Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Samo jedna mala zamolba, ako možete ovaj dio u gornjem desnom uglu gdje imamo:

Ivan1902 / Odjava / Pretplata / Poruke.

E pa ako nije problem, kada dođe poruka, taj dio da bude u nekoj drugoj boji, jer ovako prođe 10 dana dok shvatim da je poruka došla… Uopće se ne vidi!

Hvala!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kako nas silujete s tom crvenom reklamom.
Stvarno ste nasilni.
Svakim danom zbog toga imate sve manje posjetitelja stranice.
Koliko god bili nasilni iz inata nitko tu reklamu ni ne pročita.
LP

.

Molio bi moderatora da me deaktivira.

Hvala unaprijed.

[b]black magic[/b]

Alo …Vjeko ….ja sam….pofuk…..tvoj prijatelj….ajte prosim te daj me na sat dva odmemoriraj da se malo razletim po forumu duž i poprijeko….
unaprijed hvala
pofuk

Nemogu virovat……šjor pofuk,pa Vi ste još pod sankcijama[emo_naivan]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

…ni ja nemogu vjerovati…Vjeko isto nemože vjerovati…pol foruma ne vjeruje…sećam se kad sam 26.04.2007.godine napiso prvi post…sam sam se divio sebi kako sam se odlučio za taj korak…bio je to senzacionalan post..hodao sam po tjedan dana Zagrebu ko spomenik…taman kad sam se uhvatio da sam sebi govorim Vi ,skužio sam da mi post nije objavljen…pito sam Vjeku kaj to znači…Vjeko mi je rekel da je to takva procedura i da se strpimkoji dan…eto…sad je 2014 godina a ja još čekam da me odmemoriraju…čak sam se tješil da sad kad dojde HDZ na vlast,da će me oni odmemorirati…međutim setil sam se da sam i u njihovo doba bil moderiran…onda sam se tješio da to nije niš jer sam ušel u probrano društvo i da ću do 2020 godine biti odmemoriran…ali sam skužil da se tak loše osećam i da verovatno nebum bil živ onda….onda sam se tješio da kolko se ljudi ni danas zbudio….onda sam se tješio da je bolje da potiho radim lovu…onda sam se tješio da će moderatori prije ili kasnije vidjeti da sam zavredio da me odmemoriraju i da će opet moderatori postati dobri sa Vjekom i da će poslušati Vjeku da me se odmemorira…..ali eto…..svojedobno je čak na forumu i bila peticija da me se odmemorira ali je ukinuta i prije nego je krenula…IMATE LI MOŽDA VI ŠJOR mravak KAKVU VEZU OVDI ILI KAKVU IDEJU KAKO BI JA MOGAO IMATI ISTA PRAVA KO DRUGI FORUMAŠI….IPAK SAM JA :Dugotrajni korisnik,imam veliki krug prijatelja i online sam( tako barem piše u mojem profilu)
unaprijed hvala
pofuk

E Vjeko ja sam pofuk….gle… u vezi toga što sam ja još uvijek moderiran …da ne kažem na promatranju….mislim da je do toga došlo zbog našeg odnosa….htio bih ti teći da su se Zorica Brunclik i Vesna Zmijanac nakon 20 godina pomirile…čak je Zorica juče otpevala Vesnin hit a dok je ona pevala..Vesnin bivši muž Kemiš,koji je sadašnji Zoričin muž je dopelao Vesnu na pozornicu i one dvije su nastavile zajedno pjevati….vidiš da je u životu sve moguće….stoga prosim te daj me odmemoriraj da se malo uzduž i poprijeko razletim po forumu…..čak možemo i zajdno pisati postove kao Vesna i Zorica…
unaprijed hvala
tvoj…
pofuk

Jel ima neka opcija u Firefoxu da mi se automatski osvježava forum sa svakim novim postom a ne da moram stalno ručno osvježavati?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

…ima….mora se češće biti na forumu i redovito svaki dan biti na prozivci na virtualki
pofuk
p.s. Vjeko …kaj je sa mojim zahtjevom za odmemoriranje

Poštovani Vjeko, zamolio bih da izbrišete moj profil.

Lijep pozdrav.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Pozdrav, evo ministar H.D. upravo je na radiju uživo vrlo uvjerljivo izjavio da za 6 mjeseci idu autoceste u IPO pa ako može zasebna tema za raspravu na jednom mjestu.
Hvala.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Stvarno ste nasilni s tim reklamama.
Jel to vama normalno ?
Gori ste od RTL televizije.

.

New Report

Close