Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Postoji li mogućnost da se stane na kraj određenim forumašima koji svjesno monopoliziraju neke teme? Od 20 komentara svaki dan na temi, 15 je od dotičnog kolege i komentari su tipa:

Evo ga…
Sad će…
Otišlo 100 komada…
Ostalo još 50…

[emo_vrtimise]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Postoji li mogućnost da se stane na kraj određenim forumašima koji svjesno monopoliziraju neke teme? Od 20 komentara svaki dan na temi, 15 je od dotičnog kolege i komentari su tipa:

Evo ga…
Sad će…
Otišlo 100 komada…
Ostalo još 50…

[emo_vrtimise]

može li se te spammere nekako ograničiti u pisanju jer vidimo da bez obzira na bedž i dalje štancaju po 15-20 postova na dan na istoj temi? možda da im se ograniči pisanje na 2-3 posta na dan dok imaju bedž pa neka onda dobro razmisle što će u njima napisati?

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

U zadnjih par dana često se pojavljuje greška kod ulogiravanja. Zašto se događaju te trenutačne zabrane? Upravo mi se to opet dogodilo prije 5min. U čemu je stvar?

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."

I meni se to stalno događa, ali rekli su da je to do mene a ne do njih…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Poštovanje Vjeko..

Mogu zamoliti brisanje svog profila sa vašeg foruma..

Unaprijed zahvaljujem …

lijepi pozdrav..

Poštovanje,

i naravno pitanje;

ima li kakvo vremensko ograničenje za moderiranje posta?

MOLBA 2x…

Zamolio sam Vas da mi obrišete Privatni forum 23.11.2012. no još ništa od toga, znam da je tada još bilo problema sa ustoličenjem nove verzije foruma i da se vremena nije imalo, ali sada….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

@silvestre

1. Mislim da je 2-3 minute, ali sigurno nije više od 5 minuta
2. Izbrisan privatni forum

Suricata suricatta

Veks si dobro??
pofuk

zašto su izbrisani postovi na temi FMPS od 31.12.2013???

nije završio na ATL nego je završio na 11kn i stavio sam transakcije

prijaviču vas uredništvu stiriyi hanfi i hrvatskom novinarskom društvu da ne dopuštate slobodnu komunikaciju na forumu koji nije ni navlakačka niti zlonamjerna

ako imate interes prema dionici onda se registrirajte i komentirajte ili kupujte i prodajte dižiti i rušite cjenu a ne da se normalni postovi brišu
trošim svoje vrjeme na pisanje na forum a vi na temelju čitanja i klikova tog foruma zarađujete od reklama i onda ne dopšuštate ljudima da komentiraju

lijep pozdrav

PS. ovo sam napisao na temi fmps ali sada javno pišem i ovdje
ljepo sam napisao još dva posta gdje se odjednom pojavila snažna kupnja i na kraju je cijena završila na 11kn ali to ste izbrisali a nije bilo ni drukanje niti ništa nego samo pračenje trgovanja

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

provjerili smo…napisali ste to na temi fmps tako da nema smisla se ponavljati osim u slučajevima poput Vas i Vašeg posta ….kvalitetne postove toleriramo napisati više puta i objaviti ali prvi puta uvijek brišemo taj post kako bi provjerili autentičnost totsta tj.posta
pofuk

@modrobradi

Za prikaz transakcija imate temu Kupnja – Prodaja, a za komentiranje transakcija imate temu Komentari trgovanja…

Suricata suricatta

znači komentirao sam trgovanje tom dionicom i nekoliko minuta prije 13h se kupnja naglo povečala a pola sata prije kada sam stavio stanje kupnje skoro pa nije ni bilo i onda se transkacije izvrše pod 11,02 kuna a prodavač je stavio 2000 komada da prodaje po 9 kuna
i vi to meni sve izbrišite a samo pokažem činjenice i to na nelikvidnoj dionici

na temi DIOKI forumašu sava dopuštate sve a meni ste i drugim brisali komentare evo na kraju dioki se delistira 4.4. i nikome ništa

ma znate šta odustao sam od ovog foruma
kada čemo svi otiči sa ovog foruma i kada ne bude ljudi onda čete drugačije razmišljati
otiči ču pisati kod bloegera na njegovim drukanjima se bar može i zaraditi
ajde zbogom

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

New Report

Close