PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… no sada znamo da država prihvaća svoju obvezu i želi obeštetiti Proficio kroz prenošenje svog udjela u turističkim poduzećima…

e tu sam vas čekao! odakle vam to uopće? to su vaša (osobna) saznanja?
jer nijedan medij to nije popratio, nitko nije stavio link na članak gdje bi se to spominjalo?
pa ako može molim pojašnjenje
jer osim vaše izjave da je Susman ‘copy-paste’ Ostoje nemamo ništa

evo ja bih recimo vrlo rado znao gdje je zapelo s hotelom Rovinj? ne morate vi odgovoriti, bilo tko ako zna…

Sorry😊…samo sam tako zakljucio od ovih prenesenih vijesti…a sto se tice hotela Rovinj neznam nista vise od pisanog na proficio.hr..dakle ceka se gradevinska dozvola…



imaju potencijala.. ali treba dosta ulaganja..hoteli su dosta stari.. u neke je posljednjih godina dosta ulozeno i vidi se da je sve skupa pocelo funkcionirati..
problem bi mogao biti, od kud proficiju lova za ulaganja.. nije imao ni za ove projekte na koje se ceka vec 10 godina..

pa nisu baš siroti! gledam zadnje kons. izvj. (2014.), kons. izvještaj o fin. položaju Grupe:
Cash i ekvivalenti: 35,2 mil
Imovina uk.: 155,2 mil
Kapital i rez.: 93,1 mil
Obveze (D+K): 62 mil
[/quote]

a zasto onda projekti čekaju već 10 godina na realizaciju?

Odakle novci? Pa nikada nije bilo jeftinije dignuti kredit… Kao i Valamar, uz pomoc HBOR-a, mislim da je potencijal jako velik…

pa mogli su i dosad dignut kredit pa nisu..?

@tonebrod
pa i ja se pitam to isto, mislio sam kad je novi član uprave zamijenio gđu Rakvin da će se pokrenuti stvari, zasad imamo samo sječu kadrova, racionalizaciju troškova, uređenje Pakoštana, a ostalo?
ok Angelo dOro valjda radi punom parom
no to je sami kažu šarmantni mali hotel?
zato bih fakat htio da ako je točno i dobe kao reimbursement Jadran dd – na njemu pokažu što se može napraviti
sredstva Hbor-a su fakat džabe, no pitanje je koliko bi taj Jadran u kombinaciji recimo s hotelom Rovinj bio (pre)velik zalogaj za PRFC?
Drugo, što rade nadzornici? Ljudi takvog glasa, Štern i Adrović se moraju iskoristiti za rješavanje građevinske, moraju! A tek Markoč, o njemu ne moram ništa reći…
Vila Lorenzo, jel i tu problem neki? Pa majke ti moj malodobni sin bi u deset godina napravio više od te ekipe, dobro promjenila se uprava i sad dajte delajte više, da još navedem gradonačelnika 😉
Zaista želim da se pokrenu s mrtve točke jer su izvješća iz godine u godinu prebacivanja imovine iz jednog pojavnog oblika u drugi, uz povećanje gubitka, mooožda ’15. bude konsolidirano plus ostaje vidjeti

Slazem se sa bodulom11!

S obzirom da prođoše tjedni bez ikakve vijesti od Prfc i Slpf na temu dogovora s državom oko obeštećenja po pravomoćnoj presudi smatram da se cijena na ovoj našoj burzi kakva je još i dobro drži.
Prva naznaka oko kakvog rješenja kada procuri i mislim da će biti paničnog bježanja sa prodaje i to ovo malo što je postavljeno. Biti će dovoljno i da se prvo Slpf oglasi što je mnogo izglednije.

dal se šuška ča god novo? izludi ova šutnja..


dal se šuška ča god novo? izludi ova šutnja..
[/quote]

A šta će se šuškat kad se Vlada među sobom ne može dogovoriti kamoli da se oni dogovore sa Vladom… Samo neka kamate teku…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Jedino da se netko malo bolje raspita sada na skupštini SLPF… oni bi trebali imati vise informacija…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Jedino da se netko malo bolje raspita sada na skupštini SLPF… oni bi trebali imati vise informacija…

da, sigurno je bilo barem tridesetak forumaša! ali nitko ni da pisne, svi ljubomorno čuvaju ovu tajnu!

Pogled u budućnost!

Sprema se dolazak Rusa u Crikvenicu, troše oko 100 eura dnevno

New Report

Close