Poslovni dnevnik – Disc jockey

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Poslovni dnevnik – Disc jockey




pa tu ideju čekam več ohhooo [lol] samo slovenski ulagači na hr. tržištu i uvjet je da su bili ikad na dalmatinskm okupljanju [lol]

Vidim da si ti jako smanjio mogučnosti da bi se nam neko još mogao pridružiti [lol]
[/quote]

Mateja ne, Octi je u pravu. Ne bi bilo u redu da se baš bilo tko pozove na okupljanje. [lol]
[/quote]
Ja se sad več bojim da če nas biti preveliko društvo….ipak Slovenija nije velika država i ne može primiti toliko gostiju [rolleyes]

[emo_cool]


šta je to cure..? tu je plac za muziku a ne čvek,čvek… [lol]


Pa znaš da nas več neko vrijeme nije bilo i trebamo sad malo nadoknadit sve….a muziku ionak ti super stavljaš tako da uživamu i u jednom i u drugom [cool]

[emo_cool]


šta je to cure..? tu je plac za muziku a ne čvek,čvek… [lol]

Ma mislim Octi ti sve moraš pokvariti…. a taman smopočele spamati temu [angry]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama



……ja se prijavljujem iako ne zadovoljavam gore navedene uvjete koje je ionak nemoguče zadovoljiti….all kao svoju prednost ističem svakodnevni ,višesatni, boravak u društvu jedne vaše državljanke [wink]

Luda ženo pa što je tebi …..pa kako možeš to izdržati [lol]
[/quote]

….sve kaj možeš ti mogu i ja pa ipak sam ja "dekle za srce" [lol]

Octi jesi li ti to možda odustao od onog malo prije navedenog okupljanja [shocked]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama


šta je to cure..? tu je plac za muziku a ne čvek,čvek… [lol]

…žene ti od svakog mjesta znaju napravit plac [thumbsup]


Octi jesi li ti to možda odustao od onog malo prije navedenog okupljanja [shocked]
[/quote]
ne zašto ?? pa jeb…pišem na 2 teme + privat…ne mogu stić [lol]



Octi jesi li ti to možda odustao od onog malo prije navedenog okupljanja [shocked]
[/quote]
ne zašto ?? pa jeb…pišem na 2 teme + privat…ne mogu stić [lol]
[/quote]
Pa od kad nas nema ti si postao sasvim zauzet…nemaš ti više vremena za nas [sad]

[emo_cool]



ne zašto ?? pa jeb…pišem na 2 teme + privat…ne mogu stić [lol]

Pa od kad nas nema ti si postao sasvim zauzet…nemaš ti više vremena za nas [sad]
[/quote]

I još se hvali time [bye]

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama




Octi jesi li ti to možda odustao od onog malo prije navedenog okupljanja [shocked]
[/quote]
ne zašto ?? pa jeb…pišem na 2 teme + privat…ne mogu stić [lol]
[/quote]
Pa od kad nas nema ti si postao sasvim zauzet…nemaš ti više vremena za nas [sad]
[/quote]
e,je….za vas uvik



Octi jesi li ti to možda odustao od onog malo prije navedenog okupljanja [shocked]
[/quote]
ne zašto ?? pa jeb…pišem na 2 teme + privat…ne mogu stić [lol]
[/quote]

ja ti uz sve nabrojano još i visim na skypu i radim …e sad reci da nije istina da su žene super stvorenja [cool] [lol]

New Report

Close