Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore



…ja sam…..ispricavam se sto kasnim ali sam izaso van i zagledo dublje u čašicu pa sam tek sad dosao
pokusat cu Vam pomoci…daklem idete na privat poruke i onda dobijete sljedeci izgled na ekranu ali neznam da li sam dobro kopirao ali ovako bi trebalo izgledati kad dojdete na to
http://www.poslovni.hr/User/PM.aspx
i dolje su Vam oznaci poruke i obrisi oznacene
nadams e da sam Vam pomogao i prijatan dan
pofuk

Samo da Vam se zahvalim kolega jer tek sam preko Vaseg linka uspio natjerati Bogove cyberspace
da mi se smiluju i napokon mi je proradiio link sa opcijama na privatne poruke!
Kao sto bi rekao g. Ćiro ja si utvaram da ste upravo Vi skinuli taj urok koji mi je netko smjestio jer skruseno priznajem da sam u svom ocaju kontaktirao i profesionalca!

Medjutim posto mi je profesionalac (Vidoviti Milan) savjetovao da smjestim dva djecja biciklica u zamrzivac(jedan za uzrast do tri godine sa pomocnim tockicima i jedan za starije klince bez pomocnih tockica) mozete razumjeti da Vas usrdno molim za potvrdu kako je moj predosjecaj da ste ipak Vi taj koji je zasluzan za to sto je taj urok ponisten.
Naime nemam vise mjesta u ledenici,a i susjedova djecica placu vec neko vrijeme i traze biciklice!
Primite moje srdacne pozdrave!!!!

[/quote]
evo me…..cim sam procitao Vas post i prekrasnu zahvalu meni nazvao sam odma svog privat profesionalca za sve i stero ga u onu stvar jer sam shvatio da daje i drugima savjete….naravno vec ste sad zakljucili da se radi o Vidovitom Milanu……i tako reijec,dvije sa njime casica,2, ili tri vise se ne secam ni broja i sad zavrsih razgovor sa njime i reko je da Vam je on skinuo urok i da slobodno mozete vratite bicikle deci od suseda ali da mu se obavezno javite zajedno samnom da nam skine uroke sa naših portfelja
pofuk
p.s. prijatna vece
p.p.s.porucio nam je da nastavimo aktivno sudjelovati na forumu ali da ujedno nadjemo jos jedan fantastican forum i da cemo si tako napraviti prvi potez ka skidanju uroka sa nasih portfelja….kad sam ga pito koji je to forum reko mi je da mu se javim u dogledno vrijeme ako ga ne nadjemo

Hvala moderatorima što ste pustili moj post na temi bez cenzure….imao sam osjećaj šta god ću napisati da će bit brisano,uvjerenja sam da forum ide na bolje što je svima u interesu [thumbsup]

Vjeko, kad je bio redizajn Poslovnog rekao si da ce doci i mobile verzija portala, medutim nista od svega toga a proslo je vec puno vremena, jel tako nesto u planu? Mislim, pocetna str. je "teska" 1.7 MB, lako za promet, ali mobitelu treba dugo da to prozvace…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Vjeko, kad je bio redizajn Poslovnog rekao si da ce doci i mobile verzija portala, medutim nista od svega toga a proslo je vec puno vremena, jel tako nesto u planu? Mislim, pocetna str. je "teska" 1.7 MB, lako za promet, ali mobitelu treba dugo da to prozvace…

Koliko znam, obavljeni su neki preliminarni razgovori glede izrade neke Lite inačice za mobitele i mislim da je predviđeno izrada iste dok se dovrše aktualni projekti

Suricata suricatta



Vjeko, kad je bio redizajn Poslovnog rekao si da ce doci i mobile verzija portala, medutim nista od svega toga a proslo je vec puno vremena, jel tako nesto u planu? Mislim, pocetna str. je "teska" 1.7 MB, lako za promet, ali mobitelu treba dugo da to prozvace…

Koliko znam, obavljeni su neki preliminarni razgovori glede izrade neke Lite inačice za mobitele i mislim da je predviđeno izrada iste dok se dovrše aktualni projekti

[/quote]
istina…….hvala ti sto si tako brzo reagirao sa odgovorom jer sam ja u zadnje vrijeme dosta zauzet
pofuk

Ne kužim zašto mi se postovi brišu.. Zar se ne može odgovoriti na očitu provokaciju.. Jer ako jednima takve postove puštate, pustite ih svima. Ili ih sve brišite. Ali tada bi samo rijetki pisali. Još jednom, ne razumijem..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Ne kužim zašto mi se postovi brišu.. Zar se ne može odgovoriti na očitu provokaciju.. Jer ako jednima takve postove puštate, pustite ih svima. Ili ih sve brišite. Ali tada bi samo rijetki pisali. Još jednom, ne razumijem..

stosta toga u zivotu nemozemo razumjeti
pofuk

Veks ja sam ….pofuk
cuj daj molim te vidi di je onaj nas forumas vrana……navodno je na malesnici citav dan ljude napadal…..daj ga hitno vrati na forum da se tu smiri medju frendovima
unaprijed hvala
pofuk


Ne kužim zašto mi se postovi brišu.. Zar se ne može odgovoriti na očitu provokaciju.. Jer ako jednima takve postove puštate, pustite ih svima. Ili ih sve brišite. Ali tada bi samo rijetki pisali. Još jednom, ne razumijem..

i ja imam sličnu primjedbu na dijelu LRH i SNHO

delboyu se konstantno dopušta vrijeđanje svi koji ne misle kao i on,
ukoliko se iste riječi okrenu da budu protiv njega poruka bude izbrisana.
ima li to smisla?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



Ne kužim zašto mi se postovi brišu.. Zar se ne može odgovoriti na očitu provokaciju.. Jer ako jednima takve postove puštate, pustite ih svima. Ili ih sve brišite. Ali tada bi samo rijetki pisali. Još jednom, ne razumijem..

i ja imam sličnu primjedbu na dijelu LRH i SNHO

delboyu se konstantno dopušta vrijeđanje svi koji ne misle kao i on,
ukoliko se iste riječi okrenu da budu protiv njega poruka bude izbrisana.
ima li to smisla?

[/quote]
cesto se u zivotu susrecemo sa pitanjem ima li uopce bilo sto smisla
pofuk

pitanje za moderatore.kad sam poslao post na temu Ingra i IGH vratilo me na prvu stranicu teme. da li je to normalno ili ja nešto krivo radim. hvala

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

evo i sad kad sam poslao ovaj post vratilo me na prvu stranicu teme

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

New Report

Close