Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

…i na kraju bih završila svoje lamentiranje o navlakačima i burzi općenito
jednom starom narodnom…

…”Drumovi će se još zaželjeti Turaka, a Turaka biti neće…"

…a vi svi skupa razmislite zašto? [rolleyes]

…avaj,greškom sam izbrisala sve poruke…Vjeko,spašavaj,vrati,što se vratit da… [embarass] [pray]


Sloboda govora je puno veća trenutno u Libiji već na ovome forumu, ako niste DELUX i njegov multinik APOKSIMEN, nema šanse da vam post prođe.
Ako se pokušate usproviti mišljenju te dvojice tek tada ste osuđeni na propast a vjerovatno vam slijedi i brisanje nika.
Gospodin DELUX se hvali kako moderatorima plaća piće i da može raditi šta ga je volja.
Svaka čast nema šta.
Želim vam sve najbolje i da na forumu ostanu DELUX njegov multinik APOKSIMEN i moderatori i to će onda biti pravo.

poštovani kolega Ivano7, baron, von braun, bedevija, virtalize, markovina etc,etc..

neznam zašto se na mene ljutite što ste se sami otkrili da na ZVZD i JDPL drukate sa Ivanom7 gore, a sa ROBANTICOOM dolje.jer ste na pitanje upućeno ivanu7 odgovarali s robantica.tek sam vas onda skužio, inače ne obraćam pozornost na takve poput vas.

nadam se da će se vama pozabaviti HANFA i MUP, kao i da će se vaši nalozi i kupnje usporediti sa onim što ste i skojim nickom pisali na forumu.

ugodan dan.

http://www.poslovni.hr/Content/ForumSearch.aspx?q=robanticoo&f5=0&a=1&c=2&si=2&w4=8

http://www.poslovni.hr/Content/ForumSearch.aspx?q=ivano7&f5=0&a=1&c=2&si=2&w4=8&pg=3

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

evo i mog posta početkom 3. mjeseca.

“ovaj deluks mi nije pretjerano simpatičan zbog nekulture prema drugim korisnicima, ali ti si Ivano7 fakat bolesnik.išao sam malo gledat pisanije tog Robantika i Deluks je u pravu.
prilično sam siguran da si to ti.isti rječnik, iste "točkice" različit je samo smjer.
fuj!!!
a ja se zabrinuo jer je čovjeka kresnuo margin.neka te je!!i zaslužio si!

molim admina da provjeri IP adrese od Robanticooa i Ivana7.nek isključi oba ako je istina.

a ne znam ni zašto čitam ova sranja kad imam pametnijeg posla”

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


evo i mog posta početkom 3. mjeseca.

"ovaj deluks mi nije pretjerano simpatičan zbog nekulture prema drugim korisnicima, ali ti si Ivano7 fakat bolesnik.išao sam malo gledat pisanije tog Robantika i Deluks je u pravu.
prilično sam siguran da si to ti.isti rječnik, iste "točkice" različit je samo smjer.
fuj!!!
a ja se zabrinuo jer je čovjeka kresnuo margin.neka te je!!i zaslužio si!

molim admina da provjeri IP adrese od Robanticooa i Ivana7.nek isključi oba ako je istina.

a ne znam ni zašto čitam ova sranja kad imam pametnijeg posla"


Pa valjda je svakome jasno da ste vas dvojica jedna te ista osoba, sa jednim nikom pišeš preko adsl a drugi ti je preko stika i naravno da moderatori tu ne mogu ništa jer je IP adresa različita, stvarno misliš da si jako pametan a u biti istina je potpuno suprotna i još imaš hrabrosti tu napadati IVANA7 čovjeka koji piše samo sa jednim nikom za razliku od tebe koji si do sada koristio na stotine pa i sam vjeko to zna i jednom mi je to u privatnoj poruci napisao da su tvoji nikovi biber i još na stotine njih.

DOUP, DOKUP I SAMO DOKUP FAZA HAHAHAHA HOHOHOHOHO PA TO BOLI OSTAO SAM BEZ KINTE U DŽEPU

zakaj mi šteka forum???
pofuk

zakaj se ne vide u lijevom uglu 3 zadnje posta??
unaprijed hvala
pofuk

…cuj Veks…..pa vec si godinama razmisljam koji sam kripl da gubim vreme na ovom forumu
mislim da ih ima jos koji tak razmisljaju ……ali stari moj……da si me poceo cenzurirati na virtualnoj zajednici…..svaka ti čast……pa ti stvarno nisi pri sebi….oprosti ali morao sam ti to reci jer sam mislil da mi je sve jasno u vezi dionica…..ali ovo …da me cenzuriraš na virtualnoj zajednici da nemogu ni baku svoju pitati kako je…….mislim da bi ti i ja mogli polako ruku pod ruku u vrapče ODJEL DIONICE
da zajedno malo odmorimo
pofuk
p.s. inače kak si

PITANJE

imam jedno vrlo ozbiljno pitanje pa bi molio adekvatan odgovor
ja sam malo moderiran ,malo ne…i to na virtualki…….onda sam pito svoju bakicaaau na privat zakaj je to tak……baka ko baka mi je dala odlican odgovor…….e pa sad…..molio bi Vas iskren odgovor jer mi se cini da je baka dala ispravan odgovor……ako je to istina sta mi je moja baka rekla svecano obecajem da ste me se riješili za sva vremena
unaprijed hvala
srdacno Vas
pofuk

forum ne radi na ipadu2

na Vaš link ne moze se upisati dionica jer stalno skace popup

kad to popravite mozda kupim ipad2 [tongue]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Sloboda govora je puno veća trenutno u Libiji već na ovome forumu, ako niste DELUX i njegov multinik APOKSIMEN, nema šanse da vam post prođe.
Ako se pokušate usproviti mišljenju te dvojice tek tada ste osuđeni na propast a vjerovatno vam slijedi i brisanje nika.
Gospodin DELUX se hvali kako moderatorima plaća piće i da može raditi šta ga je volja.
Svaka čast nema šta.
Želim vam sve najbolje i da na forumu ostanu DELUX njegov multinik APOKSIMEN i moderatori i to će onda biti pravo.

poštovani kolega Ivano7, baron, von braun, bedevija, virtalize, markovina etc,etc..

neznam zašto se na mene ljutite što ste se sami otkrili da na ZVZD i JDPL drukate sa Ivanom7 gore, a sa ROBANTICOOM dolje.jer ste na pitanje upućeno ivanu7 odgovarali s robantica.tek sam vas onda skužio, inače ne obraćam pozornost na takve poput vas.

nadam se da će se vama pozabaviti HANFA i MUP, kao i da će se vaši nalozi i kupnje usporediti sa onim što ste i skojim nickom pisali na forumu.

ugodan dan.

http://www.poslovni.hr/Content/ForumSearch.aspx?q=robanticoo&f5=0&a=1&c=2&si=2&w4=8

http://www.poslovni.hr/Content/ForumSearch.aspx?q=ivano7&f5=0&a=1&c=2&si=2&w4=8&pg=3
[/quote]
Isto vrijedi i za Antišu.Može srat do neba u nikom ništa,a kad mu se odgovori i to pristojno,moderator obavezno briše.
Odoh i ja pametnijim poslom,a moderator neka briše preostalim norcima.

Gospon pofuk ,

Vas uopće ne moderiraju na virtualki ,
već se tu radi o Monitoringu zbog puštanja nepočudne glazbe .

New Report

Close