Prestanak rada Cammea u Splitu, otpušteno 75 djelatnika

Naslovnica Forum Komentari članaka Prestanak rada Cammea u Splitu, otpušteno 75 djelatnika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


E moj delboy nisi Ti dalje od Trsta bio a o gospodi si samo čuo! Ne prodaji nam demagogiju i jeftine političke floskule! Državnih službenika, uhljeba, štetočina i niš koristi ekipe imamo preko glave! Ako već (dokazano) imaš kognitivnih problema pokušaj smanjit probleme u razmišljanju! Pomoći ću Ti jednim prikladnim zadatkom: ako imamo 20 ministarstava, a trebamo/možemo funkcionirati sa 9 te ako imamo 135 beskorisnih saborskih zastupnika, a mogli bi imati 85 da li imamo previše trutova ili premalo po nekim statistikama koje spominješ?

Obišao sam sve kontinente, osim australije. A ti meni da nisam dalje od trsta. Neki i putuju svijetom, uče, šire vidike, ne mrze ni sebe ni bilo koga drugoga. Ja se ubrajam u takve. Ti si pun mržnje, ubit će te to. Okani se komentara mene kao osobe. Komentiraj napisano , nemoj se baviti samnom. Uvijek ćeš biti slabiji u svakom pogledu od mene.

...povijest se ponavlja...

@delboy-uzalud sve kad sushi (koji nevoliš) jedeš rukama ili u najboljem slučaju vilicom! A napisano sam komentirao; pusti bullshit (merde). Opusti se i ne maltretiraj ostale svojom kvazi veličinom!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Debili zaostali iz Splita

Nikad se ne vozim radio taxijem jer su lopovi i kradu ljude..
Pa jadnim turistima do aerodroma naplaćuju od 350-550 kn …a ako je kombi i 750…
Za 15 km….pa to je sramotno…vjerojatno je onaj tuljan od Baldasara namazan i to dobro i još ministar…
Pa zašto taj isti cammeo može vozit u ZG i RI a nemože u ST…
Ma sram vas bilo…kad dodem u ZG sa guštom se vozim u Cammeu…pa ljudi su kulturni…pristojni..čisti…ne smrde na alkohol…i što je najbitnije auta su im čista i vožnja prejeftina…

A BALVANA!!! :) :) :)


…Pa zašto taj isti cammeo može vozit u ZG i RI a nemože u ST…

Zato da Baldasar na iducim izborima umjesto 2 glasa dobije 4. Racuna na podrsku makar dvoje taxista uz dva clana obitelji na iducim izborima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Mama ti je hebil i zaostala hretenu jedan maloumni i hlupi…. Ta tvoja rupa. U kojoj zivis vridi ka jedan dio wc u nekom studio apartmanu u dioklecijanovoj palaci hretenu bolesni… Idi u svoju vukojebinu iz brda odakle si dosa

A BALVANA!!! :) :) :)

A potpis ti je vas isus krist… Pretpostavljam da ides svaki dan. Na. Misu… Nabijem te na. Hurac hado hadni

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close