Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


Vjekec znam da je tema BEZ CENZURE-bez cenzure, ali brate pa onaj šef tjednima, mjesecima copy-paste isti pasus. Znam da ga nitko ne sluša, al daj mu nekak do znanja da ne može baš svašta trkeljat i to milijon puta isponova.
Iritirajuće je.
S štovanjcem
Vatreni.

pa sta je tu cudno?????? frajer si je umislio da je šef na toj temi pa šefuje uzduz i poprijeko
pofuk


Vjekec znam da je tema BEZ CENZURE-bez cenzure, ali brate pa onaj šef tjednima, mjesecima copy-paste isti pasus. Znam da ga nitko ne sluša, al daj mu nekak do znanja da ne može baš svašta trkeljat i to milijon puta isponova.
Iritirajuće je.
S štovanjcem
Vatreni.

kolega "šef" je autist, a oni ne znaju drugo nego obavljati uvijek iste radnje, tako da treba imati razumijevanja za njega [wink]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Vjekec znam da je tema BEZ CENZURE-bez cenzure, ali brate pa onaj šef tjednima, mjesecima copy-paste isti pasus. Znam da ga nitko ne sluša, al daj mu nekak do znanja da ne može baš svašta trkeljat i to milijon puta isponova.
Iritirajuće je.
S štovanjcem
Vatreni.

kolega "šef" je autist, a oni ne znaju drugo nego obavljati uvijek iste radnje, tako da treba imati razumijevanja za njega [wink]
[/quote]
cijenjeni gospodin lustig,mozda ste nasli novi motiv sa film
pofuk

…..ja sam………..cuj dugo te nisam zical pa sam mislil ak ti ni tesko da me malo pustis sa lanca jer sam znas da je svež post najbolji
unaprijed hvala
pofuk

PITANJE
JUCE MI JE MOJ FREND FORUMAS OBELIX NAPISO NA JANAFU DA GA VATAM IZMEDJU 2700 I 3000 JER ZASTO PLATITI VISE KAD GA MOGU PO TOLIKO DOBITI I DA JE TO SIGURNA DIONICA
JA SAM GA DANAS POSLUSO ALI MI NITKO NIJE HTIO PRODATI
PITAM JA SAD TEBE MOJ DRAGI VJEKO KAJ JE KOSORICA IMALA JUCE KAD SE SASTALA SA PUTINOM BROS U OBLIKU CIJEVI JER NITKO MI NECE JANAF PRODATI PO 3000??????
UNAPRIJED HVALA
pofuk

pa imas igh po 2600, to ti je slična cijena, kad propadnu jamstva za janaf i on će dole…

idući tjedan će bit bolje...


pa imas igh po 2600, to ti je slična cijena, kad propadnu jamstva za janaf i on će dole…

pa kakva sad jamstva?????
vele mi ovi svi kaj imaju dobronamjerne namjere spram mene da im se janaf cini siguran a da su kod igh takorekuc srpska posla u pitanju
pofuk

golube ….ja sam ….pofuk……ajte molim te duso moja reci ti svom pofuku zakaj sam ja moderiran???????
tvoj pofuk

jel ovo normalno,da se svaki moj post briše,a napisao sam samo da je Spačva na rubu propasti

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

očito vjeko u spva ima vlasničke interese,u tom slučaju će odnjeti gače na štapu

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)

onda ću tu napisati-SPVA je pred propašću

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


jel ovo normalno,da se svaki moj post briše,a napisao sam samo da je Spačva na rubu propasti

gledajte…….ma koliko god to cudno zvucalo jer je izgovoreno sa moje tastature ali mora se pisati potkrijepljeno cinjenicama a ne samo da je na rubu propasti ili da ide u nebo cijena
pofuk
p.s. jesmo li se razumjeli?????
p.p.s. da i budite aktivniji jer sam na privat dobio dosta poruka foumasa da imaju dojam da je kao doslo da zamora materijala kod Vas…..pa desilo se da 2 dana niste ni jedan post napisali…..ja sm im svima odgovorio da ste u top formi tako da Vam predlazem da krenete u akciju pisanja postova

New Report

Close