Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Što je Pero? Nisi se pohvalio da imaš curu!? [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Je li vam još uvijek na Android platformi srezana stranica?
[/quote]

evo danas sve radi ok, do neki dan je bilo kao kod kolege Ivan1902.

Hvala!

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Poštovani,

u zadnjih desetak dana dobio sam nekoliko čudnih privatnih poruka od meni nepoznatih osoba .
Otvaranjem tih poruka imao sam nekih softverskih problema (virusi) na računalu pa pretpostavljam da su te probleme izazvale te poruke .

Poruke sam dobio od :

vivian (korisnik od 17.04.2012.) do sada nije objavila ni jednu poruku na forumu !

kristina10 (korisnik od 15.01.2008.) do sada nije objavila ni jednu poruku na forumu !

Anonimno, 04.05.2012. u 23:10
vivian Hello dearest., my name is viviana i saw your profile today and became intrested in you,i have an important issue to discuss with you. please contact me at [viviana_aa4@yahoo.com] so that i will send you my picture and tell you more about me, Awaiting for your mail to my email address above viviana.

Anonimno, 04.05.2012. u 23:10
kristina10
haj ako si još uvijek zainteresiran oko isplate dvd i ostalih ka može mail pa da ti objasnim?

Anonimno, 04.05.2012. u 23:10
vivian
Hello dearest., my name is viviana i saw your profile today and became intrested in you,i have an important issue to discuss with you. please contact me at [viviana_aa4@yahoo.com] so that i will send you my picture and tell you more about me, Awaiting for your mail to my email address above viviana.

Poštovani,
Nadam se da ćete ispitati o čemu je riječ i da nećete samo obrisati moj post kao prošli tjedan .
Pozdrav

.

Ova viviana je neumorna

viviana :

Anonimno, 07.05.2012. u 16:29
Hello My name is viviana I saw your profile today and am interested in having communication with you as a true friend, please write me back using my e-mail [viviana_aa4@yahoo.com] i can also send my picture directly to you, your new friend viviana.

.

Sada je promjenila ime :

vivianabb :

Anonimno, 07.05.2012. u 16:53
Hello dearest.,
my name is viviana i saw your profile today and became intrested in you,i have an important issue to discuss with you. please contact me at [viviana_aa4@yahoo.com] so that i will send you my picture and tell you more about me, Awaiting for your mail to my email address above viviana.

.

Poštovani ,

Ako se ne slažete s mojim stavovima onda je u redu da ste mi post na Best buy obrisali .

.

Poštovani ,

Ako se ne slažete s mojim stavovima onda je u redu da ste mi post na Best buy obrisali .

Nebitno odobravamo ili ne vaše stavove, nego jednostavno neke vaše osobne političke stavove, obračune, upozorenja i sl. na nevezanim temama smatramo spamom

Suricata suricatta

Poštovani gospodine vjeko ,
zahvaljujem na odgovoru .

Uopće ne pišem o političkim stavovima već isključivo pišem o gospodarstvu i štetnosti prevelikih poreza na investicije i ulaganje u Hrvatsku .
Dobronamjerno pišem u interesu svih stanovnika Hrvatske .
Siguran sam da nam svima neće biti bolje dok god se ne smanje porezi .
Da sam u pravu govore svi brojčani pokazatelji o daljnjem padu .
Pozdrav !

.

aaaaAAAAAAAaaaAAAAAAAAaaaAAAAaaaaaa aaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaaaAAAAAAAAaaaaaAAAAAaaaa

Magma d.d. forum?

"Vuk dlaku mijenja, ali ćud ne."


Magma d.d. forum?

Provjerit ćemo zašto se to sporadično događa dok se pokušava ući u neku temu ili se pretražuje po tickeru

Thanx na dojavi

Suricata suricatta

Angažman hrvatskih poduzeća u toj zemlji počeo bi vrlo brzo, već početkom iduće godine jer, a siguran posao vrijedan 100 milijuna eura nekima od njih, poput Dalekovoda, Konstruktora, IGH i Ingre, pomoći će da izađu iz duboke poslovne krize koje ih je gotovo dovela do bankrota.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/doznajemo-cacic-u-kataru-hrvatskim-tvrtkama-dogovorio-posao-vrijedan-100-milijuna-eura/646835.aspx

oprostite, zasto mi brisete post, u cemu je problem?
hvala

Ozren, đe' kombo?

New Report

Close