Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

moderiran sam i na "BEZ CENZURE – OPĆENITO"

[thumbsup]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Danas 02.03.2011. obrisan mi je post na LKPC iako je bio korektno napisan i nikog nije vređao .

Ovim vam skrečem pažnju da prekontrolirate šta se sve zadnji mjesec dana piše na LKPC .
Takvo drukanje ,takvo navlačenje i takvo laganje nije prisutno niti na jednoj dionici .
Zato sam i počeo pisati na LKPC kako bi ljude upozorio na drukanje u želji da dignu cijenu na LKPC .
Bez osnova ste mi obrisali post .
Molim prekontrolirajte moje navode o nedozvoljenom pisanju na Forumu LKPC !

Pozdrav

Ovo je zaista vise manje tocno, i relevantno za temu LKPC … Pa ipak, ovdje vlada cenzura, a tema "Bez cenzure" je najmocnije orudje – za dodatnu cenzuru
[lol] [wink]

Kressho

…ja sam….
Veks…..ja sam…pofuk…..
…iskreno….nis te ne trebam i nemam nikakve zamjerke nego samo da ti se javim
malo sam si spil…..i kad imam kaj vidit……tema poruke za moderatore puna i svi te nesto trebaju
e pa ja te nis ne trebam i samo ti se javljam da sam ziv
pofuk

da…i daj molim te malo pusti ovog naseg simpaticnog Pero7 forumasa da pomnije elaborira na temi luka ploče jer imam dojam da se frajer u medjuvremenu bacio u politicke vode i toliko hvali HdZ da vise ni sam nezna a bogami ni ja za kog je u stvari on….imam dojam da SE TOTALNO TIP POGUBIL a vjeruj mi
ja ne gresim kad vidim da se neko pogubil jer sam ja totalno zgubljen
pofuk

p.s. unaprijed hvala

Sloboda govora je puno veća trenutno u Libiji već na ovome forumu, ako niste DELUX i njegov multinik APOKSIMEN, nema šanse da vam post prođe.
Ako se pokušate usproviti mišljenju te dvojice tek tada ste osuđeni na propast a vjerovatno vam slijedi i brisanje nika.
Gospodin DELUX se hvali kako moderatorima plaća piće i da može raditi šta ga je volja.
Svaka čast nema šta.
Želim vam sve najbolje i da na forumu ostanu DELUX njegov multinik APOKSIMEN i moderatori i to će onda biti pravo.

Poštovani,

Ovaj dio "vjerovatno vam slijedi i brisanje nika" bio je neminovan budući da smo se i sami izgubili koji vam je nick aktivan – ben10, bedevija9, personal, japaneza (a vjerojatno i još koji, ali riješit ćemo to vrlo brzo)

Pozdrav

Suricata suricatta


Poštovani,

Ovaj dio "vjerovatno vam slijedi i brisanje nika" bio je neminovan budući da smo se i sami izgubili koji vam je nick aktivan – ben10, bedevija9, personal, japaneza (a vjerojatno i još koji, ali riješit ćemo to vrlo brzo)

Pozdrav


Imam toliko nikova da ih ne možeš obrisati za sto godina.
Kad bi ja bio toliko jadan da me netko kupi za kavu ubio bih se odmah.
Tako je to kad seljačina vidi malo grada pa umisli sebi da je i on dio toga cirkusa.
Ako nemate za kavu rađe se javite u centar za socijalnu skrb ali bar hodajte uzdignuta obraza.

Pozdrav


Sloboda govora je puno veća trenutno u Libiji već na ovome forumu, ako niste DELUX i njegov multinik APOKSIMEN, nema šanse da vam post prođe.
Ako se pokušate usproviti mišljenju te dvojice tek tada ste osuđeni na propast a vjerovatno vam slijedi i brisanje nika.
Gospodin DELUX se hvali kako moderatorima plaća piće i da može raditi šta ga je volja.
Svaka čast nema šta.
Želim vam sve najbolje i da na forumu ostanu DELUX njegov multinik APOKSIMEN i moderatori i to će onda biti pravo.

ajde lažovčino jedna, daj pokazi di se ja hvalim da mi ne moze niko ništa i da moderatorima placam pice…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

p.s. unaprijed hvala

PITANJE ZA MODERATORE

da li i ovo proljece kao svake godine ocekujete bejbi bum forumasa???

pofuk

VJEKO ..JA SAM……pofuk
ajte molim te proseci se malo po forumu i pogledaj sta ljudi pisu
unaprijed hvala
pofuk

zasto sam ja moderiran???
pofuk

New Report

Close