Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

da i jos nesto cijenjeni gospodine DUSKOLOKIN
tamo ne jednoj dionici Bill Gates pise svoje vidjenje razvoja situacije
nisam znao ko bi od forumasa mogao krenuti na Bill Gatesa pa ako nij tesko da udjete u polemiku na toj temi sa njime kako bi dobili pravi uvid situacije kako na toj dionici tako i na cjelokupnom trzistu trzistu
molim Vas ucinite to za doborbit cjele forumaske zajednice jer se nitko ne usudi krenuti od nas na Bill gatesa a Vi imate i znanje i moc da kroz razgovor sa njime pomognete u toj situaciji
pofuk

MOLBA
dragi Vjeko pofuk ovdje
cuj sorry kaj gnjavim u doba sijeste ali sam dosao na ideju
daj ti meni lepo na privat vrni postove koje mi izbrises kako bi ih imao za arhivu prosim te lepo
evo danas je netko od tvojih zabunom izbrisao moj post na temi sta smo trzili danas a ja sam bio do kraja iskren
ujutro sam upao u depru kad sam vidio na kaj mi portfelj lici i onda sam si iso kupiti cipele….nisum imali moj broj nego samo 2 broja veci…..onda sam pitao macku kaj radi tam kak ide posao ….veli ona meni nikad bolje i kad sam cuo taj odgovor isti cas sam kupio te prevelike cipele……covjece nemres verovati koje cipele,,,,,,,,,same hodaju……………evo do sad sam se ko mutav seto po zagrebu da ni sam neznam zasto……..cipele naprosto jure ,jedino kaj se sad uopce nemrem pomaknuti i nemrem ih skinuti sa nogu bez obzira kaj su 2 broja prevelike jer se nedaju
pofuk
p.s. kako sam usao u trosak od 600 kuna mislil sam si da danas zamolim za jednu molitvu na forumu kako bi si anulirao barem taj trosak…pa ak je skvadra spremna …je bi napiso molitvu i potegnuo do kladionice samo meje frka kad bum se vratio jer ove cipele fakat same hodaju i imam dojam da neznaju stati

E Veks ja sam pofuk
sad gledam sa dene strane ekrana ko mi je od prijatelja samnom na forumu i kad imam kaj vidjeti
opet ista ekipa….i to danima……nemres verovati……mesecima ista ekipa i to se svi najedanput pojave od nikud…..neverovatno…….cuj nije da ne uzivam jer su mi fakat dobro drustvo ali daj im reci da smo dost tulumarili i steraj ih spat skupa samnom molim te
unaprijed hvala
pofuk

Vjeko
molim te pomagaj
sad su mi javili iz ZAMPA da je forumas DUSKOLOKIN danas preljevajuci iz šupljeg u prazno na igh napravio 212 000 kn prometa….molim Vas da mu kazete da se smiri
pofuk

OBAVIJEST ZA MODERATORE
ODO JA JER OVO NEMA SMISLA
SAD MOZETE BITI NA MIRU
LAKU NOC
pofuk

Gospodo modernatori,
molio bi vas da mi kažete zašto već neko vrijeme brišete moje afirmativne postove, s targetima i objašnjenjima.
Niti jedan moj post se ne sadrži elemente drukanja, osim kad se prepucavam s drugim forumašima koji očito bez razloga drukaju prema dole. Ali tu se spuštam na njihovu razinu pa ne vidim razloga zašto bi ja bio obrisan a oni ne?
Ljep pozdrav
Ante


Gospodo modernatori,
molio bi vas da mi kažete zašto već neko vrijeme brišete moje afirmativne postove, s targetima i objašnjenjima.
Niti jedan moj post se ne sadrži elemente drukanja, osim kad se prepucavam s drugim forumašima koji očito bez razloga drukaju prema dole. Ali tu se spuštam na njihovu razinu pa ne vidim razloga zašto bi ja bio obrisan a oni ne?
Ljep pozdrav
Ante

pratimo vec duze Vas rad na forumu i moramo reci da dosta dugo nismo tako kvalitetne potove vidjeli
evo to nam je sumnjivo tako da cete jos 72 sata biti na promatranju i ako zakljucimo da nista nije sumnjuvo pustamo Vas svaki post u eter
pofuk

MOLBA
E VEKS JA SAM pofuk
CUJ SORRY KAJ TE GNJAVIM U OVO DOBA ALI SAM TE HTEL ZAMOLITI AK ME MOZES STERATI U 3 P.M.(MOZE I NA PRIVAT) DA ODEM NA MIRU SPAVATI JER SAM TAK NERVOZAN KAJ SAM TAKVE GLUPOSTI U ZADNJIH TJEDAN DANA NAPRAVIO NA BURZI DA TI TO NE MOGU OPISATI
UNAPRIJED HVALA
pofuk

Sramota. Pa vi ste dno dna. Ja ne znam koja je budala vama dala posao. Moderatori na ovom forumu su KRETENI.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Gospodo modernatori,
molio bi vas da mi kažete zašto već neko vrijeme brišete moje afirmativne postove, s targetima i objašnjenjima.
Niti jedan moj post se ne sadrži elemente drukanja, osim kad se prepucavam s drugim forumašima koji očito bez razloga drukaju prema dole. Ali tu se spuštam na njihovu razinu pa ne vidim razloga zašto bi ja bio obrisan a oni ne?
Ljep pozdrav
Ante

Jesi li ti onaj koji svaki dan zaziva pozitivne blokade?
Koliko je ljudi svaki dan ostalo bez novaca zbog vas.
Pa nije ni čudo što te brišu.

Mislim da takvi ne zaslužuju otvorenu komunikaciju putem foruma.
Molio bih moderatore za terminiranje niskova poput Antiše i Tigrusa koji svaki dan prizivaju nekakve nesuvisle pluseve i time nanose štetu malom dioničaru.

Prodao sam na 5400 bodova, kupovao na 1250 bodova, ništa lakše !!!


Sramota. Pa vi ste dno dna. Ja ne znam koja je budala vama dala posao. Moderatori na ovom forumu su KRETENI.

sa radoscu citam svaki Vas post jer u svakome od njih koncizno iznosite sve bitne cinjenice
konstarniran cinjenicom da sam naisao na ovakav Vas post ,vise mi nista nije jasno
dat cu si truda i provjeriti cinjenicno stanje kako bih vidio da li u gore navedenom postu ima istinitih cinjenica
molio bih Vas ako Vam nije tesko da ipak sljedeci puta birate rijeci radi mljadjih generacija na forumu jer ako niste primjetili ima dosta forumaqsa koji pored svoje fotografije imaju dudu tako da ipak svi moramo malo pripaziti na izraze koje koristimo (pocev od mene)
daklem kako bi najdrazi izbornik rekao treba malo stati na loptu
evo kako ja to rijesavam……..svaki dan kad se zbudim dojde mi da sve steram u onu stvar jer sam prelijen da izvrsim samoubistvo………kako ne bi nekoga uvrijedio onda sam sebe dobro narodski receno ispičkaram i miran sam ko beba……ako ni to ne pomaze onda kupim po asku i prodam po bidu istu dionicu isti dan i onda je mir u mojoj glavi
prijatno vece i uspjesan nastavak radnog tjedna te ugodan vikend
srdacno Vas
pofuk



Gospodo modernatori,
molio bi vas da mi kažete zašto već neko vrijeme brišete moje afirmativne postove, s targetima i objašnjenjima.
Niti jedan moj post se ne sadrži elemente drukanja, osim kad se prepucavam s drugim forumašima koji očito bez razloga drukaju prema dole. Ali tu se spuštam na njihovu razinu pa ne vidim razloga zašto bi ja bio obrisan a oni ne?
Ljep pozdrav
Ante

Jesi li ti onaj koji svaki dan zaziva pozitivne blokade?
Koliko je ljudi svaki dan ostalo bez novaca zbog vas.
Pa nije ni čudo što te brišu.

Mislim da takvi ne zaslužuju otvorenu komunikaciju putem foruma.
Molio bih moderatore za terminiranje niskova poput Antiše i Tigrusa koji svaki dan prizivaju nekakve nesuvisle pluseve i time nanose štetu malom dioničaru.
[/quote]
dragi quadropleg zelim Vam sretan rodjendan i uspjesan boravak na forumu
pofuk

New Report

Close