako nema…

tko je uopce drukao za hotele Jadran?? bodul1,ako se dobro sijecam..a nestao sa teme odavno .. 🙂

Pisalo je i u PD.

New Report

Close