Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Poštovani,

Prema sustavu, između 1.1. do 8.1. na temi INA nije niti jedan post obrisan pa vam nemam što ni odgovoriti

Suricata suricatta


Poštovani,

Prema sustavu, između 1.1. do 8.1. na temi INA nije niti jedan post obrisan pa vam nemam što ni odgovoriti

Ja se duboko ispricavam, zabunio sam teme INA-e i HEP-a na kojoj sam pisao. Mea culpa

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

🙂

Suricata suricatta

Vjeko, pisem tebi jer vjerujem da ces znati kome proslijediti ovu poruku.

Poruka: Morate vrlo ozbiljno promisliti o strategiji oglasavanja na forumu jer ovo je nesnosljivo (U prilogu slika). Ne znam dali ste u nekom alfa/beta testiranju ili je ovo konacan proizvod ali valjda vam je svima jasno da kada radite ovako intruzivne oglase da ljudi imaju dvije opcije: 1) adblockeri 2) rijedje koristenje foruma. Obje opcije rezultiraju manjim prihodima Poslovnog. Pretpostavljam da naplacujete po viewu sto vas potice da prikazujete oglas BAS SVAKI put kada se refresha stranica. Ili vam je CPM mikroskopski malen ili ce vam ubrzo otkazati suradnju jer sam siguran da vam je stopa konverzije minimalna a posljedicno CPC za oglasivaca vrlo visok. Nebi skodilo napraviti analizu stope konverzije, sigurno vam je ista na forumskom dijelu weba niza nego na dijelu sa vijestima jer forum refresha istih 100-200 ljudi dok vijesti vjerojatno cita puno sira publika. Ako sam u pravu, valjalo bi prikazivati oglase na forumskom dijelu nasumicno svakih 5/10/20 refreshanja.

lp Crobiz

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

zašto nema više ona vidljiva obavijest o privatnim porukama? kao na starom forumu. igrom slučaja sam sad našao 20tak ne pročitanih poruka i zahtijeva za prijateljstvom. prije mi se to nije moglo desiti duže od dan dva.

who dares, wins


zašto nema više ona vidljiva obavijest o privatnim porukama? kao na starom forumu. igrom slučaja sam sad našao 20tak ne pročitanih poruka i zahtijeva za prijateljstvom. prije mi se to nije moglo desiti duže od dan dva.

Poštovani, morat ćete malo bolje pojasniti tu neuočljivost jer obavijesti o novoj privatnoj poruci najnormalnije funkcionira, odnosno vidljiva je gore u desnom uglu gdje je ikona za profil

Suricata suricatta

ja to nemam. prije je bilo. čak i onaj poseban dodatak… ne znam kako bi rekao što iskoči. ovako moram skrolati skroz do dna stranice. možda ja negdje griješim što me ne bi ni čudilo jer nisam baš neki ekspert za informatiku.

who dares, wins


ja to nemam. prije je bilo. čak i onaj poseban dodatak… ne znam kako bi rekao što iskoči. ovako moram skrolati skroz do dna stranice. možda ja negdje griješim što me ne bi ni čudilo jer nisam baš neki ekspert za informatiku.

Kako nemaš ? Na samom vrhu , desni kut , PROFIL PORUKE ODJAVA . To je računalna verzija za računala i laptotope, dok je za tablete i smartphone drugačija . Ne znam , preko čega pratiš i čitaš?

samo ovaj kućni.

who dares, wins

Kućni , vjerojatno misliš na stolno računalo . Onda moraš imati .

@verdi

Znači na vrhu stranice u pregledniku ne vidite ovu letvu u privitku?

Suricata suricatta

Planira li poslovni.hr nabaviti SSL certifikat kako bi veza bila enkriptirana?

Malo mi je muka unositi lozinku preko nezasticene veze.
Shvacate li da je ovako ugozavate sigurnost i privatnost svih korisnika ovog foruma?
Lozinke, privatne poruke i sve ostalo se salje preko nezasticene veze i moguce je da to netko pokupi (javni WIFI, firma, ISP i slicno).

New Report

Close