Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

ne bih se štel opet mešati ali moram.daklem,vjerujte mi gospodine modrobradi imam dosta iskustva cenzure.mene već godinama ne žele odmemorirati.ali to nije bitno.kažem Vam imate moju podršku i nastavite pisati na forumu i borite se do kraja pa ako treba i do strasbura.Vaši tekstovi su vrlo kvalitetni i bio bi to veliki gubitak kako za forumašku zajednicu tako i za tržište kapitala da prestanete pisati.Imate moju podršku za daljnje djelovanje.
pofuk

PITANJE
imam jedno pitanje za moderatore…
ZAŠTO JOŠ UVIJEK NIJE DOZVOLJENO MENI PISATI I DJELOVATI NA OVOM FORUMU BEZ CENZURE…SVAKI POST MI BRIŠETE???
molim brzi odgovor jer sam stvarno zaprepašćen tom činjenicom i to ne samo ja nego masu drugih ljudi…jasno mi je bilo da sam na početku bio na promatranju ali mislim da je to vrijeme već dobrano prošlo….sad sam prošo po svim svojim postovima i došao sam do slijedećih rezultata
niti jedan post mi nije bio druk
niti jednim postom nikoga nisam uvrijedio
svugdje sam na osebujan način ukazivao na nepobitne činjenice
u niti jednom postu se nisam pozivao na svoju člansku iskaznicu
nikoga pare nisam žicao,a i ovi forumaši što su mi poslali..sve sam im vratio
čak sam imao par zapaženih postova na temi best buy koje doduše niste objavili pa ih nitko osim mene nije pročitao
otkrio sam par puta multinikove i to pod teškim okolnostima gdje su mi čak znali i pretiti
svugdje sam hvalio Vjeku…čak i njegovim nadrađenima
i da sad dalje ne nabrajam jer ne bi bilo kraja ,mogu samo napomenuti da sam tek sad shvatio gledajući svoje ikone na profilu da sam korisnik sa iskustvom
molim odgovor i to iskreni
ZAŠTO MI BRIŠETE POSTOVE
unaprijed hvala
pofuk

Svaki post koji sam u posljednih par dana stavljao mi moderator brise, ako vec tako bezobrazno brise neka bar navede pristojan razlog….bar porukom koju sam poslao Vjeki.
Hvala!

PD:
Izjava dana Ivo Josipović
– 100 % ZA

Poslovni Dnevnik napokon je pokleknuo.

Kao i 1945. kada su drugovi došli iz šume ,
sa lijepim kapama ,
ako na anketi kliknete :
“Ne slažem se” ,
glas se pribroji opciji:
“slažem se”.

Tako smo svi , 100 % ,za “slažem se”.

To je demokracija .

Nedemokratski bi bilo da je iznad 100 % kao u Sjevernoj Koreji kod Kim Jong Una.

.

ZAŠTO JOŠ UVIJEK NIJE DOZVOLJENO MENI PISATI I DJELOVATI NA OVOM FORUMU BEZ CENZURE…SVAKI POST MI BRIŠETE???
molim brzi odgovor jer sam stvarno zaprepašćen tom činjenicom i to ne samo ja nego masu drugih ljudi…jasno mi je bilo da sam na početku bio na promatranju ali mislim da je to vrijeme već dobrano prošlo….sad sam prošo po svim svojim postovima i došao sam do slijedećih rezultata
niti jedan post mi nije bio druk
niti jednim postom nikoga nisam uvrijedio
svugdje sam na osebujan način ukazivao na nepobitne činjenice
u niti jednom postu se nisam pozivao na svoju člansku iskaznicu
nikoga pare nisam žicao,a i ovi forumaši što su mi poslali..sve sam im vratio
čak sam imao par zapaženih postova na temi best buy koje doduše niste objavili pa ih nitko osim mene nije pročitao
otkrio sam par puta multinikove i to pod teškim okolnostima gdje su mi čak znali i pretiti
svugdje sam hvalio Vjeku…čak i njegovim nadrađenima
i da sad dalje ne nabrajam jer ne bi bilo kraja ,mogu samo napomenuti da sam tek sad shvatio gledajući svoje ikone na profilu da sam korisnik sa iskustvom
molim odgovor i to iskreni
ZAŠTO MI BRIŠETE POSTOVE
unaprijed hvala
pofuk

@ gospon pofuk ,

Vaši postovi se brišu zbog toga što Vaši stavovi nisu na liniji pojedinih Moderatora.
Pošto se Vaše ime piše malim slovima stiće se dojam da ste Vi mali pa da neznate što pišete.
lp

.

hvala najljepša
pofuk

…aaaaa jel to opet neki novi dizajn…najveća poslovna zajednica tj.Forum stavljen na dno dnova…

…prst me zaboli od skrulanja…

…u slijedećem redizajnu očekujem da ga izbacite…[emo_zloban]

ee…bako ja sam….kaj možeš malo navratit na virtualku ,umjesto kaj se tjednima smucaš okolo po forumu….čak sam u totalnom šoku da sam te našel na ovoj temi…više mi nis nije jasno….šta se dešava????
pofuk

Kako funkcionira ovaj intraday graf na Grafovima i TA? Nije nešto precizan ili je takav neprecizan samo u firefoxu? Na x osi je uvijek samo datum od dana trgovanja, a ne sati, cijena je više približno-orijentaciono prikazana prema ne znam kojim kriterijima i nema prikaza količine u trenutku trgovanja. Bilo bi dobro i lijepo kad bi to precizno uredili.
Hvala.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

poštovani moderatori!

pretpostavljam da je ovo prava tema za obraćanje vama.

vidim da još ljudi ima probleme s brisanjem postova i manipulacijom ocjenama postova, ali ovo prvo će pričekati a ovo drugo mi nije bitno… mislim što se tiče mojih postova, ali moram priznati da mi žao ljudi koji se trude i daju prave i korisne informacije u svojim postovima, a onda vidim ocjenu 8% (što znači da je bio orkestrirani napad od najmanje 12 palaca dolje).

anyway, razlog mojeg obraćanja je što me danas ujutro moja kćerka pitala: tata, zašto imaš mrtvačku glavu?

kako joj nisam znao odgovoriti, pitam vas.

ako je stvar samo u velikom broju postova zadnjih dana, moram priznati da me vijest oko Zvečeva prilično uzbudila, iako se radi o jednoj manjoj poziciji u mojem malom portfelju.
no, mogu obećati da ću postati puno puno manje, ako mi maknete tu mrtvačku glavu… ako je smisao sudjelovanja na forumu da se *ne* posta.

ako pak se radi o nekakvim prijavama, priznajem da sam nekad neprimjereno reagirao na razne trolove i forsirano negativističke postove… zato valjda i vidim da mi nema mnogih postova za koje bih se zakleo da sam ih napisao. 😉

ali da nije bilo akcije, vjerojatno ne bi bilo reakcije.
useri koji poput skakavaca skaču od teme do teme i baš ni sa čime ne doprinose temi, nego im je samo cilj pljuvati po firmi i dionici, su poprimili ozbiljne razmjere!
nisam nikad bio moderator ičega, ali nekako sam mišljenja da bi sprječavanje takvih pojava trebao biti glavni zadatak… ono, samo razmišljam naglas, nije da imam ambicije učiti vas vašem poslu.

zapravo, znate što, slobodno ovo ranije zanemarite, nego dajte samo maknite ovu mrtvačku glavu, molim vas.
ja sam ozbiljan čovjek u 40-ima, ovdje sam već puno godina i zaista mislim da nije primjereno da me tako “kitite”.
plus da ne moram odgovarati na teška pitanja svoje znatiželjne kćerke… mislila je da sam se upisao u monster high.

hvala vam i bez zamjere.

cijenjeni Gospodine mikan
pažljivo sam prije 12 i po dana pročitao ovaj Vaš post
našao sam rješenje…..kao prvo …podhitno morate kćerki oduzeti pravo pristupa ovom forumu jer Vam je ovaj forum gori od droge tako da su apsinencijeske krize vrlo žestoke,a prekomjerna konzumacija foruma dovodi što do loših investicijskih odluka pa sve do ludila…ovde Vam nitko više nije normalan samnom na čelu….pod drugo Vam moram reći…nema smisla da se lažemo…Vi u svom postu navodite da ste ozbiljan čovek u 40 tim godinam….pa ajte mi molim Vas recite …gde ste Vi to vidjeli muškarca koji ima 40 godina i ozbiljan je….pa sami najbolje znate da se muškarci rode ko bebe a što su stariji postaju sve djetinjastiji i djetinjastiji…pod treće Vam moram napomenuti slijedće…nemojte da Vas vjesti poput vjesti oko zvečeva uzbuđuju….kao ozbiljan muškarac u 40-tima najbolje znate da postoje važnije stvari koje uzbuđuju nego vijest oko zvečeva…….
pofuk
p.s. sad ono najbitnije……ak Vas baš tolko smeta ta mrtvačka glava,recite moderatorima da je meni stave….tak i onak se tak osećam
p.p.s. ako mislite pratiti forumaše u Vapim investicijama bitno je da se odlućite kojoj ćete majstorskoj radionici pripadati ,te da se njoj odmah lagano priklonite ali na neki suptilnije način a ne ovakvim postovima jer ćete biti izbačeni iz zajednice starih iskusnih investitora a da niste ni ušli u nju

Poštovani mikan (i svi ostali koji krivo misle),

Glede mrtvačke glave, nju vam ne dodjeljujemo mi nego se ona dobiva prema prosječnoj ocjeni vaših postova unutar određenog vremenskog razdoblja.

Nažalost, bez obzira na naše stalne provjere i isključivanja, ima mnogo korisnika koji učestalo otvaraju brdo multinickova i iz kompleksa ili čega god dislajkaju postove drugih korisnika što, u konačnici, utječe na pojavu tih “mrtvačkih glava”.

Također, mi vam niti ne možemo ukloniti te mrtvačke glave (barem ne jednostavnim klikom na neku opciju) nego se automatski miču sukladno porastu prosječne ocjene postova.

Pozdrav

Suricata suricatta

New Report

Close