Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Samo bi napomenuo da cijeli dan ne mogu ući u Vašeg impotentnog konja.

Danas nisam mislio ništa pisati, jer povijest je ispisana, ali mi ide jaaaaako na živce što nisam mogao čitati poruke od prijatelja.

Vi bi ipak trebali voditi računa da se zovete poslovni dnevnik, i tako bi se trebali početi ponašati

Ja stvarno imam puno posla, drugi tjedan još više, i nemam vremena tu pikati kad bu se portal smiloval da me pusti na forum.

[emo_ljut][emo_palacd]

Ps

Molio bi DJ da pojača, ovo meketanja janjaca (nikad čuo tako visoke tonove, valjda ih ima jako puno) stvarno smeta.

Stavio bi na IGNORE, ali sam preblizu Istoka.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

znatiželja je bila jača od mene, pa sam greškom pritisnuo

“pokreni privatni forum”

još nisam spreman za to, ako kada budem onda ću ga vjerojatno i pokrenut,
stoga molim moderatora da ga obriše, jel ja ne vidim opciju da ga uklonim…

Hvala

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Poštovani,

Na temi Bez cenzure-općenito, skočni prozor mi javlja da u tekstu ima nedopuštenih riječi.
Budući ne znam koje su riječi nedopuštene ne znam kako predočiti javnosti svoje misli 🙂 odnosno ako pobrišem cijeli tekst koji je malo poveći, nitko mi ne garantira da se neću suočiti s istim problemom prilikom preformuliranja teksta!
I tako u krug.

LP!

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Više ne mogu promijeniti sliku i poruku na avataru.

Ovo stvarno nema više smisla, ja se više ne mislim igrati s Poslovnim i njegovim moderatorima.

Ovo je moj zadnji post na Poslovnom.

Bilo mi je jako lijepo družiti se s Vama, mojim prijateljima.

Žao mi je što mislite da misao možete zaustaviti.

LP i hvala na svemu

Želim Vam Sretan Božić i hrabru 2013. godinu,
[emo_cool]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

…meni je jutros stiglo 18 ( osamnaest ) poruka (a nisu bile ljubavne [emo_namigusa]) i sve se ponavljaju,

…očito je došlo do greške,…kad sam išla pobrisati jedan dio ih nisam ni otvarala i taj broj poruka mi je ostao kao info u desnom ćošku…

…tako da ih sad imam kao 8 nepročitanih,a zapravo su neotvorene obrisane…

…nadam se da nas gosn Bajić ne prisluškuje…[emo_zloban][emo_smijesak][emo_namigusa]

Kakav je ovo novi dodatak na profil: ‘spammer’? [emo_smijesak]
Odnosno što treba učiniti da se zasluži taj bedž, ne izgleda loše [emo_namigusa]

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Kakav je ovo novi dodatak na profil: 'spammer'? [emo_smijesak]
Odnosno što treba učiniti da se zasluži taj bedž, ne izgleda loše [emo_namigusa]

Bedž Spammer dobiva se ako korisnik u zadnjih 7 dana ima 10 postova koji imaju ocjenu manju od 15%

Suricata suricatta

Odlična stvar ovo s novim bedževima! [emo_palacg]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

koliko taj bedž spammer ostaje onima koji spamaju? naime, jutros sam zamijetio da nekolicina korisnika koji su jučer imali bedž “spammer”, danas ga više nemaju?

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

meni i dalje nije jasno ovo s bedeževima “spammer”, vidim da ih neki jedan dan imaju, drugi dan više ne, dok nekima traju danima?!? je li to program sam postavlja i skida automatski ili netko odlučuje kome će se bedž maknuti kad prestane sa spamanjem?

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


meni i dalje nije jasno ovo s bedeževima "spammer", vidim da ih neki jedan dan imaju, drugi dan više ne, dok nekima traju danima?!? je li to program sam postavlja i skida automatski ili netko odlučuje kome će se bedž maknuti kad prestane sa spamanjem?

Sustav svaki dan usred noći ponovno obračunava prosjek ocjena i ako netko izađe iz zone spammera, ukida mu se bedž, a ako ne, ostaje mu bedž

Suricata suricatta

hvala na odgovoru. pratio sam malo zadnjih dana situaciju sa spamanjem. onaj tko dobije taj bedž na kratko se smiri sa spamanjem, a čim mu prosjek padne i izgubi bedž nastavi po starom. zato predlažem da taj bedž prvi put potraje 1 dan kao upozorenje, drugi puta kad se dobije da bude npr. 15 dana, a ako spamer i po treći put dobije bedž neka mu ostane trajno jer je očito da se taj spamer neće smiriti pa onda bar neka svi korisnici znaju o kakvoj se osobi radi prije nego uopće idu čitati postove takve osobe.

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close