Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

kolega pofuk znao sam da mogu računat na tvoju podršku , al da tolko cjeniš vjeku nije mi bilo ni na kraj pameti [lol] [thumbsup]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


kolega pofuk znao sam da mogu računat na tvoju podršku , al da tolko cjeniš vjeku nije mi bilo ni na kraj pameti [lol] [thumbsup]

gledajte…..kad se vec jadam reci cu Vam da mi je Vjeko odma bio simpatičan makar ga isprva nisam dozivljavao….onda sam se potuzio baki pofuk kako sam pod prismotrom i ona je malo isla citati moje bedastoce kaj pisem na forumu da vidi u cemu je stvar…..i nakon toga mi je rekla …..dragi…tu se ispravila nego je rekla moj unuče pofuk….ako ce tebe itko nauciti pameti u zivotu to je tvoj jedini
istinki prijatelj Vjeko….gle kak te samo pod kontrolom uspjesno drzi……..i kako ga poslije tih rijeci bake pofuk ja ne bi volio molit cu lijepo
pofuk

@vjeko
korisnik Šef

Ovo su nickovi koje sam primjetio da koristi,a sigurno ih ima još

KRAS
hlevnjaks
Murat
Marijanr
OALEXANDAR
Ingraa

Jel ima šanse da sankcionirate ovog korisnika,otvara vam svakodnevno nove nickove,replicira sam sebi,ocijenjuje sam sebe,trenutno je dežuran na temama Ledo,Tehnika,spamer NO.1
Šef vam je najbolje ocijenjen član foruma od strane zajednice, [lol] ,valjda od svoje zajednice multinickova,lik nije napisao niti jedan post koji bi bio vrijedan pročitati,aj barem je od vas dobio zasluženu ocijenu

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



@vjeko

korisnik Šef

Ovo su nickovi koje sam primjetio da koristi,a sigurno ih ima još

KRAS
hlevnjaks
Murat
Marijanr
OALEXANDAR
Ingraa

Jel ima šanse da sankcionirate ovog korisnika,otvara vam svakodnevno nove nickove,replicira sam sebi,ocijenjuje sam sebe,trenutno je dežuran na temama Ledo,Tehnika,spamer NO.1
Šef vam je najbolje ocijenjen član foruma od strane zajednice, [lol] ,valjda od svoje zajednice multinickova,lik nije napisao niti jedan post koji bi bio vrijedan pročitati,aj barem je od vas dobio zasluženu ocijenu


gledajte…..ne bih bio bas toliko za Vas prijedlog makar moram priznati da ste sve dobro primjetili
citam Vas post i vjerojatno Vi isto drzite do teze da su trejderi nuzno zlo na burzi pa tako shvatite i multinickove……tesko je sa reci to i za gospodina Šefa jer ipak i njegovo djelovanje pridonosi aktivnosti foruma……malo cemo vise obratiti u sljedecem razdoblju paznju spram ovih drugih imena koje ste naveli i vidjet cemo da li su mu to prijatelji iz škole sa posla ili brokerske kuce……ako necemo imati nista efikasno protiv njih ja bih Vam predlozio da se prikljucite tom klanu jer sam stekao dojam da sami poput mene bauljate forumom a to nikako ne bih zelio da Vam se desi jer ne vodi ka dobrom…….ako Vam taj klan ne paše mozda da posaljete na privat molbu pojedinim uspjesnim forumasima da Vas regrutiraju u njihove planove i klanove??????
ili naprosto da nsatavite i dalje djeovati kao do sada i ostanete po strani i gledate svoja posla??????
ili da budete moja desna ruka meni kao pomocniku od Vjeke jer vidim da sve primjetite sta se zbiva na forumu???????
ili da jedno vrijeme naprosto zaboravite na burzu poput mene????
ili da pisete umjesto mene???
stvarno neznam……..nadjite si ljubavnicu….pardon htio sam reci djevojku…..da to bi Vam bilo rjesenje
ugodan utorak i srijeda
srdacno Vas
pofuk

Veks
evo malo da odmoris oči

pofuk


Veks
evo malo da odmoris oči

pofuk


oh boze …sad sam pogledo maličku….pa ja samo ne da mislim na tebe ,ne samo da te cijenim nego imam dojam da sam te i zavolio
pofuk

….ja sam….cuj …Veks….štel bi te nekaj zamolit
gle …imam dojam da su ljudi na forumu skuzili da sam obican šarlatan i foler pa mi stoga sa razlogom kelje jedinice……kako se blizi kraj prvog polugodista 2010 godine daj mi molim te zakelji jednu stotku kako bi mi popravio prosjek jer bu mi mama pofuk uskoro pregledala ocjene
unaprijed hvala
pofuk
p.s. reci ak trebam kaj napraviti ja za tebe

Pitanje,

Zašto mi je obrisan komentar sa Utjecaja svjetskih tržišta gdje sam komentirao Warena Buffeta?

Da li je WB važan oglašivač u ovim novinama ili što je tu posrijedi?

SVe što sam naveo o njemu je istina i može se provjeriti bilo gdje

“A man's got to do what a man's got to do”

I evo baš vidim da kolega James Knox smije napisati da je WB krvopija a ja ne smijem

Double standards?

“A man's got to do what a man's got to do”


Pitanje,

Zašto mi je obrisan komentar sa Utjecaja svjetskih tržišta gdje sam komentirao Warena Buffeta?

Da li je WB važan oglašivač u ovim novinama ili što je tu posrijedi?

SVe što sam naveo o njemu je istina i može se provjeriti bilo gdje


to Vam nisu moderatori izbrisali nego jedan forumas koji je veliki obozavatelj te varalice
pofuk

I evo baš vidim da kolega James Knox smije napisati da je WB krvopija a ja ne smijem

Double standards?


Vi niste napisali tocno izraz krvopija za to djubre od bafeta…….sta mozemo kad gospodin Knox uvijek nadje pravi izraz…….makar reci cu Vam iskreno da je i Vas post bio jako dobar ali eto….problem je kaj tu ima forumasakaj su zaludjeni sa bafetom pa brisu te postove
pofuk

….ja sam….Veks..pa si ziv??? si dobro???…..cuj pa opet su me ovi tvoji medvedi stavili u verige i ne pustaju mi postove…..a ja po citavoj zemlji pricam tak lepo o tebi….govorim samo moj Vjeko…moj Vjeko…..ajte molim te reci ovim tvojim intelektualcima da me malo puste sa lanca jer mi nije dobro pa da barem utjehu nadjem u svojem kretenskom pisanju……ako treba i milodar im saljem samo da me ne guše danas
unaprijed hvala
pofuk

New Report

Close