Poslovni dnevnik – Disc jockey

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Poslovni dnevnik – Disc jockey


ritmovi koji mene vode u nirvanu…

Cherokee Morning Song
http://youtube.com/watch?v=h40TdZcbjDE&feature=related


evo ti stotka za trud al me nemoj vise bacati u nirvanu
posalji tu pesmu geronimu mislim da ce covek biti odusevljen bez obzira sto nemam pojma kakav mu je ukus ali nemos falit

@pofuk
viš,viš,ideja ti je dobra…..možda bi mi gospodin indijanac dal i kakve dobre preporuke za dionice…vidim da se on jako kuži ovak ja kupila pol krivih.



@pofuk

viš,viš,ideja ti je dobra…..možda bi mi gospodin indijanac dal i kakve dobre preporuke za dionice…vidim da se on jako kuži ovak ja kupila pol krivih.

nemoj nis kukati
bolje da ti se ne pohvalim kakva ja sve da oprostis sranja radim na burzi
pa bolje bi mi bilo da sam sluso tog indijanca i jos dvojicu kaj su zadnjih mesec dana pisali po forumu i onda bi slusal neku drugu pjesmu
pofuk

@pofuk
ja pak se uzdala u one materijale kaj ih Posejdon odmah šalje svakoj mladoj forumašici……očito isti ne odgovaraju ak si u neš zrelijim godinama [rolleyes]



@pofuk

ja pak se uzdala u one materijale kaj ih Posejdon odmah šalje svakoj mladoj forumašici……očito isti ne odgovaraju ak si u neš zrelijim godinama [rolleyes]

hm hm

Uvjetovana kazna za vožnju sa 0,5 promila ustavno ne prolazi

Kultura i život | Glazba

Datum objave 08.06.2008 15:35
Zadnja izmjena 08.06.2008 15:35
Pošalji na mail Pošalji na mail Ispiši Komentiraj
Kultura i život | Glazba
Umro Šaban Bajramović
moja iskrena sucut obiteljima i stovateljima njegove glazbe
pofuk

@pofuk
eto vidiš,niš kriva a nastradala…a možda nije Posejdon nikaj kriv,,,možda je bila greška u dostavljaču papira…biće da ih je on zamijenil za svoje papire s FER-a…ja nisam niš skužila…njemu pak ostali oni Posejdonovi…zato mu i ispiti tak šepaju [rolleyes]

zapamti na burzi uvijek nevini stadaju

vidis u kakvoj sam komi da sam islova poceo gutati


zapamti na burzi uvijek nevini stadaju

no dok ne prodaš s gubitkom nisi stradal…to sam jedino skužila…pa se sad toga držim ko pijan plota… a nikad pijana….

Pokoj mu duši bio je pravi kralj Romske glazbe

http://youtube.com/watch?v=1iCwBfAmf-c&feature=related

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


vidis u kakvoj sam komi da sam islova poceo gutati

odoh ja da ne bi bila još kaj kriva [rolleyes]

New Report

Close