Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Ne radi vam e-mail obavještavanje o novim privatnim porukama.

bok

ajmo givit ap moderatori i cijela zajednica forumaska

pofuk


Ne radi vam e-mail obavještavanje o novim privatnim porukama.

bok

Do sad su vam redovito stizali?

Suricata suricatta

Ne. Jer ih nisam koristio.

Gledajte, obavijest o pristigloj privatnoj vam ide na adresu e-pošte s kojom ste se prvotno logirali pa provjerite da li tu adresu još uvijek koristite

Suricata suricatta


Ne. Jer ih nisam koristio.


sta Vas je ponukalo ste ih bas sada poceli koristiti ako smem da pitam?
pofuk


Gledajte, obavijest o pristigloj privatnoj vam ide na adresu e-pošte s kojom ste se prvotno logirali pa provjerite da li tu adresu još uvijek koristite

pa dajte molim Vas Vjeko …..nemojte ga na takav perfidan nacin provjeravati da li je multinick u pitanju kad je svaki forumas na ovome forumu jedinstvena jedinka
pofuk


Gledajte, obavijest o pristigloj privatnoj vam ide na adresu e-pošte s kojom ste se prvotno logirali pa provjerite da li tu adresu još uvijek koristite

dragi Vjeko drago mi je da vidim da si poceo opet raditi svoj posao kak spada jer te jedno vrijeme nije bilo pa mi je jedan drugi moderator na kafi dosta cudnih stvari rekao o tebi kao moderatoru jer da sta ne radis svoj posao jer da kakav si ti moderator u usporedbi sa njime ……da je on za tebe DŽEKO
pofuk
p.s. i to je jos naglasio…….ja sam za Vjeku DžEEEEEEEEko

TRENUTAK ISTINE
ja sam pofuk
cuj veks nekaj sam se zapital i molim te iskrni odgovor
ja sam cuo da svi koji su moderirani da moderatori prije nego sto puste post njihov u eter ga procitaju
pa zar je moguce da Vi vec prako 3 godine citate gluposti koje ja pisem????????????????????
pofuk
p.s. ajde hvala bogu da netko cita moje postove
hvala Vam


TRENUTAK ISTINE
ja sam pofuk
cuj veks nekaj sam se zapital i molim te iskrni odgovor
ja sam cuo da svi koji su moderirani da moderatori prije nego sto puste post njihov u eter ga procitaju
pa zar je moguce da Vi vec prako 3 godine citate gluposti koje ja pisem????????????????????
pofuk
p.s. ajde hvala bogu da netko cita moje postove
hvala Vam

citam i ja…i bez obzira na vrijeme vani, odmah mi se razvedri..

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



TRENUTAK ISTINE
ja sam pofuk
cuj veks nekaj sam se zapital i molim te iskrni odgovor
ja sam cuo da svi koji su moderirani da moderatori prije nego sto puste post njihov u eter ga procitaju
pa zar je moguce da Vi vec prako 3 godine citate gluposti koje ja pisem????????????????????
pofuk
p.s. ajde hvala bogu da netko cita moje postove
hvala Vam

citam i ja…i bez obzira na vrijeme vani, odmah mi se razvedri..

[/quote]
hvala Vam….u to ime Veks odmemoriraj me pod hitno kako bi cijenjeni silvestre bio pravodobno informiran u kakviom sam psihofizickom stanju
pofuk

Vjekec znam da je tema BEZ CENZURE-bez cenzure, ali brate pa onaj šef tjednima, mjesecima copy-paste isti pasus. Znam da ga nitko ne sluša, al daj mu nekak do znanja da ne može baš svašta trkeljat i to milijon puta isponova.
Iritirajuće je.
S štovanjcem
Vatreni.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close