Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Kolega perica meni na privat prijeti sa HANFOM a javno je na temi LKRI priznao da je pripadnik fondovske industrije pa vas molim da pripazite na njegovo pisanje na forumu.

ne znam zašto mi je obrisan post na podravki , a bio je šaljiv i dobronamjeran. evo sad da mi neko plati da ga ponovo napišem ne bi se sjetio. izvornik je izvornik .
lp
jjure

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Kolega perica meni na privat prijeti sa HANFOM a javno je na temi LKRI priznao da je pripadnik fondovske industrije pa vas molim da pripazite na njegovo pisanje na forumu.

jebo mene pas ak ga nebi za vuha nategnul!
[angry]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


ne znam zašto mi je obrisan post na podravki , a bio je šaljiv i dobronamjeran. evo sad da mi neko plati da ga ponovo napišem ne bi se sjetio. izvornik je izvornik .
lp
jjure

ja ti mislim (al naj me držati za … misao) da je to sve zbog Mirjane
[wink]
i zbog crne…. kose njene

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

….ja sam……cuj ….bi mogo reci nekome da se primi posal i malo pregleda ove nase obozavatelje sa desne strane ekrana…….i sam znas da se nikak nemrem skoncentrirati i da mi nikak nejde sa dionicama a jos od kad su se ovakvi obozavatelji foruma pojavili nemrem ni spavati na miru
ajde podhitno to malo scenzuriraj molim te….pa ni ovo kupleraj
http://www.facebook.com/people/Afrodita-Promotor/100000469489948
unaprijed hvala moj jedini Veks
pofuk
p.s. ili barem ova malicka da se obuce….nazebst ce……da i jedan forumas me zamolil da prije nek kaj resis stvari da maknes ovu crnu mrlju na desnoj ciki toj malickoj da vidi da li je to njegova bivsa

…..ja sam……cuj sorry kaj gnjavim ali u zadnje vreme bas i nemam vremena za forum pa me interesira da li me netko trazio
pofuk


…..ja sam……cuj sorry kaj gnjavim ali u zadnje vreme bas i nemam vremena za forum pa me interesira da li me netko trazio
pofuk

pa kaj delaš?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



…..ja sam……cuj sorry kaj gnjavim ali u zadnje vreme bas i nemam vremena za forum pa me interesira da li me netko trazio
pofuk

pa kaj delaš?
[/quote]
momentalno kopam nos
pofuk

……ja sam …..cuj Veks sorry kaj gnjavim ali sa tobom sam si nekak najblizi,,,,,,,,,imas kakav sedativ slucajno………sad sam nakon dugo vremena pogledo burzu i skuzio da mi je portfelj opet oso u kurac…..da me jebale dionice i oni prokleti holandjani sto ih izmislili
strasno…….
unaprijed hvala
pofuk

PITANJE
dragi Vjeko ….da li bi mi mogao posuditi tvoju knjigu za tehnicku analizu…..moze biti ista ko moja …samo da usporedim da li su podaci nutra isti jer mi vise nis nije jasno……cini mi se da su mi u knjizari prodali fejk knjigu………mislim ispricavam se kaj te ovo pitam na ovoj temi …….pito bi te ovo na temi tehnicka analiza ali sam non stopo moderiran i usput cu iskoristiti ovaj trenutak vec kad sam tu da me malko pustis sa lanca da se razletim po forumu jer vidim da su svi moji prijatelji na svim temam pa da malo ubijem sopstvenu samocu jer mi bas i nije najbolje…pa me posle opet mozes moderirati
unaprijed hvala
tvoj pofuk

…..ja sam…….cuj vidim da sam jos uvijek za dobrobit cjelokupne zajednice moderiran
i imas prav…….ali sam stekao juce dojam kad sam te zicao na 5 minuta da vrsis nasilje nad mnom
ti sam najbolje znas da dobro koje se uvodi nasiljem zavrsava zlom
pofuk

PONOCNA ZAPAZANJA
naslov teme
………"PRIJATELJI"……………….
DRAGI Vjeko
pofuk OVDJE
GLE sta se desilo
imo sam trenutak vremena i iso sam pogledati koliko prijatelja imam
pogledom na svoju listu prijatelja percepcijom sam dosao do zakljucka da ima 6 prijatelja u koloni a 70 kolona……jednom od osnovnih matematickih metoda sto je mnozenje(to se i ti i ja mozempo sloziti)sam dosao do zakljucka da imam 420 prijatelja……..kao sto znamo covek vredi koliko prijatelja ima…..ja se nisam sjetio naplacivati clanarinu u moj klub prijatelja pa sam mislio kako bi bilo lijepo od tenbe da mi ti to refundiras retrogradno…….daklem moji prijatelji su neprocjenjivi ali sam si mislio kako bi bilo dobro da sam se sjetio da svakog koji mi je poslao zahtjev za prijateljstvom zicam svega 100 kuna (ipak je resecija) makar je i to puno ali boga mu poljubim pa valda neku lovu imaju ako vrte te dionice iz supljeg u prazno poput mene……..daklem 420 puta 100(opet se vracamo na mnozenje) je 42 000 kuna ili ti 5834 evrica………ne bi bilo lose kad bi poveo neku akciju(jer znam da bi i za tebe koji fakat imas to bio trosak u ova teska vremena) da se to skupi i meni posalje kako bi se ipak malo bolje osjecao
unaprijed hvala
pofuk

New Report

Close