PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivan1902, što vam znači ‘nije ni SZIF pokrenuo pitanje ovrhe’?
koliko se ovdje pislao o toj temi, ovrha se može osporiti otprilike izjavom: vidite, tu na ovom dokumentu, zarez je krivi; i osporili ste vjerodostojnost dokumenta…. i ovrha ne ide, ne može se provesti, bar ne odmah

Ozbiljno?

Po onom članku jučer u jutarnjem listu, rekao bi da te ovrhe idu puno jednostavnije, doneses papir i dalje fina sve riješava…

http://www.jutarnji.hr/laznim-ovrhama-dvije-tvrtke-opljackane-za-50-milijuna-kuna/1556036/

Mislio sam na to da ni SZIF nije još ovršio RH, oni bar izvještavaju ZSE redovno, a u zadnjem izvješću od njih, piše da vrijednost ne uključuje potraživanja temeljem tužbe RH…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



ne znam što se čeka sa ovrhom.. pa neće valjda čekati odluku VS o reviziji.. kazu da te revizije traju 3 do 4 godine.. kakav bi to bio minus za proficio ako ne bi mogao do love 3-4 godine a nema kamata na tu lovu.. A čisto sumnjam da će država pristat na bilo kakav dogovor o ustupanju nekih dionica proficiju, dok ne dobije odgovor VS ..

Pa ako idu kamate, a možda ne znaju trenutno što bi s novcima, možda bolje da ne idu u ovrhu nad RH… Sa svakim danom, iznos raste, zar ne?

Možda se nešto iza brda valja, jer nije ni SZIF potegnuo pitanje ovrhe…
[/quote]

a dali idu kamate?.. ja mislim da ne.. posto je odluka pravomocna proficio je trebao pokrenuti ovrhu da bi se naplatio .. jel revizija ne odgađa ovrhu pa tako mislim da više ne idu ni kamate na konačni iznos…

Ja mislim da su u tijeku pregovori, jer da nisu, ili bi javili ili bi isli dalje u sudski postupak. Pa mislim, tko ne bi isao dalje u sudski postupak, ako ovi ne daju ni novac niti neku tvrtku. E sad, to sto kod nas nista nije logicno…to je drugi par rukava

ništa od ovoga..eto prođoše 2 mjeseca bez ikakvog pomaka…cijena malo po malo klizi prema dolje i razumljivo je.. nitko nikakvu obavijest nakon one prve o odluci suda nije stavio.. ništa se ne zna.. nastavlja se ista praksa kod proficia.. zašto o bilo čemu obavijestiti dioničare!

Ja se nadam da ce se tu sto prije objavit dogovor, da mogu nesto zaradit pa ici dalje…


Ja se nadam da ce se tu sto prije objavit dogovor, da mogu nesto zaradit pa ici dalje…

eto vidite kako idu dogovori.. izgleda da ce isplata ako je bude ipak biti u novcu jer država će sve prodati što posjeduje!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pocinje-privatizacija-narucena-procjena-54-drzavne-tvrtke-prije-odluke-o-prodaji/888596.aspx

kako smo poznati po brzini djelovanja….. možda do kraja godine!

http://www.jutarnji.hr/kako-se-nemoguci-zadatak-pretvorio-u-zlatni-projekt-pine-beachu-se-ulaganje-u-arhitekturu-isplatilo/1566435/

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Jučer je bio sastanak države s upravom proficija oko dogovora, tako da bi vam bilo pametnije da se prije raspitate nego što pišete. Nevjerojatno mi je kako još ne shvaćate šta znači pravomoćna presuda..

Nitko ne sumnja da se dogovaraju…pitanje je koliko ce im trebati za dogovor.


Nitko ne sumnja da se dogovaraju…pitanje je koliko ce im trebati za dogovor.
To je nebitno jer nakon isplate ova firma vrijedi minimalno 80-100 kn, automatski

New Report

Close