Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

Pofuk legenda.

Vjeko hvala i laku noć.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Sramota. Pa vi ste dno dna. Ja ne znam koja je budala vama dala posao. Moderatori na ovom forumu su KRETENI.

Mogel si to i lepše napisati, kao: "Vi ste moderatori 100% z Krete".
Ovak si pošten čovek svašta more misliti…
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Sramota. Pa vi ste dno dna. Ja ne znam koja je budala vama dala posao. Moderatori na ovom forumu su KRETENI.

Mogel si to i lepše napisati, kao: "Vi ste moderatori 100% z Krete".
Ovak si pošten čovek svašta more misliti…
[wink]
[/quote]
cujte ja sam pofuk
ajte mi molim Vas Vi nekaj na privat odgovorite glede mog moderiranog statusa na forumu jer Veks nikak da se javi
unaprijed hvala
pofuk

OBAVIJEST
pofuk ovdje
ponukan cinjenicom da sam sad malo prije pokusavao sa dosta forumasa neuspjesno stupiti u kontakt moram Vas se obratiti na ovaj nacin da nesto podijelim sa Vama
daklem kao sto rekoh 6 od 8 forumasa sa kojima sam pokusao stupiti u kontakt mi je reklo sljedece
debilu jedan dosadni kaj me sad gnjavis kaj ne vidis da je svetac na rtl-u
iz te recenice mogu izvuci da je sve apsolutno tocno
ali sam onda isao provjeriti od tih 6 forumasa kaj su uzivali u svecu 5 ih je non stop pisalo protiv duplih nickova na forumu………..pa pitam ja sad Vas kakvi su to ljudi??????? javno govore nesto a na privat uzivaju u tipu koji u vuru i po ima toliko nickova da ni sam na kraju vise ne kuzi da je val kilmer???????????
pofuk

Totalni je kaos na nekim temama, novih nickova ko gljiva poslije kise, pa jebemu miša poduzmite nešto!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Totalni je kaos na nekim temama, novih nickova ko gljiva poslije kise, pa jebemu miša poduzmite nešto!

nemojte po mišu jer sam ga ja neki dan razvalio pa sad imam problema sa pisanjem postova
prijavite mi koji su Vam nickovi sumnjivi pa cemo vidjeti sta se moze uciniti
da se nije pojavio netko ko se predstavlja kao ja slucajno????
pofuk



Totalni je kaos na nekim temama, novih nickova ko gljiva poslije kise, pa jebemu miša poduzmite nešto!

nemojte po mišu jer sam ga ja neki dan razvalio pa sad imam problema sa pisanjem postova
prijavite mi koji su Vam nickovi sumnjivi pa cemo vidjeti sta se moze uciniti
da se nije pojavio netko ko se predstavlja kao ja slucajno????
pofuk
[/quote]
molio bih Cijenjene kolege da se ostave miseva po forumu…
za to smo zaduzeni nas nekolicina "silvestara" pa prepustite taj dio nama..
mozda ce biti tokom veljace malo masovnija navala tih glodavaca, jerbo smo zauzeti nekim poslom HMN, bas veljaca, ali beleve mi dolaskom ozujka sredicemo te nametnike..
ovo -dupli nickovi….nije OK – na mnogim forumima je to zabranjeno pa cak sta vise isti se korisnici i banaju na odredeno razdoblje..
tko voli nek izvoli bit podvojena licnost dok god mu to sistem omogucava.
iskreno nikad nebih koristio dupli nick, tad moram i duplo razmisljat, a vidim da se pojedine kolegu zahebu pa sami sebi odgovaraju kad upotrijebe drugo ime…he he
cast izuzecima koji su me nasmijali do suza i u njihovoj namjeri duplog nicka nije bilo nikakve lose namjere veczabave i parodije na ove lose dane kad nam nikako ne ide na burzi.. [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0




Totalni je kaos na nekim temama, novih nickova ko gljiva poslije kise, pa jebemu miša poduzmite nešto!

nemojte po mišu jer sam ga ja neki dan razvalio pa sad imam problema sa pisanjem postova
prijavite mi koji su Vam nickovi sumnjivi pa cemo vidjeti sta se moze uciniti
da se nije pojavio netko ko se predstavlja kao ja slucajno????
pofuk
[/quote]
molio bih Cijenjene kolege da se ostave miseva po forumu…
za to smo zaduzeni nas nekolicina "silvestara" pa prepustite taj dio nama..
mozda ce biti tokom veljace malo masovnija navala tih glodavaca, jerbo smo zauzeti nekim poslom HMN, bas veljaca, ali beleve mi dolaskom ozujka sredicemo te nametnike..
ovo -dupli nickovi….nije OK – na mnogim forumima je to zabranjeno pa cak sta vise isti se korisnici i banaju na odredeno razdoblje..
tko voli nek izvoli bit podvojena licnost dok god mu to sistem omogucava.
iskreno nikad nebih koristio dupli nick, tad moram i duplo razmisljat, a vidim da se pojedine kolegu zahebu pa sami sebi odgovaraju kad upotrijebe drugo ime…he he
cast izuzecima koji su me nasmijali do suza i u njihovoj namjeri duplog nicka nije bilo nikakve lose namjere veczabave i parodije na ove lose dane kad nam nikako ne ide na burzi.. [thumbsup]
[/quote]
ja sam bio svojedobno na picu sa jednim cijenjenim pripadnikom nase zajednice
on je meni rekao da ni sam nezna koliko duplih nickova ima i da se totalno zgubio
rekao mi je da sve svojedobno toliko zgubio da se svadjo sam sa sobom i da je onda taj juedan njegov dupli nick prekrdasio svaku mjeru i da ga je on na privat steru u 3 p .m. ….i tako on nakon nekog vremena ide gledati privat postu i sva sreca da je uspio skuziti da je sam sebe stero u 3 p.m. jer mu je malo falilo da sve prijavi Vjeki…..nemrem verovati a bogami ni in nije mogo verovati
pofuk





Totalni je kaos na nekim temama, novih nickova ko gljiva poslije kise, pa jebemu miša poduzmite nešto!

nemojte po mišu jer sam ga ja neki dan razvalio pa sad imam problema sa pisanjem postova
prijavite mi koji su Vam nickovi sumnjivi pa cemo vidjeti sta se moze uciniti
da se nije pojavio netko ko se predstavlja kao ja slucajno????
pofuk
[/quote]
molio bih Cijenjene kolege da se ostave miseva po forumu…
za to smo zaduzeni nas nekolicina "silvestara" pa prepustite taj dio nama..
mozda ce biti tokom veljace malo masovnija navala tih glodavaca, jerbo smo zauzeti nekim poslom HMN, bas veljaca, ali beleve mi dolaskom ozujka sredicemo te nametnike..
ovo -dupli nickovi….nije OK – na mnogim forumima je to zabranjeno pa cak sta vise isti se korisnici i banaju na odredeno razdoblje..
tko voli nek izvoli bit podvojena licnost dok god mu to sistem omogucava.
iskreno nikad nebih koristio dupli nick, tad moram i duplo razmisljat, a vidim da se pojedine kolegu zahebu pa sami sebi odgovaraju kad upotrijebe drugo ime…he he
cast izuzecima koji su me nasmijali do suza i u njihovoj namjeri duplog nicka nije bilo nikakve lose namjere veczabave i parodije na ove lose dane kad nam nikako ne ide na burzi.. [thumbsup]
[/quote]
ja sam bio svojedobno na picu sa jednim cijenjenim pripadnikom nase zajednice
on je meni rekao da ni sam nezna koliko duplih nickova ima i da se totalno zgubio
rekao mi je da sve svojedobno toliko zgubio da se svadjo sam sa sobom i da je onda taj juedan njegov dupli nick prekrdasio svaku mjeru i da ga je on na privat steru u 3 p .m. ….i tako on nakon nekog vremena ide gledati privat postu i sva sreca da je uspio skuziti da je sam sebe stero u 3 p.m. jer mu je malo falilo da sve prijavi Vjeki…..nemrem verovati a bogami ni in nije mogo verovati
pofuk
[/quote]
mislim da bi moderatori morali malo zasukat rukave i rijesit multiplante..
stvarno je glupo kad sam sebi saljes postu i otvaras PM u unutra mars u 3PM..
valjda se ljudi ugledaju na Mr.Beana!!!

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Zamislite tu nesreću kad neko ne umije biti ono
što doista jest,
i da u tome što jest bude i svečan i uspravan,
nego vam stalno zavidi što ne zna biti : vi…

Miroslav Antić

Ovo je sve ista osoba???


mislim da ne, al da je ovo baza koja drži 90 posto foruma , to bih se usudila tvrditi [lol]


Zamislite tu nesreću kad neko ne umije biti ono
što doista jest,
i da u tome što jest bude i svečan i uspravan,
nego vam stalno zavidi što ne zna biti : vi…

Miroslav Antić


Jedno je otvarati bezbrojne nikove iz samo njima znanih razloga, a nešto puno degutantnije pisati u ime čovjeka njegovim imenom i prezimenom. No, mene više niš ne može iznenaditi nakon svega doživljenog.

New Report

Close