Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

"Meni je baš genza, imat ću brdo para i vozit mercedesa benza."






Dragi moderatori,
postoji li ikakva šansa da se ”propuštanje” postova ubrza jer ponekad praćenje tema postaje frustrirajuće…
Lijep pozdrav

Pridružujejem se pozivu. propustite postove i uvedite opomene sa mogućnošću isključivanja sa foruma. Prilagodite se malo zahtjevima i potrebama forumaša. ne budite ko hrvacka administracija. AKCIJA !!!!!
[/quote]
fakat je tako….pogotovo vikendom.
nema se šta za pročitat jer postovi nisu odmoderirani a članaka vikendom je vrlo malo.
[/quote]
Nismo mu nešto napeti…valjda se pokušava izvući iz Ingre…
[/quote]
Već 25 sati mi je post na moderiranju !
Već bi bio odmoderiran i u Sjevernoj Koreji .
[/quote]

Već 10 sati sam na promatranju !

.

pa pošalji kopiju osobne pa nećeš ni na jednoj temi biti moderiran a moći češ čitati i one koje se moderiraju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Blagoslovljen Božić i Sretna Vam Nova Godina !

Imate čudne neke kriterije .
Meni brišete čestitke , a drugima ih objavljujete .

.

Uputio sam vam post, pa vas molim da mi odgovorite. Evo ponovno, kopirat cu ga…….."Molim ako mi možete udovoljiti jednom zahtjevu, ili barem odgovoriti na pitanje. Smatram da svojim pisanjem doprinosim ovom forumu na kvalitetan način, te da do sada nikada nisam prekršio niti jedno pravilo foruma.Ne sjećam se da mi je do sada ijedan post izbrisan, niti baniran, pa me zanima da li biste me mogli odmoderirati. Osvrite se na moje komentare po forumu i uvidjet ćete da uvijek nastojim diskutirati na temama koje se dotiću financija, izvješća ili poslovanja tvrtke, a danas većina ljudi jednostavno piše spam postove, kojima je svrha drukanje ili prepiranje.Eto nakon što pregledate moje postove, nadam se da ćete udovoljiti mojem zahtjevu. Lijep pozdrav."


…joj moj dragi BOŽE…..DAJ ZEMI MOBITEL U RUKE I JAVI VJEKI DA ME ODMEMORIRA
pofuk

Može i mene odmemorirati.

Valjda čisti snijeg pa ne stigne .

Iako pišem korektno i nikog ne vređam ponekad su mi postovi danima na promatranju , ili mi se bez razloga brišu ili sele na neke druge adrese .
Čudni kriteriji .
Ne slažete se s mojim stavovima ?
To je onda u redu .

.

Dobio sam poruke od Lorisa kako je iskljucen sa foruma jer sam ga je tuzio Vjeki.

Nikoga nisam nikada tuzio niti trazio iskljucenje sa foruma.

Loris je vrlo zabavna pojava na ovom forumu. Pa ovim putem molim da mu se omoguci povratak. Njegovim odlaskom biti cemo uskraceni za znacajnu dozu humora, koja nam je u ovim vremenima jako potrebna.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


…joj moj dragi BOŽE…..DAJ ZEMI MOBITEL U RUKE I JAVI VJEKI DA ME ODMEMORIRA
pofuk

Dragi Moderatori ,
lijepo Vam je Bog dao ,
Ne moderirate cijeli vikend .

.

Postoji li mogucnost otvaranja dijela foruma za IT i ICT tehnologije i trziste? Hvala

ako ne zelite ili ako se nesmije neko i nesto komentirati posaljite poruku ili samo recite nemojte to raditi to nema smisla niti se postize bilo koji cilj osim da ubijate volju da se pise na forumu dokle god nema vrijeđanja nego se iznosi misljenje i cinjenice na koje postoji mogucnost odgovora u smislu suprotnog misljenja i cinjenica koje demantiraju ili pobijaju navedeno u cemu je problem ovako odvest ce te forum u sprdacinu

Ne moderirte cijeli blagdan i koliko jos tema je odlicna i dugo ce biti aktuelna zasto ne dozvoljavate da se razvije ona zadire u veliki dio problematike dajte molim Vas urazumite se zar ovo nije vise najbolji portal u ime koga i cega ga se vrijedi unistiti

Zasto web ne radi na Androidu, tj. fali lijevi dio stranice? Do sad je bilo ok…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close