Poslovni dnevnik – Disc jockey

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Poslovni dnevnik – Disc jockey

THE SHADOWS – Cavatina (1979)
http://www.youtube.com/watch?v=yZHfOtuTjm0&feature=related

Kenny Rogers & Dolly Parton – Love Is Strange

Christopher Cross – All right

Steve Winwood – Valerie

Oluja

Vatre plam već gori licem ljetnjeg neba
vatre plam je sad u meni jer te trebam

Ja trebam tvoje usne na čelu mom
tvoje usne na vratu mom
dok more se pjeni pod prozorom
ja trebam tvoje ruke na licu mom
tvoje ruke na tijelu mom
dok nebo se rusi nad morem

Al’ ne znam kad, i ne znam kad
i ne znam gdje, i ne znam gdje
ce nakon kise za me svanut’ vedar dan

Refren 2x
Oluja, oluja, oluja, oluja
vlada još u srcu mom

(Z. Runjić – I. Kelemen / G. Tomljanović)
Oluja OPATIJA MUSIC FESTIVAL 1970.

Samo za suca Oriya. I oni su zločinci. Vidiš suče kad je počelo planiranje 1970.godine, znači krivi su ovi iz hrvatskog proljeća oni su ovo sve isplanirali i udružili se. kako su ovi stihovi proročanski Al’ ne znam kad, i ne znam kad
i ne znam gdje, i ne znam gdje
će nakon kise za me svanut’ vedar dan !

A evo što kaže recenzent stihova

HTV je dobio ekskluzivni intervju od bivšeg veleposlanika SAD-a u Hrvatskoj Petera Galbraitha.

Svojevrsni svjedok vojne akcije Oluja na pitanje o presudi hrvatskim generalima u Haagu Galbraith je rekao: Mislim da Hrvati moraju još nešto imati na umu. Napravili su potez bez presedana u međunarodnim odnosima. Generale su poslali na suđenje nakon rata u kojem su pobijedili. Možda je to češći slučaj s onima koji rat izgube, no radi se o generalima u dobivenom ratu. To samo pokazuje koliko se Hrvatska promijenila od vremena Tuđmana te da se razvila u suvremenu demokratsku državu u kojoj postoji vladavina prava kakva vjerojatno ne bi postojala ni u SAD-u u ovakvim okolnostima. Premda se mnogima u Hrvatskoj krajnji ishod čini lošim cijeli postupak jako dobro pokazuje da je Hrvatska suvremeno, demokratsko društvo koje je itekako spremno za ulazak u Europsku uniju.

Tko je zakazao i što dalje?

Na pitanje je li u Oluji bilo etničkog čišćenja, kako se to tvrdi u presudi, Galbraith je rekao da po njegovom mišljenju nije bilo etničkog čišćenja. U takvim slučajevima vojska protjeruje stanovništvo s nekog teritorija. U ovom je slučaju to stanovništvo pobjeglo. Možda su za to imali opravdani razlog, ali su svakako teritorij napustili prije dolaska hrvatskih vojnih snaga.

E moj druže sudija ti ne možes suditi ni u Novom Pazaru !

pozdrav generalima !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Petar Graso – Vera od suvog zlata

Magazin – Sve bi seke ljubile mornare

Magazin – Oko moje sanjivo (1985)

http://www.youtube.com/watch?v=e2yZjvJXcjQ&feature=related

Boomerang

a jewel from 80’s

New Report

Close