Predsjednik HSS iz stranke privremeno udaljio oko 100 članova, uključujući Petir i Korena

Naslovnica Forum Komentari članaka Predsjednik HSS iz stranke privremeno udaljio oko 100 članova, uključujući Petir i Korena

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Hrvatski je narod na jučer održanim parlamentarnim izborima pokazao kojim putem želi ići i u koje vrijednosti vjeruje.
Svaki izbori imaju svoje pobjednike i svoje gubitnike.
Pobjednicima čestitam.
Nažalost, najstarija hrvatska politička stranka s jučerašnjih izbora nije izašla kao pobjednik, no članice i članovi HSS-a ostali su stajati na braniku vrijednosti koje HSS brani već 113 godina pokazavši na ovim izborima da ne prate smjer kojim je stranku povelo novo vodstvo”,
napisala je Marijana Petir.

A meni je nezamislivo da klipan od 28 godina koji provaljuje u aute i krade auto-radije , pravomoćno osuđeni provalnik i l’opov , i da ga neko izabere za presjednika trgovačke stranke.Fuj !

.

Hdz + Glasnović + Most + 4 Hss

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

uskoro će gospon kasetofondžija biti trajno udaljen, seljakima treba malo duže da upale, ali pogurati će njih netko

Kakve su to anomalije u društvu da čovjek koji se ponosi time što je kao dječak ukrao auto radio i za što je pravomoćno osuđen, bude čelnik jedne stranke koja ima predstavnike u saboru?
Da li se on ispričao vlasniku auta i da li je vratio kasetofon, to je ono što mene zanima?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

beljak je sramota za HSS,a marijana petir je jedina nada za HSS da se vrati na put stare radićevske slave!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Kakve su to anomalije u društvu da čovjek koji se ponosi time što je kao dječak ukrao auto radio i za što je pravomoćno osuđen, bude čelnik jedne stranke koja ima predstavnike u saboru ?

Koji dječak ?Klipan je imao 28 godina kad je osuđen na robiju .Stari konj.

.



Kakve su to anomalije u društvu da čovjek koji se ponosi time što je kao dječak ukrao auto radio i za što je pravomoćno osuđen, bude čelnik jedne stranke koja ima predstavnike u saboru ?

Koji dječak ?Klipan je imao 28 godina kad je osuđen na robiju .Stari konj.
[/quote]
samo 4 puta mu se to dogodilo slučajno. Možda ga je ova vaša zadnja karakteristika, zavarala da pripada HSS-u


Hdz + Glasnović + Most + 4 Hss

Nema šanse da Most pristane na Beljaka, Bandića, Jumba i slične likove, isto kao što nisu htjeli uzeti fotelje koje su mogli samo da ne inzistiraju do kraja na Karamarkovoj smjeni. Bar se nadajmo da će ostati principijalni i dalje pa da se to ostvari.
Nije da su oni toliko bitni ali je vrijeme da se počne podrazumjevati da netko s dosjeom nema šta više tražiti na takvim pozicijama. I da likovima poput navedenih, Crnoje, Klemma i sličnima uopće ne pada na pamet da primiriše izborima i foteljama.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



Hdz + Glasnović + Most + 4 Hss

Nema šanse da Most pristane na Beljaka, Bandića, Jumba i slične likove, isto kao što nisu htjeli uzeti fotelje koje su mogli samo da ne inzistiraju do kraja na Karamarkovoj smjeni. Bar se nadajmo da će ostati principijalni i dalje pa da se to ostvari.
Nije da su oni toliko bitni ali je vrijeme da se počne podrazumjevati da netko s dosjeom nema šta više tražiti na takvim pozicijama. I da likovima poput navedenih, Crnoje, Klemma i sličnima uopće ne pada na pamet da primiriše izborima i foteljama.
[/quote]
Beljak uskoro ispada iz igre, a s njim i likovi poput Jamba. Očekujem da Petirka preuzme Hss, a 4 Hss-ove ruke da se pridruže večini. Neće za uzvrat dobit izvršnu funkciju, ali ima fotelja na nižim razinama, kao i potencijalna koalicija za predstojeće lokalne izbore. Treba imat na umu da su i Hdz i Hss članovi Pučana.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

“Nisam primila nikakvu odluku o svojoj suspenziji, koju je gospodin Beljak najavio prije nekoliko trenutaka.
Ova odluka gospodina Beljaka izraz je straha moje najave da ću se kandidirati za predsjednicu stranke te mojom suspenzijom želi onemogućiti moju kandidaturu na unutarstranačkim izborima i stvoriti uvjete da nastavi sa sustavnim razaranjem HSS-a.
Gospodin Beljak uništio je ugled HSS-a i mora otići.
Nije bio iskren prema stranačkom članstvu, sklopio je koaliciju koju članstvo nije podržalo, a koja je rezultirala porazom na parlamentarnim izborima, te se sada želi riješiti svih onih koji se ne slažu sa smjerom kojim želi stranku povesti, a to je u propast.
Pozivam gospodina Beljaka da prizna vlastitu odgovornost i odstupi s mjesta predsjednika stranke, povuče najavljene suspenzije te raspiše unutarstranačke izbore na kojima će članstvo HSS-a imati priliku izabrati kojim smjerom želi ići”,
napisala je Petir na Facebooku

.

Koliko sam čuo i čitao o gospođi Petir, stranka koja bi njoj najbolje odgovarala je ona Ruže Tomašić i slične njenoj.

New Report

Close