Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

cijenjeni moderatori
pofuk ovdje
kao sto znate a mozda i neznate…..ja sam na forumu prisutan skoro 4 godine
nisam Vam se do sad obracao jer sam bio prezadovoljan Vasim radom( dobro…mozda sam Vas koji puta zagnjavio)……da skratim…..4 godien promatram ovaj forum i doso sam do neverovatnog zakljucka
shvatio sam da sam ne samo moderiran nego da kad mi i pustite tekst a ja ga zelim prepraviti onda mi to ne dozvoljavate i to na najperfidniji nacin tako sto mi javlja da je greska na serveru
i onda se meni na privat javljaju moji dragi prijatelji da kakve to gramatičke greške radim u postovima
pofuk

zašto sam moderiran? [sealed]

hm…zasto ste moderirani cijenjeni gospodine cazo22???
..daklem da Vam objasnimio Vas status na forumu
kao datum Vaseg rodjenja se navodi u krsnom listu foruma16.12.2006.godine
do sad sam cito sve Vase postove na forumu ,kako objavljene tako i neobjavljenje postove
stvarno neznam zasto ste moderirani jer u mojoj biljeznici i po mojim ocjenama Vasih postova spadate medju najkvalitetnije forumase ne samo ovog foruma i ne samo na ZSE nego i na evropskim burzama
daklem…ja sam u šoku…prvi puta mi se desava kod dionica da mi nesto nije jasno…..kako to da ste Vi moderirani…..stvarno mi nije jasno
pa Vi ste dulje moderirani od mene….neverovatno….
pa recimo da su kolege moderatori Vama pristupili kao znanstvenom eksperimentu
naprosto zele vidjeti dokle ljudsko strpljenje ,mirnoca i pristojnost mogu izdrzati
pofuk

Molim da se korisnika lorisa iskljuci s foruma jer je prekrsio najstroža forumska pravila ovim uvredljivim postom…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

izgleda da je forum poslovnog postao popularan i u vrtićima 🙂

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

u vrticima????
pa oduvijek je bio i vise nego redovito popularan

-r-a

pofuk

Danas 02.03.2011. obrisan mi je post na LKPC iako je bio korektno napisan i nikog nije vređao .

Ovim vam skrečem pažnju da prekontrolirate šta se sve zadnji mjesec dana piše na LKPC .
Takvo drukanje ,takvo navlačenje i takvo laganje nije prisutno niti na jednoj dionici .
Zato sam i počeo pisati na LKPC kako bi ljude upozorio na drukanje u želji da dignu cijenu na LKPC .
Bez osnova ste mi obrisali post .
Molim prekontrolirajte moje navode o nedozvoljenom pisanju na Forumu LKPC !

Pozdrav

.

06.03.11. | 05:28 korisnik od: 01.11.2010. pa to je komentar na ćlanak koji je objavljen i koji je isto neko napisao “pravednost za sve”
zar je toliko ljubljen i zaštičen da se ovo dole napisano ne pusti “dajte molivas budite pametni” ne bavite se drukerajom
05.12.10. | 07:49 | FT: ‘Todorić je otvorio svoj kapital za ljude izvan obitelji’
dodo54321 korisnik od: 01.11.2010.
kako bi bilo dobro-poželjno napraviti tabelarnu analizu (zbog preglednosti i bolje uočljivosti) vlasništva po oblastima i djelatnosti sa izdvojenim iskazom po vlasnićkim i upravljaćkim pravima u % pa onda analizu kapitala sa porjeklom i teretom istog i njegovim ućinkom ili učincima na sebe isamog kao i druge oko sebe pa i samih davalaca kapitala (na prvom mjestu kredita)
Atlatic grupa se nema i netreba ni po čemu upoređivati sa Agrokorom (osim ako se ne ide dizati rejting Agrokoru) to su dva razlićita svjeta u istom svemiru (početak ili zametak im nije isti pa samim tim i sve ostalo)
svašta bi se tu dalo isćitati i dalje analizirati sve do analize "lika i djela nam vrlog i transparentnog…………"

Poštovani Moderatori,

O LKPC stranici Foruma ,
Zbog čega mi brišete postove ili ih selite na stranicu Bez cenzure o -dionicama ?
Moji komentari su realni i istiniti .
Svojim postovima nastojim zaštiti neupučene od prevare kojom već mjesec dana drukaju ,lažu , podvaljuju i obmanjuju neki sudionici Foruma LKPC .
Pa jel vi čitate šta već mjesec dana pišu ?
Svjesni su da Prospektom dolaze dioničarima (26.1.2011) jeftinije dionice pa sad hoće preskupo rasprodati dionice koje već imaju od ranije .
Radnici su kupili dionice po 400 kn sada (odgoda 5g) pa svoje stare dionice prodaju po 1430 kn !
Prodaju 250 % skuplje od nabavne cijene !
Usporedite broj stranica na LKRI i LKPC . Zbog čega ima toliko više postova na LKPC ? Zbog drukanja!
Mislim da to nije korektno .

Pozdrav

.

Gdje ću s ovim, može ovdje?

@ POSLOVNI FORUM
..ajmo neku eksport funkciju za arhiviranje privatnih poruka.. Pa ne dopisujemo se ovdje (samo) o prolaznim hirevima.. ima tu i poruka trajne vrijednosti 😉

Dakle, problem je slijedeći.. kapacitet privatnih poruka je relativno malen, što ne bi bilo problem kad bi postojala funkcija za arhiviranje poruka.
Što se tiče same izvedbe, moguće od običnog .txt ili .html fajla sa naslovima poruka i vremenom slanja..
Evo.. čini mi se najzgodnije napraviti da se ulazne i izlazne poruke eksportiraju u jedan skupni html fajl (ili neki drugi format), tako da ih poredate kronološki (lakše praćenje dijaloga), a možete upotrijebiti različitu boju ili neki drugi način za lako razlikovanje ulaznih od izlaznih poruka?

Ako može sve to za ujutro, bilo bi super :))


Gdje ću s ovim, može ovdje?

@ POSLOVNI FORUM
..ajmo neku eksport funkciju za arhiviranje privatnih poruka.. Pa ne dopisujemo se ovdje (samo) o prolaznim hirevima.. ima tu i poruka trajne vrijednosti 😉

Dakle, problem je slijedeći.. kapacitet privatnih poruka je relativno malen, što ne bi bilo problem kad bi postojala funkcija za arhiviranje poruka.
Što se tiče same izvedbe, moguće od običnog .txt ili .html fajla sa naslovima poruka i vremenom slanja..
Evo.. čini mi se najzgodnije napraviti da se ulazne i izlazne poruke eksportiraju u jedan skupni html fajl (ili neki drugi format), tako da ih poredate kronološki (lakše praćenje dijaloga), a možete upotrijebiti različitu boju ili neki drugi način za lako razlikovanje ulaznih od izlaznih poruka?

Ako može sve to za ujutro, bilo bi super :))

Hahahhahahahahh……..a baš me nasmija ……svaka čast

ja sam sve svoje privat poruke koje sam dobio zapamtio…..koje sam poslao …te se nisam ni trudio zapamtiti jer ionak nisu bile za nista pa sam ih i zaboravio…..onda sam se ponukan gornjim tekstovima od mojih dragih kolega zapitao sta ako ih zaboravim….stoga sam do sad …negde oko 40 sati ..sve te privat poruke iz moje glave stavio na papir i lijepo cu ih pohraniti u sef NSB-a ,te 20 godina nakon moje smrti ocekujem da ih se objavi……
pofuk

New Report

Close