PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle, još nikakvih informacija?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pogled u budućnost!

Sprema se dolazak Rusa u Crikvenicu, troše oko 100 eura dnevno



Ako se pokaže točan info da Proficio to dobija jako dobra vijest.

Hotelska kuća Jadran d.d. Crikvenica podigla je kategorije hotela Omorika s 3* na 4* s ukupno 115 soba i 230 ležajeva i all inclusive ponudom. Prvi je to objekt u povijesti Jadrana d.d. s tako visokom kategorizacijom. Nakon prošlogodišnje prve faze uređenja, ukupna vrijednost druge faze investicije u 2016. godini je 7,8 milijuna kuna. Bivši hotel Varaždin, danas hotel Katarina podignut je 2* na 4* te je on najveća ovogodišnja investicija Jadran d.d. Crikvenice, s obzirom da će biti u potpunosti adaptiran i novo opremljen. Zbog unaprjeđenja kvalitete smještajnih kapaciteta i podizanja kategorije na razinu 4*, broj soba bit će smanjen s 175 na 152, a hotel bi za otvaranje trebao biti spreman 1. srpnja ove godine. Vrijednost radova iznosi 18,2 milijuna kuna, dok će dodatnih 4 milijuna kuna Jadran uložiti u opremanje hotela, čime ukupna investicija iznosi 22,2 milijuna kuna.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

To bi bilo samo od tih investicija 6 kn po dionici PRFC, ali pričekajmo da zec završi na ražnju 🙂


Hotelska kuća Jadran d.d. Crikvenica podigla je kategorije hotela Omorika s 3* na 4* s ukupno 115 soba i 230 ležajeva i all inclusive ponudom. Prvi je to objekt u povijesti Jadrana d.d. s tako visokom kategorizacijom. Nakon prošlogodišnje prve faze uređenja, ukupna vrijednost druge faze investicije u 2016. godini je 7,8 milijuna kuna. Bivši hotel Varaždin, danas hotel Katarina podignut je 2* na 4* te je on najveća ovogodišnja investicija Jadran d.d. Crikvenice, s obzirom da će biti u potpunosti adaptiran i novo opremljen. Zbog unaprjeđenja kvalitete smještajnih kapaciteta i podizanja kategorije na razinu 4*, broj soba bit će smanjen s 175 na 152, a hotel bi za otvaranje trebao biti spreman 1. srpnja ove godine. Vrijednost radova iznosi 18,2 milijuna kuna, dok će dodatnih 4 milijuna kuna Jadran uložiti u opremanje hotela, čime ukupna investicija iznosi 22,2 milijuna kuna.

cesto sam u crikvenici i istina je radi se i ulaze se ali puno je tu jos posla, neki hoteli su u jako losem stanju prakticki od kad su izgrađeni nije nista mijenjano.. nažalost uz dosta ulaganja ali broj gostiju bi se možda mogao i udvostručiti kada se sve stavi u red..
Vidim da se na burzi polako gubi strpljenje.. nekima se vise neda cekati a kako stvari stoje moglo bi se jos dugo dugo čekati pošto se u ovoj vladi nema sa kime dogovarati jer još nisu imali vremena da se pozabave ovakvim stvarima a niti neće kako srvari stoje..

Za nestrpljive tu je uvijek kladionica.

Vaš link …


Vaš link …

pa zato nisu ni trebali sazivati skupštinu! maltretiraju ljude u špici sezone kad su svi na g.o.

vraća se Šoljan 🙂

opet su u vezi:-)

Blago nama malim dioničarima!

Ja idem, u najmanju ruku cu pitat neke stvari koje kad sam poslao mail nisam dobio odgovor…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close