Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

jeli moguce kako izbrisat vlastiti post?

hvala


jeli moguce kako izbrisat vlastiti post?

hvala

Možete ga urediti u nekom vremenskom razdoblju (3-5 minuta), ali to je to

Suricata suricatta


jeli moguce kako izbrisat vlastiti post?

hvala


covjek koji postavi ovakvo pitanje nema smisla da brise svoje postove
evo ispricavam se sto Vam tek sada odgovaram ali sam si da truda i prelistao malo po forumu Vase postove i svaki je na mjestu
pofuk

aups….tek sam sada vidio da Vam je kolega Vjeko odgovorio….sorry Veks kaj ti se mešam u posao

Vidim da nema neke volje kod moderatora da ukinu duple nikove SEF-A, a koji je poznat i kao ekonomist sa buissines.hr.Vec duze vrijeme na podforumu Tehnika se koristi duplim nickovima: Marijanr,KRAS,ssljaker,hlevnjaks,mbaustelac…Nemam Tehniku i boli me briga za dionicu, ali mi taj tip ide na zivce.

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Pozdrav!
Ne mogu nikome poslati privatnu poruku!
Stalno mi izbacuje poruku da je postanski sanducic pun!
Ako netko zna u cem je problem!
Hvala unaprijed!


Pozdrav!
Ne mogu nikome poslati privatnu poruku!
Stalno mi izbacuje poruku da je postanski sanducic pun!
Ako netko zna u cem je problem!
Hvala unaprijed!

previse sapcete sa svojim prijateljima forumasima,,,,,ovdje smo svi prijatelji kao jedna slozna fina familija pa Vam sacjetujem da Vasu korespondenciju javno vrsite a ne na privat poruke
pofuk
p.s. dolje Vam je u kutu oznaci i obrisi oznacene poruke pa tamo stisnete i pojavi Vam se kvacica….sigurno je tako jer sam to tek i ja neki dan shvatio …..imo sam preko 6 iljada poruka sto procitanih sto neprocitanih
pofuk



Pozdrav!
Ne mogu nikome poslati privatnu poruku!
Stalno mi izbacuje poruku da je postanski sanducic pun!
Ako netko zna u cem je problem!
Hvala unaprijed!

previse sapcete sa svojim prijateljima forumasima,,,,,ovdje smo svi prijatelji kao jedna slozna fina familija pa Vam sacjetujem da Vasu korespondenciju javno vrsite a ne na privat poruke
pofuk
p.s. dolje Vam je u kutu oznaci i obrisi oznacene poruke pa tamo stisnete i pojavi Vam se kvacica….sigurno je tako jer sam to tek i ja neki dan shvatio …..imo sam preko 6 iljada poruka sto procitanih sto neprocitanih
pofuk
[/quote]
Ljubavnih od Ivane7?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Moderatori,koje su vam ovo fore,post je pod moderniranjem,pa ga pustite i poslije ga izbrišete????????????


Moderatori,koje su vam ovo fore,post je pod moderniranjem,pa ga pustite i poslije ga izbrišete????????????

odlicno ste to primjetili…….odmemorirali smo ga kako bi ga procitali i buduci da su u njemu bili podaci vazni za nacionalnu sigurnost jedinog nam foruma morali smo ga izbrisati
iskrena isprika
pofuk



Pozdrav!
Ne mogu nikome poslati privatnu poruku!
Stalno mi izbacuje poruku da je postanski sanducic pun!
Ako netko zna u cem je problem!
Hvala unaprijed!

previse sapcete sa svojim prijateljima forumasima,,,,,ovdje smo svi prijatelji kao jedna slozna fina familija pa Vam sacjetujem da Vasu korespondenciju javno vrsite a ne na privat poruke
pofuk
p.s. dolje Vam je u kutu oznaci i obrisi oznacene poruke pa tamo stisnete i pojavi Vam se kvacica….sigurno je tako jer sam to tek i ja neki dan shvatio …..imo sam preko 6 iljada poruka sto procitanih sto neprocitanih
pofuk
[/quote]
Iako cijenim Vasu nesebicnost i pokusaj da mi pomognete moram priznati da jedino sto ja vidim
to je da imam nekakove kutove na monitoru!
Istina je i da imam dva doljnja i dva gornja! Mislim kuta!
Nikakove poruke oznaci, obrisi ili nesto slicno nazalost nisam uspio dokuciti a kamoli kvacice, koje su za mene samo misaona cinjenica!
I Vjeko se je potrudio i poslao mi poruku, ali posto ja ne vidim nista od toga sto mi se sugerira ja cu postat slikicu kako to meni izgleda pa mozda stvari postanu jasnije!
Jos jednom se unaprijed zahvaljujem!

…ja sam…..ispricavam se sto kasnim ali sam izaso van i zagledo dublje u čašicu pa sam tek sad dosao
pokusat cu Vam pomoci…daklem idete na privat poruke i onda dobijete sljedeci izgled na ekranu ali neznam da li sam dobro kopirao ali ovako bi trebalo izgledati kad dojdete na to
http://www.poslovni.hr/User/PM.aspx
i dolje su Vam oznaci poruke i obrisi oznacene
nadams e da sam Vam pomogao i prijatan dan
pofuk


…ja sam…..ispricavam se sto kasnim ali sam izaso van i zagledo dublje u čašicu pa sam tek sad dosao
pokusat cu Vam pomoci…daklem idete na privat poruke i onda dobijete sljedeci izgled na ekranu ali neznam da li sam dobro kopirao ali ovako bi trebalo izgledati kad dojdete na to
http://www.poslovni.hr/User/PM.aspx
i dolje su Vam oznaci poruke i obrisi oznacene
nadams e da sam Vam pomogao i prijatan dan
pofuk

Samo da Vam se zahvalim kolega jer tek sam preko Vaseg linka uspio natjerati Bogove cyberspace
da mi se smiluju i napokon mi je proradiio link sa opcijama na privatne poruke!
Kao sto bi rekao g. Ćiro ja si utvaram da ste upravo Vi skinuli taj urok koji mi je netko smjestio jer skruseno priznajem da sam u svom ocaju kontaktirao i profesionalca!

Medjutim posto mi je profesionalac (Vidoviti Milan) savjetovao da smjestim dva djecja biciklica u zamrzivac(jedan za uzrast do tri godine sa pomocnim tockicima i jedan za starije klince bez pomocnih tockica) mozete razumjeti da Vas usrdno molim za potvrdu kako je moj predosjecaj da ste ipak Vi taj koji je zasluzan za to sto je taj urok ponisten.
Naime nemam vise mjesta u ledenici,a i susjedova djecica placu vec neko vrijeme i traze biciklice!
Primite moje srdacne pozdrave!!!!

New Report

Close