Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

ma nemas brige….pa majku imamo 9 zivota…
ni sam neznam na kojem sam sad al 9. jos nije, a bilo je tu svasta od kamiona do pasa…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

…hm,vidim ja da ovdje dok miševa nema,mačke i mački kolo vode… [lol] [lol] [smiley]


…hm,vidim ja da ovdje dok miševa nema,mačke i mački kolo vode… [lol] [lol] [smiley]

recite….Vjeko je momentalno odsutan da li mogu ja kako pomoci????
ste Vi ona pofukova baka???
pofuk



…hm,vidim ja da ovdje dok miševa nema,mačke i mački kolo vode… [lol] [lol] [smiley]

recite….Vjeko je momentalno odsutan da li mogu ja kako pomoci????
ste Vi ona pofukova baka???
pofuk
[/quote]
…ha jesam drago dijete,al slabo čujem i slabo vidim u zadnje vrijeme…jedino ako treba posuditi malo oklagiju…može… [rolleyes]




…hm,vidim ja da ovdje dok miševa nema,mačke i mački kolo vode… [lol] [lol] [smiley]

recite….Vjeko je momentalno odsutan da li mogu ja kako pomoci????
ste Vi ona pofukova baka???
pofuk
[/quote]
…ha jesam drago dijete,al slabo čujem i slabo vidim u zadnje vrijeme…jedino ako treba posuditi malo oklagiju…može… [rolleyes]
[/quote]
odi doktoru………ne zatrpavaj ovu stranicu sa svojim privat problemima
pofuk


Danas sam se registrirao, da malo krenem sa tehničko analizom na ovom forumu i dobio zanimljiv mail.

pobjeda | profil
korisnik od: 03.07.2008.
Naslov poruke…
pa de si ljakse kaj ima…vidim novi nick stara budala… kako ti se da čovječe, kaj ne vidiš da te nitko ne podnosi… btw kaj buš danas srao…vidim neko opalio 3500 po asku a ti šutiš…kaj će biti loseru

Ne želim se svađati sa budalom , ali koja pička materina?
Daj maknite ove isfrustrirane kretene, pod hitno.


pa nemoguce da je to gospodin pobjeda napisao
samo sec……..da nesto vidim u arhivu………..sec molim kopam……..samo malo……….tu sam………..
………..daklem……makar moram napomenuti da ja jos uvijek nemogu verovati da je cijenjeni gospodin pobjeda to napisao jer smo ga nastojali uputiti na pravi put nakon zadnjeg izoliranog incidenta stza je napravio ali eto…….sad mi je odgovorio na privat da je tu poruku zapravo mislio meni poslati tako da se ja ispricavam u njegovo ime……..daklem Vam akao novome na forumu moram napomenuti ako Vam ikada slucajno dojde da sterate nekoga kako na ovome forumu tako i u stvarnome zivotu u onu stvar i da se iskalite ne njemu …..slobodno mene sterate umjesto te osobe u onu stvar jer konacno za to i samo sluzim na ovome svjetu
pofuk

e Vjeko ja sam…..znas da te nebi sa glupostima gnjavio ali se nesto strasno desilo
evo sat me muci…….nakon dugo vremena se javio forumas janlana…..i dobro je sto se javno oglasio jer je nadprirodno kvalitetan forumas i svima nam je falio……auh kad se samo sjetim koliko sam imao upita na privat sta je sa njime……….javio se na najduhovitijem prilogu na forumu i dobro je da se javio……ali sad me zvao jedan moj zemo i sav u brizi da sta je sa tim nasim prijateljom janlanom jer da ima dojam da je crnogorce uzeo na zub….da tamo non stop nesto trubi o njima i da ga je frka da nije janlala ili kak se vec zove popusio grdne pare na igh i da ga je frka da sad ne izgori jos na forumu……..ajde majke ti pokusaj ga malo smiriti onak ljudski kako ti sam znas( da ne kazem da ga malo zmoderiras na toj temi) jer imam dojam da se malko pogubil sa tim crnogorcima a inace ga znam kao jednog od boljih forumasa
unaprijed hvala
pofuk

[lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

MOLBA
cuj Veks ja sam…..pofuk,tvoj prijatelj
znas kaj …..sorry kaj te gnjavim u ovo doba ali te moram nesto pod hitno zamoliti
daj mi prosim te napravi jednu veliku uslugu
ma koliko god to sad cudno zvucalo sa moje strane….je te lepo miolim da me zmoderiras na temi potrubi za ratare………gle kaj se desava……..kako je svaki dan prolistam sve teme da vidim ko je kaj napiso od mojih prijatelja….tako usput naletim na temu potrubi za ratare….i normalno ja kao ja isti cas potrubim i ljudi mi sa razlogom zakelje kuljaka….em mi se kvari prosjek ,em vidim da ljudima idem na jetra…em ovo …em ono……em radim buku na forumu jer morti neko spava……em sta je znam……zavsrimo sa em
molim te da me tamo moderiras…….
uz drugarski emmmmm…pardon em pozdrav…..zelim ti ugodan viken i uspjesan sljedeci rani tjedan
unaprijed hvala
pofuk
p.s. tu tu……TU
p.p.s ovo je bilo moje zadnje trubljenje ali moro sam zatrubiti kao podrsku tebi jer ti jedini uvijek sve za mene napravis

…….ja sam……..
kaj mozete prosim Vas poruciti Vjeki da mi se javi
unaprijed hvala
pofuk


…….ja sam……..
kaj mozete prosim Vas poruciti Vjeki da mi se javi
unaprijed hvala
pofuk

šefe,
ak imaš kakvu žensku na lageru poruči joj nek mi se javi pa ću ja sredit s Vjekom da ti se javi

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim



…….ja sam……..
kaj mozete prosim Vas poruciti Vjeki da mi se javi
unaprijed hvala
pofuk

šefe,
ak imaš kakvu žensku na lageru poruči joj nek mi se javi pa ću ja sredit s Vjekom da ti se javi

[/quote]
….šine pa šta ti stvarno mislis da ćale ima kakvu zensku na lageru????????
pa ti mislis da je ćale veci debil nego sto jest
pa da imam na lageru komada sigurno se nebi sa Vjekom druzio šine moj jedini….
pofuk
p.s. voli te ćale

New Report

Close