Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


pša gdje da ih dodamo u listu prijatelja? ta je opcija nevidljiva!

Kod malih ikonica s palcem gore/dolje imate malo slovo v koje je zapravo padajući izbornik gdje, između ostalog, željenom korisniku šaljete zahtjev za prijateljstvom

Suricata suricatta

Molim, kako da izbrišem broj poruka u porukama, nakon što sam odbila zahtjeve za prijateljstvom..hvala LP


Molim, kako da izbrišem broj poruka u porukama, nakon što sam odbila zahtjeve za prijateljstvom..hvala LP

Probajte s brisanjem cachea ovisno o pregledniku koji rabite

Suricata suricatta

Molim da mi pojasnite to , ako vam nije problem..HVALA!



Molim, kako da izbrišem broj poruka u porukama, nakon što sam odbila zahtjeve za prijateljstvom..hvala LP

Probajte s brisanjem cachea ovisno o pregledniku koji rabite
[/quote]

Molim da mi pojasnite to , ako vam nije problem..HVALA

poštovani

šaljemzahtjev za prijateljstvo na maratonac i on ga ne prima
on je poslao i meni zahtjev za prijateljstvo ali opet nešto ne štima


poštovani

šaljemzahtjev za prijateljstvo na maratonac i on ga ne prima
on je poslao i meni zahtjev za prijateljstvo ali opet nešto ne štima

Ovako napamet, savjetujem vam da provjerite da si kojim slučajem niste na listi ignoriranih (neovisno tko kome) jer tad ne prolaze zahtjevi za prijateljstvom. Ako to nije slučaj, javite pa ćemo kopati dalje

Suricata suricatta

Ovo je proba. Ne odgovarajte na ovu poruku. Ovo je test i samo tomu i služi.

testiram



poštovani

šaljemzahtjev za prijateljstvo na maratonac i on ga ne prima
on je poslao i meni zahtjev za prijateljstvo ali opet nešto ne štima

Ovako napamet, savjetujem vam da provjerite da si kojim slučajem niste na listi ignoriranih (neovisno tko kome) jer tad ne prolaze zahtjevi za prijateljstvom. Ako to nije slučaj, javite pa ćemo kopati dalje
[/quote]
nemam nikoga na ignore a maratonac je uputio zahtjev i ja sam ga odobrio.Onda mi je napisano da mu odobrim zahtjev a ja sam napisao da sam ga odobrio i priča traje i dalje.Pa sam ja i njemu uputio Zahtjev




poštovani

šaljemzahtjev za prijateljstvo na maratonac i on ga ne prima
on je poslao i meni zahtjev za prijateljstvo ali opet nešto ne štima

Ovako napamet, savjetujem vam da provjerite da si kojim slučajem niste na listi ignoriranih (neovisno tko kome) jer tad ne prolaze zahtjevi za prijateljstvom. Ako to nije slučaj, javite pa ćemo kopati dalje
[/quote]
nemam nikoga na ignore a maratonac je uputio zahtjev i ja sam ga odobrio.Onda mi je napisano da mu odobrim zahtjev a ja sam napisao da sam ga odobrio i priča traje i dalje.Pa sam ja i njemu uputio Zahtjev
[/quote]

evo upravo sam vam poslao zahtjev za prijateljstvom pa ga odobrite (ako želite) dok stignete

Suricata suricatta

Dragi Vjeko, jutros sam pristojno pitao zasto je slucajno/namjerno uklonjeno sedam dana postova sa teme INA (od 1.1 do 8.1). Moj post je nazalost slucajno/namjerno uklonjen, opet slucajno/namjerno bez odgovora na isti pa ovdje pitam ako bi slucajno mogli odgovoriti sto se desilo sa tim postovima?

Kao sto sam i tamo elaborirao, prosuo sam dosta pameti na toj temi u datom razdoblju i volio bi da ostane pohranjeno za buduce generacije.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close