PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vec smo rekli da ne znamo tocno sto u spisu pise, pa mozemo 99% biti sigurni. Ne 100%. Mozda ce se odreci kamate za vrijeme samih pregovora, jer im se ne da cekat jos par godina, ako vlada nadje neku stavku da ih jos mogu zavuci ili zato jer im ne zeli platiti te kamate. Mozda ce se i odreci dijela ukupnih kamata. Nema sumnje da ce dobit novac, nego je pitanje kada, koliko od mogucih 100% sredstava sa kamatama i sto ce dobiti zauzvrat. Mozda sam i u krivu…daj Boze

Što ti pričaš, pa već su dobili kamatu, samo je pitanje koliku? Jer kamate idu i dalje…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Vec smo rekli da ne znamo tocno sto u spisu pise, pa mozemo 99% biti sigurni. Ne 100%. Mozda ce se odreci kamate za vrijeme samih pregovora, jer im se ne da cekat jos par godina, ako vlada nadje neku stavku da ih jos mogu zavuci ili zato jer im ne zeli platiti te kamate. Mozda ce se i odreci dijela ukupnih kamata. Nema sumnje da ce dobit novac, nego je pitanje kada, koliko od mogucih 100% sredstava sa kamatama i sto ce dobiti zauzvrat. Mozda sam i u krivu…daj Boze

Što ti pričaš, pa već su dobili kamatu, samo je pitanje koliku? Jer kamate idu i dalje…
[/quote]

nisu dobili ništa , kad bude na računu bilo u kunama ili dionicama neke firme onda će to biti to.. u rh se ne moze vjerovati ni kad je presuda pravomocna!

Preko 11.000 dioničara, velika većina i ne zna da ima dionice PRFC a kamoli da mari za njih. Problem je što u tako rascjepkanoj vlasničkoj strukturi netko veći i kada bi želio teško može ući a da drastično ne digne cijenu.

Jeli itko bio na skupstini?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/a3nJsKRUEgy4pI7jYz5lyA==.pdf

vjerovatno se nije nista čulo što se već ne zna!

Kako komentirate ovo lagano pomicanje cijene prema gore.. nečija navlakuša da se iskrca ili došlo vrijeme da i ovo počme rast s obzirom na odličnu turistiku sezonu..

Bojimo se da ne pobjegne.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Slazem se, mislim da nije navlakusa nego jednostvano kad se pokupilo onih cca 1500 komada po 37 prije tjedan dana otvorio se put prema gore, cisto psihicke prirode jer to nije neka velika kolicina. I sam sam uzeo dio od tih 1500 komada jer ako vjerujem da nesto vrijedi 4 puta vise nego li je trenutna cijena 2, 3 kune nisu neka razlika.
A sezona je super, prije par tjedana sam gledao na bookingu je li ima slobodnih mjesta u Angelu i Pakostanama i za drugu polovicu sedmog i prvu osmog mjeseca sam nasao samo jedan bungalov. A sta bi tek bilo/bit ce? da se Pakostane dovedu na visu razinu jer stvarno je to, kako je netko vec rekao, robinzonski turizam tako da ima velikog potencijala. Svida mi se i ideja da se pocnu prodavati nekretnine izvan Rovinja i Pakostana, nisam bio na skuostini, nego sam procitao na blogu i vjerujem mu za tu info. Provjerit cu kad dode zapisnik s skupstine. Ovo su samo moja misljenja, vjerojatno se svi ne slazu, pogotovo oko toga da ovo vrijedi >150kn 🙂 ali zivi bili pa vidjeli. Vec sam u par navrata raspisao ono sto posjeduju, ali uvjek su me poklopili 🙂

Uzivajte u ljetu

proficio.hr…imate novi zapisnik sa skupstine…ukratko Pine Beach nakon zavrsetka investicijskog ulaganja u 2015. biljezi 5 miliona kn dobitka…puno bolje nego lani..a u 2016.ocekujemo jos bolje rezultate. Isto tako Angelo doro nije lani radio kroz cijelu sezonu tako da i tu sa svojim apartmanima ocekujemo jos bolje rezultate u 2016..sa 19 povecao je smjestajne kapacitete na 21. Zamjerka ide na sture podatke oko ulaganja u Americi i Madarskoj. Sta se tice Amerike nije jasno da li su samo ulozili tih stotinjak tisuca dolara u PS ili ima jos tu toga…a za Madarsku vele da im nisu odobrili kredit..a preko neta sam vidio da su preko Eolus.kft narucili vjetroturbine snage 2 mw u 6.mjesecu ove godine. I naravno za kraj isticu napore oko dogovora naplate od drzave u iznosu od 200 mil. kn. Dali mi neko zna objasniti sta ih toliko vise odugovlace oko dozvole za hotel Rovinj? I volio bi preciznije podatke oko prodane nekretnine u Istri..ipak bi nam trebali konkretne podatke dati
..toliko za sada…

Superfly,
te šture informacije o Mađarskoj i SAD su već annoying
nisam bio na GS, živo me zanima na što je to sličilo obzirom da je Susman vodio na engleskom naravno, koliko je bilo strpljenja da odgovara na pitanja; u zapisniku ništa o tome, samo tko je sudjelovao u raspravi ali ne i što je rečeno?
uppzoravao sam u ranijim postovima na netransparentnost ulaganja u Mađarskoj, i opet ponavljam ovaj put za SAD: piše koliko je uloženo, koliko je ta tvrtka ostvarila prihoda, ali i ne da li je ostvarila dobit? i što to znači za event. repatrijaciju profita?

s jedne davne skupštine (g. Rys je pretsjedavao) su se svađali on i jedan dioničar upravo oko netransparentnosti ulaganja u Mađarskoj, sad vidimo da se izgleda povlače iz toga? Rys je tada mahao nekim slikama koje je mogao isto tako skinuti s weba i isprintati..
Angelo po meni ne doprinosi dovoljno… ok nije izgleda cijelu godinu bio iskorišten? Upitno je s obzirom na slike s web stranice, razinu uređenosti i ekskluzivnosti, koliko tu ima dodane vrijednosti?

jer da nije ovih jednokratnih stavki od prodaje imovine cca 6 milja, opet bi ‘ronili’ u RDiGu, jelte? napredak – da; samo životarenje od rasprodaje imovine – NE!

bez HRovinj u funkciji i bogatih Rusa recimo..teško će se ovako dalje!

jedan user portala eclectica.hr istice da je Susman strpljivo odgovarao na pitanja i da je bila ugodna atmosfera ove godine…zamjerka ide naravno da sadrzaj te rasprave nije bio u zapisniku…

Ja sam također bio na skupštini i stvarno je bilo ok.

New Report

Close