Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

PREMJSTENO IZ TEME INGR-r-a


Jel neko zna što je sa prodajom kooperanata dionica Ingre koje su dobili umjesto isplate dugova? Jel prodaju ili drže dionice?

OVAJ MOJ KOOPERANT KAJ JE RADIL SA INGROM JE TE DIONICE MJENJO ZA PLOČICE……..VELI DA BU KROZ GODINU, DVE TA PLOČICE OPET KORISTIO U POSLU SA INGROM A DA CE GA OVI IZ INGRE VEROVATNO OPET SA DIONICAMA PLATITI….I OPET NOVO NA NOVO…….ODKICAN JE TAJ MOJ KOOPERANT…….IMAM DOJAM DA BU USKORO I FORUMAS POSTAL KOLKO GA U DIONICAM PLACAJU
pofuk

Vijeko molim Vas, vidim da je u zadnje vrijeme bilo promjena na forumu, što se tiče ocjena i takvih stvari, kakva je stvar sa moderiranjem? Na nekim temama sam moderiran ne nekima ne!? Ako možete izdvojit par min pa mi odgovoriti, može i na PM…

Hvala!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Vjeko je momentalno zaokupljen sa Djurom i gospodinom korfom…javit ce Vam se u repasazu njegovog radnog vremena…..do tad se mozete meni na privat javiti i reći sta Vam je na duši
pofuk

PREMJEŠTENO IZ TEME ŽIVOT

nema nista gore od toga kad Vam stomatolog kaže vidimo se sutra

pofuk


Vjeko je momentalno zaokupljen sa Djurom i gospodinom korfom…javit ce Vam se u repasazu njegovog radnog vremena…..do tad se mozete meni na privat javiti i reći sta Vam je na duši
pofuk

Jeste se vi to pofuk zaredili? Znači sad je don Pofuk? Kojim danom su ispovjedi? [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

bio ja don ,sir,gospon,lord ili djubre ja ostajem pofuk sa malo p
pofuk


bio ja don ,sir,gospon,lord ili djubre ja ostajem pofuk sa malo p
pofuk

Znam, znam, znaaaaaam… [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Bilo bi zgodno kad bi moderatori bacili oko na LKPC. Naime tamo postoji ekipa koja konstanto druka na dole tako da izmisljaju stvari poput cijene dokapa od 800kn i radnicke prodaje dionica (u potpunosti ignorirajuci cinjenicu da postoji lockup od 5 godina). Takodjer mi se cini da su napravili nekog bota koji filtrira po nickovima i odmah podijeli nekoliko jedinica onima ciji im se postovi u nacelu ne svidjaju, jer mi je nevjerojatno da na toj temi u svako doba dana od 9 ujutro do ponoci unutar 5 minuta od svakog svog posta ja i jos neki ljudi koji pisu afirmativno o toj dionici dobijemo po 4-5 jedinica. Cak i kad covjek samo stavi link na neku novu vijest odmah za 3 minute dobije nekoliko komada.


Da li je bio uskok ili će prvo obići vaše pulene:DELUXA, APOKSIMENA, PLAVOG….. pa ćete tek poslije vi doći na red kao ono šećer dolazi na kraju.

ovo je "u sridu".
što se sve dotičnima dozvoljavalo i kakvi postovi su prolazili, to je strašno. ja sam si neke ostavljala u arhivi, čisto da imam za sebe, a imam ih namjeru objaviti, čim pronađem adekvatni medij. ima tu uvreda koja u njihovim postovima uredno prolaze, omalovažavanja ostalih članova, lažnih informacija i sl. drugi korisnici nisu imali priliku čak ni odgovoriti na to jer su bili odmah brisani. pardon, moderirani.

A SPIDERMAN, SMART, PLEJBOJ na KSST to je tek navlačenje bilo a moderatori nisu ni mrdnuli i Sanader je krao ali mu se stalo u kraj.

…e,dragi moji,jedno je navlačiti,a drugo je krasti…

…sad vam je svak kriv,samo ne vi sami…

…a što ste slušali navlakače…pa ne ulažete valjda na temelju onoga što netko ovdje kaže…

…ovdje se samo iznose svoja mišljenja,a odluka o kupnji je uvijek i jedino vaša…

…uostalom,cijelo tržite dionica je palo,a ne samo 2-3 dionice…tko je za to kriv…

…na ovom tržištu kapitala radi se kriminal drugačije vrste,a da bi to bilo drukanje ili navlačenje…

…eto,ja Big Bossu odmah kažem da je navlakač,ali ne mislim mu poželjeti Uskok na vrata zbog toga…

…isto vam tako želim reći da je kazno djelo implicirati nekome kazneno djelo bez dokaza…

…o tome tko će i za što odgovarati odlučuje sud,a svatko je nevin dok mu se pravomoćno kazneno djelo ne dokaže…

…dakle,malo manje objeda… [rolleyes]

New Report

Close