Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

PRIMJEDBA
znate da nikada nisam imao primjedbu na rad moderatora….dapace uvijek sam ih javno sto na forumu sto u svakoj birtiji hvalio……cak nisam ni prigovarao sta ovi nasi dragi novinari na p.d. pisu…..makar neke tekstove ni pas sa maslom ne bi proguto…..ali eto imam jednu strasnu zamjerku
pa kaj Vi niste mogli organizirati da Vasi informaticari urede da se dedovi mrazovi šecu malo po forumu?????????
pa nemrem verovati da glavni urednik nije reko ajmo malo nasim dragim forumasima pruziti bozicni duh da se malo raduju i dopelal neke dedove mrazove
pofuk
p.s. inace ovo podrzavam kaj se tice happy houre jasenka……..izuzetan je taj forumas devet69 kak je samo naso nacin kako se sve moze rijesiti pa cak i najveci problemi poput moderiranih forumasa
usput da Vas pitam kad cete mene odmemorirati???? znate …neki dan je bila jako dobra rasprava …..cak sam se i ja ukljucio i napravio je jos kvalitetnijom ali sam tek posle skuzio da ni jedan moj post nije izasao….osecao sam se ko da sam sam sa sobom raspravljo….sto uostalom i citav zivot radim
pofuk

Dragi Lastane,
često mi se dogodi da vidim zanimljiv naslov članka, otvorim taj članak i otkrijem da je to tek još jedna Birtićeva brljotina.
Da li je moguće i pojedinog novinara staviti na "ignore"?

Šta vi više glumite,ovakva cenzura nije bila ni u vrijeme tite,,,
Na temi što smo trgovali odgovorio sam onom brki(IVANA7)da laže da je ono njegova transakcija na JNAF a vi brišete…znači i vi ste udruženi u sindikat [sealed]

kako Vas nije stid?????
gori se od onog cijinog agenta mubaraka sta vec radi godinama gluposti po egiptu
pa sad sam tek skuzio da sam moderiran i na vitrualnoj stranici
stvarno Vam na zalost moram biti iskren i grub te prost prema Vama i reci Vam da ste prekrdasili svaku mjeru
sram Vas bilo
nek Vam onaj Britvic pise na virtualnoj zajednici u buduce
pofuk

Može li mi tko objasniti razloge zbog kojih sam moderiran?
Mislim da nisam uvrijedio nikoga…barem ne namjerno.
Niti sam neistine iznosio ikakve.I to nakon 3 godine pisanja na ovom forumu..najpoštenije što znam
Niti žutog kartona ili kakvog upozorenja?
Molio bi da mi se odgovori, ili puno tražim?

sijem žito raste grahorica


Može li mi tko objasniti razloge zbog kojih sam moderiran?
Mislim da nisam uvrijedio nikoga…barem ne namjerno.
Niti sam neistine iznosio ikakve.I to nakon 3 godine pisanja na ovom forumu..najpoštenije što znam
Niti žutog kartona ili kakvog upozorenja?
Molio bi da mi se odgovori, ili puno tražim?

Izgleda da i nisam moderiran
Ako sam dobro shvatio poruke se same moderiraju kad se napišu određene riječi ili imena nekih osoba.
To je i u redu ako je tako…

sijem žito raste grahorica

evo ovdje moram pitati pa očekujem i odgovor. na temi opte sam napisao da ta dionica ide na 40 kuna htjeli to neki ili ne. i još sam neš napisao ali se ne sjećam više šta. kad već brišete onda radije pobrišite dio za koj sei smatrate da ne bi trebao napisati pa nas tako educirajte a ne sve brisati pa nikom od nas forumaša nije jasno na koji dio se odnosi cenzura. eto samo savjet, lijep pozdrav i uživajte mi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ovo što vi radite gospdo ja bi vam dao stotku ,ali ne mogu ovo vaše moderirnje ili kako vi hoćete
nazvati to je ubijanje ovog foruma .
ja sam na ovom forumu ččetiri godine i još sam tretiran koda sam se jučer logiro .hvala
sutra mi možete izbrisati moj logo bog.

poštovani u čemu je moja greška u pisanju odnosno u komentarima jer izuzetno obračam pažnju na pravila koja ste sami postavili i propisali
senntiment ili naklonjenost koja iz tog proizlazi mi nije jaća strana ali to Vas nebi trebalo dirati ne spada u vašu domenu rada osim ako je Vi sami ne upražnjavate u radu odnosno obavljanju svog posla stoga Vas molim preispitajte svoj stav u odnosu prema meni u dijelu kji se odnosi na trenutni moj tretman od strane Vas vodeći raćuna da sam ja javan i podložan pisanoj kritici kao i mogućoj polemici ako je neko suprotnog mišljenja i stava ali tad če za vjerovati je odlučiti argumenti i činjenice a ne vi
stoga buh Vas milio argumentiran stav za moj tretman uz poštivalje svih vaših propisanih prava ali isto tako bez iskazivanja sile monopola na pisanje na ovom portalu

Kao novi korisnik imam ograničenje u pisanju postova i to 4 posta dnevno .

Šta to znači ?

Kad počinje dan ?

11.02 . 23 h nije mi dozvoljen 4. post
12.02. 09 h nije mi dozvoljen 2. post

Molim odgovor

.

I dalje čekam odgovor !

.

jos uvijek imate pravo na samo 4 posto dnevno porucuju sa visih instanca
pofuk
p.s. stoga nemojte uzalut trositi Vase postove na ovoj temi

New Report

Close