Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


Zasto web ne radi na Androidu, tj. fali lijevi dio stranice? Do sad je bilo ok…

Provjerit cemo da li je do bannera ili nečeg drugog

Suricata suricatta



Zasto web ne radi na Androidu, tj. fali lijevi dio stranice? Do sad je bilo ok…

Provjerit cemo da li je do bannera ili nečeg drugog
[/quote]

Evo slika… Kao što vidiš, fali lijevi dio… U desno mogu skrolat i onda se tekst vidi, ali lijevo vise od ovoga ne ide… Tako je i na forumu…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Zašto se već dva puta briše moj post s ovim linkom. Molim objašnjenje

Objašnjenje – zato što seebiz na neprofesionalan i nekolegijalan način preuzima tekstove Styrije (Večernji, Poslovni, 24sata) i ne želimo ih promovirati niti im dizati čitanost na našem forumu.
To nema veze s Vama niti s temom koju ste odabrali.
Ugodan dan, Jo

JO ,
da ste odmah objasnili u čemu je problem nebi došlo do nesporazuma .
Pozdrav

.


Zasto web ne radi na Androidu, tj. fali lijevi dio stranice? Do sad je bilo ok…

Danas ista stvar, trenutno sam na mobitelu i potvrdujem da se lijeva strana foruma ne vidi

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

silvestre, 13.04.2012. u 11:25
12.04.12. | 20:42

Babyface | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja | ignoriraj korisnika | profil
korisnik od: 22.05.2010.

ocjena poruke

zajednica

moderatori
Sadržaj posta će se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

od sinoć????????????????????????????????????????????????????????

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Poštovani,
pridružujem se molbi kolege Ivan1902 vezano uz mobilni poslovni.
Naime prije nekih 20ak dana stranice poslovnog su ucitavane bez problema na Android 2.3.5 platformi, danas sam bio ponovno i nevidi se lijeva strana ekrana, pokusavao sam ucitati s nekoliko browsera ali nije pomoglo.
LP!

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


Poštovani,
pridružujem se molbi kolege Ivan1902 vezano uz mobilni poslovni.
Naime prije nekih 20ak dana stranice poslovnog su ucitavane bez problema na Android 2.3.5 platformi, danas sam bio ponovno i nevidi se lijeva strana ekrana, pokusavao sam ucitati s nekoliko browsera ali nije pomoglo.
LP!

Je li vam još uvijek na Android platformi srezana stranica?

Suricata suricatta

OK je sad…,pisem sa androida, vidi se lijeva strana…Thanks…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pa sad je slika ovakva [bye]

Radi se o Xperiji, Radi na Gingerbreadu ako ti to može pomoć [huh]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa sad je slika ovakva [bye]

Radi se o Xperiji, Radi na Gingerbreadu ako ti to može pomoć [huh]

Ok, proslijedit cu to informaticarima

Suricata suricatta

Pozdrav,
slika na HTC ista kao i Ivanu 1902 na Xperiji. Uredno radi portal samo kada nema bannera Styria dvostruko bolja od konkurencije. Čak mi je pojava te reklame jučer 2 puta urušila
portal i na laptopu.
LP

Status Quo: Roll Over Lay Down

Anonimno, 25.04.2012. u 08:51
Hello dearest., my name is viviana i saw your profile today and became intrested in you,i have an important issue to discuss with you. please contact me at [viviana_aa4@yahoo.com] so that i will send you my picture and tell you more about me, Awaiting for your mail to my email address above viviana.

.

New Report

Close