Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


pitanje za moderatore.kad sam poslao post na temu Ingra i IGH vratilo me na prvu stranicu teme. da li je to normalno ili ja nešto krivo radim. hvala

Nadograđivali smo nešto bazu u petak i od tad dolazi do pogreške vraćanja na prvu stranicu. Nadam se da će informatičari sutra to riješiti

Suricata suricatta



pitanje za moderatore.kad sam poslao post na temu Ingra i IGH vratilo me na prvu stranicu teme. da li je to normalno ili ja nešto krivo radim. hvala

Nadograđivali smo nešto bazu u petak i od tad dolazi do pogreške vraćanja na prvu stranicu. Nadam se da će informatičari sutra to riješiti

[/quote]
ja sam sad iso napraviti vrlo snazne drukove na pojedine dionice pa me non stop vraca na ovu temu……da li je to do informaticara,tebe ili mene???
pofuk




pitanje za moderatore.kad sam poslao post na temu Ingra i IGH vratilo me na prvu stranicu teme. da li je to normalno ili ja nešto krivo radim. hvala

Nadograđivali smo nešto bazu u petak i od tad dolazi do pogreške vraćanja na prvu stranicu. Nadam se da će informatičari sutra to riješiti

[/quote]
ja sam sad iso napraviti vrlo snazne drukove na pojedine dionice pa me non stop vraca na ovu temu……da li je to do informaticara,tebe ili mene???
pofuk
[/quote]

Do AI sustava
[smiley]

Suricata suricatta





pitanje za moderatore.kad sam poslao post na temu Ingra i IGH vratilo me na prvu stranicu teme. da li je to normalno ili ja nešto krivo radim. hvala

Nadograđivali smo nešto bazu u petak i od tad dolazi do pogreške vraćanja na prvu stranicu. Nadam se da će informatičari sutra to riješiti

[/quote]
ja sam sad iso napraviti vrlo snazne drukove na pojedine dionice pa me non stop vraca na ovu temu……da li je to do informaticara,tebe ili mene???
pofuk
[/quote]

Do AI sustava
[smiley]
[/quote]
[lol] docekah i taj dan da mi kolega pofuk (s malim p), dobije odgovor.. [thumbsup]
i fakat gosn. moderator malo za gusu primite te informaticare…iritantno jee…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

….ja sam….cuj Veks…sorry kaj gnjavim ali te trebam nekaj
daklem kao prvo sretan ti prAZnik……predjimo na stvar,,,,,,daklem….neznam da li si prinjetio ali se u zadnje vrijeme javio kod mene neobican interes da pisem na temi best buy…….kako se jos nisam navikao na toj temi pisati molim te da mi kazes kako se najbrze dolazi do te teme i da li ima smisla da je stavim u favorite bukmakerse ili najposjecenije da si umemoriram linkove
ujedno te molim da malo vise provedes vremena citajuci moje postove koje tamo pisem kako bi me kontrolirao jer ipak je to ozbiljna tema…..
uneprijed hvala
pofuk
p.s. laku noc i sorry kaj te napustam tak brzo ali cekaju me moji prijatelji forumasi na koha ditore

http://www.youtube.com/watch?v=yjIfwwQOEXU
pofuk

…hy…mogu li molim vas znati zašto mi je predzadnja poruka sa teme INGRA bila brisana???…što nije valjalo??? zar nisu gore poruke onih koji pišu o stečaju????a to puštatr! sory ali malo ste pristrani…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…hy…mogu li molim vas znati zašto mi je predzadnja poruka sa teme INGRA bila brisana???…što nije valjalo??? zar nisu gore poruke onih koji pišu o stečaju????a to puštatr! sory ali malo ste pristrani…

cijenjeni gospodine filija……u ovome trenutku ingra kod nas nije u fokusu tako da se moze tu i tamo potkrasti koja greska glede moderiranja na toj temi….za sve ostalo u svezi ingre se obratite gospodinu operhajmu jer Vjeko ima pamtenija posla nego razmisljati o kineskim dionicama
srdacno Vas
pofuk

pa dobro pobrisali ste mi sve do jedan post na ulpl , a sve do jedan je bio šaljiv i korektan . nisam uvrijedio nikoga bila je bezvezna spika o debelom prstu i ćevapima . zašto ste mi izbrisali 5 postova zaredom?

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

Ono što je vama "bezvezna, šaljiva i korektna spika o debelom prstu i ćevapima" je, zapravo, spamanje teme

Suricata suricatta


Ono što je vama "bezvezna, šaljiva i korektna spika o debelom prstu i ćevapima" je, zapravo, spamanje teme

pa po tom kriteriju , treba pobrisat barem 80% postova s foruma

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



Ono što je vama "bezvezna, šaljiva i korektna spika o debelom prstu i ćevapima" je, zapravo, spamanje teme

pa po tom kriteriju , treba pobrisat barem 80% postova s foruma
[/quote]
..ja sam….gledajte bez obzira sto je meni baka pofuk uvijek govorila pofuče ne mijesaj se ja se moram nakon dugo vremena umijesati u Vasu konverzaciju…..daklem moram i jednog i drugoga pohvaliti jer se ne sjecam gdje sam zadnji puta vidio da su obojica sudionika u raspravi u pravu
svaka Vam cast i svi se mozemo ugledati na Vas dvojicu
pofuk

New Report

Close